Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Son düzenleme:
Sarı yapınca koyulaştırmak istiyorum, koyu olunca saratmak 😂 Profil fotoğrafındaki sen misin 😍 nasıl güzel saçları var kızın 😍
Saçlar benimkine çok benziyor kuzum 😍pintresten aldım.Görünce aa ne çok benziyor demiştim hatta ben tam bir rapunzelim daha da uzun loicimm:KK15:

Saçlar benimkine çok benziyor kuzum 😍pintresten aldım.Görünce aa ne çok benziyor demiştim hatta ben tam bir rapunzelim daha da uzun loicimm:KK15:
Ay maşallah benim de senelerce uzundu şimdi de uzun ama yıprandı boyadan düzleştiriciden yarın güzel bir bakım yaptırayım diyorum artık sarı saç beni yordu 😪

Ay maşallah benim de senelerce uzundu şimdi de uzun ama yıprandı boyadan düzleştiriciden yarın güzel bir bakım yaptırayım diyorum artık sarı saç beni yordu 😪
Maşa düzleştirici fön makinesi bile nadir kullanırım canım boya hiç kullanamadım bir ara gittim kuaför dedi ki ben bu saça yapmam dedi vazgeçtim
Organixdi galiba onların şampuanları çok iyi birde ben John Fridea ürünleri çok beğeniriim 😍

Maşa düzleştirici fön makinesi bile nadir kullanırım canım boya hiç kullanamadım bir ara gittim kuaför dedi ki ben bu saça yapmam dedi vazgeçtim
Organixdi galiba onların şampuanları çok iyi birde ben John Fridea ürünleri çok beğeniriim 😍
Saç diplerimde dermatit diyorlar galiba ondan oluştu. Her şeyi denedim ucuz pahalı ne varsa en son defne sabunu aldım o geçirdi 🤣 Türkiye de fridea pahalı ya head and shoulders dan da memnunun şimdilik. Saç şekillendirme uğruna neler ettim 😅

Saç diplerimde dermatit diyorlar galiba ondan oluştu. Her şeyi denedim ucuz pahalı ne varsa en son defne sabunu aldım o geçirdi 🤣 Türkiye de fridea pahalı ya head and shoulders dan da memnunun şimdilik. Saç şekillendirme uğruna neler ettim 😅
Defne sabunu da iyi kuzum devam et.Çok sık işlem yaptırmak yada farklı ürün kullanımı etkilemiş olabilir.
Oyy fiyatlara baktımm coşmuş.Bencede boşver🫠
Hem sen neden uyumuon sevgicik sana mı devretti😂😂

Merhaba arkadaşları ben 18 aydır gebe kalmaya çalışıyordum. Eşim Grade 3 varikosel bende polikistik over var. Tabi ki her şeyden önce bir uzmanla doktorla görüştük. Hormonlarım inişli çıkışlı idi lh yüksekti doktor gebe kalmana engel değil ama polikistik oversin demişti adet dönemlerim düzensiz yumurtlama dönemlerim de düzensizdi. Eşime de ameliyat olsan bile 6-12 ay sonra eşin anca hamile kalabilir dediler ve ben hamile kaldım.
1) inofolic combi kullandım doktor tavsiyesi ile 2-3 ay hem folik asit desteği hemde kist oluşumunu engelliyor demişti.
2) eşim hacemat yaptırdı.
3) Ben hem hacemat hemde sülük tedavisi uyguladım(asla vajina içine yunurtlalık üstüne değil) ondan sonraki ay imkansız dediler ama hamile kaldım. Paylaşmak istedim
Ben de polikistik overliyim aynı sorunları ben de yaşıyorum. Doktor bana da inofolic combi verdi şu an ikinci ayımdayım tedavinin kullanmaya devam ediyorum. Yani söylediğiniz açıkçası bana umut oldu 🥰 bebiş için de tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🥰

Ben de polikistik overliyim aynı sorunları ben de yaşıyorum. Doktor bana da inofolic combi verdi şu an ikinci ayımdayım tedavinin kullanmaya devam ediyorum. Yani söylediğiniz açıkçası bana umut oldu 🥰 bebiş için de tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🥰
İnşallah teşekkür ederim sizde en kısa sürede sağlıklı bir gebelik geçirir ve bebeğinize kavusursunuz🥰

X