Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlaaaar bende varım bende hamile kalmak istiyorum.Beni de alın listenize:eek:

hihoyyytgel yavruş gel bak ben daldım bile konuya bu moral bozukluğuyla...ne var ne yok yeni bişiler öğreniriz belkim:eek:
incir kuru incirmi???ben cok yerim ama..nasıl yapılıyor bu kör pekmezlemı karıştırcaz ezicezmi??napcaz anlatabilrmisiniz

başlasan olur sanırım.pardon yazmamışım 21 gün uyguladım. daha sonra 7 gün ara verip 21 gün daha uyguluyorsun toplam 42 gün yani. ben 21 gün uyguladım ve sonuçta hamile kaldım. ama her zaman söylüyorum önce Allahın izniyle. darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah. birde hergün taze yapılıyor. .

bende şunu öğrenmek istiyorum:uhm: yarım litre suya kaç incir atıyorsun??ve bı yarım litreyi kaç günde içiyorsun canım??hergünmü yarım litre içeceğiz yoksCADIARZU.tam olarak yazabilirmisin ...

pekmezide koydunmu??canım kusura bakma yarım yamalak anlayınc konuyu sorularımda yarım yarım oldu..

nur nber...kimse olmayınca çıkayım barim diye düşünüyordum bende...kii sen gelmişsin..

nur nber...kimse olmayınca çıkayım barim diye düşünüyordum bende...kii sen gelmişsin..

iyiyim canım napim işte incir alıcam yarın 16tane 17 tane kadar yarım litre suya konuluyomuş yarından itibaren ben de yapıcam.Bakalım Allah'ın izni ile olur inşallah. Sen nasılsın?

işallahh gülüm yaa.bende yapcam madem..
ya ben hep yerim kuru incir yatmadan..bağırsakları çalştırıo diye yiyordum var hatta evde..yarım lt suyu bir gundemi içiez onu anlayamadım ben ya..haktan arkadaşta yok buralarda..21 gün yapılıyormuş bu iş..ozaman her güne 16 incir desek 21çarpı 17 incir olur da o yüzden karıştırdım

herkese günaydın...umarım herkes iyidir.
inşallah belenaydanda güzel haberler alırız.

ben incir kürüne adetim bittikten sonra başladım. adetimin 5.günüydü,yarım litre suda 6 tane inciri 2'ye bölmeden sadece ayırdım ve incirleri yarım litre suda kaynattım,süzdüm ve ılınınca içtim.ben akşam yaptım ve bir kerede içtim.

işallahh gülüm yaa.bende yapcam madem..
ya ben hep yerim kuru incir yatmadan..bağırsakları çalştırıo diye yiyordum var hatta evde..yarım lt suyu bir gundemi içiez onu anlayamadım ben ya..haktan arkadaşta yok buralarda..21 gün yapılıyormuş bu iş..ozaman her güne 16 incir desek 21çarpı 17 incir olur da o yüzden karıştırdım

nilüfer merhaba...canım 10-15 incir baya bir yoğun ve tatlı olur benim bir arkadaşım 1 litre suya 6 tane incir atmış ve ılınınca hemen içmiş. bunu hergün taze yapmanız gerekiyor.

günaydın kızlar nasılsınız bugünhihoyyythihoyyyt
belenaycım minik meleğin inşaalah sana sıkıca tutunur canım :Saruboceq:

X