Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız benim aşılamamın 12.günü bekliyorum bakalım heyecanlaaa...belenay canım çok geçmiş olsun yat canım bol bol yorma kendini inşallah bebeğin sana tutunur tatlım...

hg bircan benimde catlatma ignesi yapılalı 8 gün olacak yakın tarihlerde sonuc alacagız insallah herkez icin hayırlısı

canım selmn aleyküm naber ya bn bişey sorcam sana sende mi incir kürü kullandıktan sonra hamile kaldın bnde yapıyorum 3 gündür ibrahim saraç.sitesinde havuç atın demiyo ama citos yazmıstı o atmış merak ettim cnm sen atmışmıydınhihoyyyt cevap yazarsan çok mutlu olcam hakcacım heyecanlandım bak yine öptüm cnm

sperm nasıl doktora veriliyor ay cok zormus bu asılama korktum valla ben igneden cok korkarım hayatta kendime igne yapamam esimde makinist her gün onu bulamam yandım valla isim asılamaya kalırsasenağlama:1shok:

inşallah ona gerek kalmaz. aşılamanın olacağı zaman eşin spermi veriyor ve onlar yıkanıp iyi olanlarıda sana enjekte ediyorlar.iğneyi kendin yaparsın canım,insan başa gelince yapıyor,korkma. aşılamada zaten çok uzun sürmüyor hissetmiyorsun bile.

canım selmn aleyküm naber ya bn bişey sorcam sana sende mi incir kürü kullandıktan sonra hamile kaldın bnde yapıyorum 3 gündür ibrahim saraç.sitesinde havuç atın demiyo ama citos yazmıstı o atmış merak ettim cnm sen atmışmıydınhihoyyyt cevap yazarsan çok mutlu olcam hakcacım heyecanlandım bak yine öptüm cnm

canım kusura bakma telefonum çaldıda. ben havuç atmadım canım.

slm kızlar nasılsınız benim aşılamamın 12.günü bekliyorum bakalım heyecanlaaa...belenay canım çok geçmiş olsun yat canım bol bol yorma kendini inşallah bebeğin sana tutunur tatlım...

bircan canım hayırlısı inşallah sonuç pozitif olur bayram yaparız.hihoyyythihoyyythihoyyyt

ay millette ne kadınlar var ilk beraberlikte hamile kalıyorlar.bu pko ne kadar bela birseymis.eskiden cok eskiden olsa vallahi kısır damgasını yermisiz.:jeyyar:

hakca seni bu aksam baya yordum.öpüyorum hayatım cooooook tesekkür ederim.ben simdi cıkıyorum.yarın görüsürüz insallah.:eek:şutarafagitti

hakca seni bu aksam baya yordum.öpüyorum hayatım cooooook tesekkür ederim.ben simdi cıkıyorum.yarın görüsürüz insallah.:eek:şutarafagitti

rica ederim canım ne demek arkadaşlar ne gün içindir. görüşürüz herşey gönlünce olsun.

kızlar bende çıkıyorum görüşmek üzere...

belenaycım inşallah sendende güzel haberler alırız kendine dikkat et.

belenaycığım allah bebeğini bağışlasın ,anneciğine sıkı sıkı tutun küçük bülbül, sıkı sıkı tutun...

X