Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Eklentiler

• 950E0BD0-00A3-47A0-AF4E-35D57740FFE7.png
    950E0BD0-00A3-47A0-AF4E-35D57740FFE7.png
    205,6 KB · Görüntüleme: 30
Ya senin evin ne kadar benimkine benziyor 😍😍😍
Tarzımız çok benziyor
Bende şimdi kahvemi sigaramı aldım kitap okuyacağım
Ama dediğin gibi kafa hiç boşalmıyor 😌
Ben bi uyumuşum ama ne uyumak 😅 kahve sigara yaptım şimdi kafam açıldı 😍
Ev dekorasyonu yüzünden cepte para kalmayacak 😅 ama olsun şu ahşabı görmek çık hoşuma gidiyor 😍😍

Kızlar naber loirily loirily @mehrunnisa Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 🍀
Ben bugün boşum yarın adet bitiyor
Ama henüz karar veremedim değerlendirme şekline ☹️
3232 diye bi şey demişlerdi ama bilmiyorum. Bence en güzeli yumurtlamaya kadar keyfi canın ne zaman isterse aynı anda da ovulasyon testi ile takip etmek garantili yol gibi. Ama ovulasyon testi bizi darlıyor. Bu ay koyulaştı dedik 5 gün koyuydu 😂 mahvolduk yemin ederim en iyi zamanlarda takatimiz kalmadı kromozomları yollayamadık çatlama günü 😂 bi de ovulasyona reglden hemen sonra başlamak mantıklı bence ilk yaptığımda 11. Gün başlamıştım öyle yazıyordu kitapçıkta koca ay koyulaşmadı erken regl oldum zaten

Kızlar bir sorum olucak size :KK200: Yumurtlama zamanınızı nasıl anlıyorsunuz? Kasıklarınızda ağrı oluyor mu? Şeffaf akıntı diyorlar ama bu seffaf mı olması lazım beyaz süt gibi rengi pütürlü gibi yoğun gibi akıntı yumurtlama akıntısı olmaz mı?
Ben hiç şeffaf akıntı anlayamadım. Kasık ağrım oluyor ama. Ovulasyon testi kullanıyorum bi de ☺️

Ben hiç şeffaf akıntı anlayamadım. Kasık ağrım oluyor ama. Ovulasyon testi kullanıyorum bi de ☺️
kasık ağrınız olduğunda mı anlıyorsunuz ozaman yumurtlamayı? birde ağrınız oldugun da Lh tesetlerinde yumurtlama gözüküyor mu :)

kasık ağrınız olduğunda mı anlıyorsunuz ozaman yumurtlamayı? birde ağrınız oldugun da Lh tesetlerinde yumurtlama gözüküyor mu :)
Regl biter bitmez test yapmaya başlıyorum ben. Bu ay sağ tarafta ağrı çok oldu ertesi gün test kopkoyuydu. Ama bebek düşünene kadar böyle bir şeyden haberim yoktu 😅 ilk ay miratech kullandım hiç sevmedim. Son iki aydır innovita kullanıyorum. 30 lu almıştım 2 ay yetti arttı bile

Valla benden direkt evlilik cüzdanını istedi canım bende 1 senelik evli değilim e bide 6 aydır deniyoruz zaten kızdı bana ne işin var burada dedi 🙈 kafana takma dedi sanırım stresten olmuyor birazda değerlerim normalmiş bi anomali yokmuş
Ah şu stresi yönetebilsek çiçeğim hemen gebe kalacağızda iştee😍 sorun yok şükür inşAllah zamanını bekliyor💫

Ben bi uyumuşum ama ne uyumak 😅 kahve sigara yaptım şimdi kafam açıldı 😍
Ev dekorasyonu yüzünden cepte para kalmayacak 😅 ama olsun şu ahşabı görmek çık hoşuma gidiyor 😍😍
Aynı ben resmen kendimi görüyorum sende 😂😂
Dekorasyon ve sigaryı acilen bırakmam lazım 😂

3232 diye bi şey demişlerdi ama bilmiyorum. Bence en güzeli yumurtlamaya kadar keyfi canın ne zaman isterse aynı anda da ovulasyon testi ile takip etmek garantili yol gibi. Ama ovulasyon testi bizi darlıyor. Bu ay koyulaştı dedik 5 gün koyuydu 😂 mahvolduk yemin ederim en iyi zamanlarda takatimiz kalmadı kromozomları yollayamadık çatlama günü 😂 bi de ovulasyona reglden hemen sonra başlamak mantıklı bence ilk yaptığımda 11. Gün başlamıştım öyle yazıyordu kitapçıkta koca ay koyulaşmadı erken regl oldum zaten
Ya canım ben de aymı dediğin gibi zevkle yapıp sonra ovulasyon ile bakıyordum hep öylesine
Yani canımız çekince yapım bu ay ama sanırım yetmedi 😂
Bende 10 11. Gün koyulaşmıştı ikinci demediğimiz ayda
Bunadet olduğum ayda da tam 14 gün koyulaştı 😂😂

X