Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ya senin evin ne kadar benimkine benziyor
Tarzımız çok benziyor
Bende şimdi kahvemi sigaramı aldım kitap okuyacağım
Ama dediğin gibi kafa hiç boşalmıyor
Ben bi uyumuşum ama ne uyumak kahve sigara yaptım şimdi kafam açıldı
Ev dekorasyonu yüzünden cepte para kalmayacak ama olsun şu ahşabı görmek çık hoşuma gidiyor

Kızlar naber loirily @mehrunnisa Sevgicik Tiniminimavihanim
Ben bugün boşum yarın adet bitiyor
Ama henüz karar veremedim değerlendirme şekline
3232 diye bi şey demişlerdi ama bilmiyorum. Bence en güzeli yumurtlamaya kadar keyfi canın ne zaman isterse aynı anda da ovulasyon testi ile takip etmek garantili yol gibi. Ama ovulasyon testi bizi darlıyor. Bu ay koyulaştı dedik 5 gün koyuydu mahvolduk yemin ederim en iyi zamanlarda takatimiz kalmadı kromozomları yollayamadık çatlama günü bi de ovulasyona reglden hemen sonra başlamak mantıklı bence ilk yaptığımda 11. Gün başlamıştım öyle yazıyordu kitapçıkta koca ay koyulaşmadı erken regl oldum zaten

Ben hiç şeffaf akıntı anlayamadım. Kasık ağrım oluyor ama. Ovulasyon testi kullanıyorum bi de

Ben hiç şeffaf akıntı anlayamadım. Kasık ağrım oluyor ama. Ovulasyon testi kullanıyorum bi de
kasık ağrınız olduğunda mı anlıyorsunuz ozaman yumurtlamayı? birde ağrınız oldugun da Lh tesetlerinde yumurtlama gözüküyor mu :)

kasık ağrınız olduğunda mı anlıyorsunuz ozaman yumurtlamayı? birde ağrınız oldugun da Lh tesetlerinde yumurtlama gözüküyor mu :)
Regl biter bitmez test yapmaya başlıyorum ben. Bu ay sağ tarafta ağrı çok oldu ertesi gün test kopkoyuydu. Ama bebek düşünene kadar böyle bir şeyden haberim yoktu ilk ay miratech kullandım hiç sevmedim. Son iki aydır innovita kullanıyorum. 30 lu almıştım 2 ay yetti arttı bile

Ah şu stresi yönetebilsek çiçeğim hemen gebe kalacağızda iştee sorun yok şükür inşAllah zamanını bekliyor

Ben bi uyumuşum ama ne uyumak kahve sigara yaptım şimdi kafam açıldı
Ev dekorasyonu yüzünden cepte para kalmayacak ama olsun şu ahşabı görmek çık hoşuma gidiyor
Aynı ben resmen kendimi görüyorum sende
Dekorasyon ve sigaryı acilen bırakmam lazım

Ya canım ben de aymı dediğin gibi zevkle yapıp sonra ovulasyon ile bakıyordum hep öylesine
Yani canımız çekince yapım bu ay ama sanırım yetmedi
Bende 10 11. Gün koyulaşmıştı ikinci demediğimiz ayda
Bunadet olduğum ayda da tam 14 gün koyulaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…