Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

walla kızlar sabah sabah dayanamadım aslında yapmıcaktım ama kendimi tutamadım şu karbonat testini deniyim dedim.. gerçi citosum sen bana daha erken dedin ama... neyse şekerler walla bandaktan taşmadı ama foşur foşur kabardı.. benzetmek gibi olmasbın ama köpüklü bira gibi oldu... hadi bakalım ne çıkacak birkaç gün daha bekliyeyim de..
ya şu veletlerin derdine nelerye uğraşıyoruz ha -tatlicadiarzu- maymun ettiler bizi daha doğmadan

bu testi yeniduyorum..bu karbonat testi nasılbişymiş..vay anasını bee neler neler öğrencez bu minnoşlar yüzünden...sırnaşık şey

:Saruboceq::Saruboceq:

ben geçeen ay adetimin 5. gününden itibaren 7 gün yaptım bir gün unutmuşum iptal ettim bakalım bende bi dahaki aya yapmayı düşünüyorum tekrardan hayırlısı inşallah...:Saruboceq:

canım denemekte fayda var.zararlı birşey değil nasıl olsa...birdahaki aya sende dene bence.

merhaba kızlar..Galiba ben bu ay düşük yapmışım..Yapmışım diyorum çünkü yeni farkına vardım.Perş.günü doktora gidicem.Daha Önce bir konu açmıştım kahverengi akıntısı kanaması olan var mı diye.Benim daha reglime 1 hafta 10 gün varken kasık ve bel ağrısıyla böyle lekelenmelerim olmuştu.Yatınca geçiyordu.Ayaktayken tekrar oluyordu.İltihap falandır diye çok üstünde durmamıştım.Günüm geçerse test yapacaktım bekliyodum çünkü.Ayın12.nde hasta oldum minik minik parçalar düştü.Sonra aklıma geldi acaba düşük mü yaptım diye bir arkadaşım böyle bişeyden bahsetmişti.Netten araştırdım aynı belirtiler mevcut.Perş.günü doktora gidicem bilmiyorum düşük yaptıysamda anlaşılır mı acaba?Eğer düşükse birdaha hamile kalabilir miyim?Nasılda ihmal ettim ya hiç aklıma gelmemişti böyle bişey.size sonuçları bildiricem yine eğer belli oluyorsa.

bu ay allah kerim artıkın...kızlar ovelasyon testi hakkında bilgisi olan varmı???..benim adet düzenim hepten bozuldu ..yani adet bitince hangi günler ihtimalin yüksek olduğunu anlamadan hergün hergün yapacakmıyız ...mesela ben gecen ay beklediğim adet günümde yumurtlamışımki 16 gün atladı..mirmirmirmir
ovelasyon testidiye bişey duydumda..işe yararmıkii

canım yumurtlama gününü biliyosan hiç gerek yok ama emin degilsen yapabilirsin aynı hamilelik testi gibi yumurtlamaya başladıysan 2 çizgi çıkıyo bende çıkmadı gerçi ben yanlış bi günde yapmışımdaa.s

merhaba kızlar..Galiba ben bu ay düşük yapmışım..Yapmışım diyorum çünkü yeni farkına vardım.Perş.günü doktora gidicem.Daha Önce bir konu açmıştım kahverengi akıntısı kanaması olan var mı diye.Benim daha reglime 1 hafta 10 gün varken kasık ve bel ağrısıyla böyle lekelenmelerim olmuştu.Yatınca geçiyordu.Ayaktayken tekrar oluyordu.İltihap falandır diye çok üstünde durmamıştım.Günüm geçerse test yapacaktım bekliyodum çünkü.Ayın12.nde hasta oldum minik minik parçalar düştü.Sonra aklıma geldi acaba düşük mü yaptım diye bir arkadaşım böyle bişeyden bahsetmişti.Netten araştırdım aynı belirtiler mevcut.Perş.günü doktora gidicem bilmiyorum düşük yaptıysamda anlaşılır mı acaba?Eğer düşükse birdaha hamile kalabilir miyim?Nasılda ihmal ettim ya hiç aklıma gelmemişti böyle bişey.size sonuçları bildiricem yine eğer belli oluyorsa.

geçmiş olsun canım ya inşallah düşük degildir hem üzülme düşük olsada arkası hemen gelir derler hakkında hayırlısı olur inşallah:teselli:

mlkhkn canım hayırlısı olsun. bakalım doktorun ne diyecek. ama her ay hamile olmak için vücut kendini hazırlarmış,bazı nedenlerden olmayıncada adet görürmüşüz. peki kahverengi akıntın olduğunda doktoruna danışmadaın mı ya da gitmedin mi?

mrb kızlar nasılsınız bakayım benim yokluğumda biriciğim şirinem hamiş oldu yaradanım darısı sizlerin başına

yaaa arkadaşlar eşim bazen beni takmıyo gibi davranıyo bu aralarda eleştirmeye başladı kafama takıp duruyom

yaaa arkadaşlar eşim bazen beni takmıyo gibi davranıyo bu aralarda eleştirmeye başladı kafama takıp duruyom

canım üzülme bazen eşler arasında böyle şeyler oluyor hepimizin zaman zaman başına gelir özel değilse biraz konuyu açarmısın canım nasıl eleştiriler geliyor eşinden bebiş yüzündenmi:teselli:

yok canım hamilelikle ilgili değil yemeklerimi falan ondan sonra yaptığım her haraketimi bugünlerde olutyo önce çok iyiydi

X