Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hımmm.. ilginç.. o zaman 4 mü yoksa 31 ocak'ı mı kerteriz noktası almalı bilemedim :uhm: ama bir önceki teestinde hamile çıkmadığına göre 4 ocak sayılmamalı sanırım... bu durumda 2 haftalık hamile oluyorsun ki 2 hafta için de değerin yüksek gibi... çoklu gebelik olabilir beloscum kaydirigubbakcemile2

görümcen başka odada olur canım siz kaldığınız yerden devam edin
birdahaki ayada kayganan gelir kalmaya yoksam

2,5yıllık evlıyım daha kaynanamlar kalmaya gelmedı:1no2:
off valla umutluydum bu aydan ama ne biliyim başlamadan umudum bitti.bu ay hamiş kalsam ptesıde y.lisansa basvurdum o kabul edılse nisandad işime başlasam ya süpper olur havalara ucarım yaaaaa:içelim:

bah citos maatta ne dedi değerin yüksek çoğul gebelik dedi
bazen içime doğuyo valla ocağın battı
doktorda göründümü kese veya bebiş kaç tane

canımbenimde bi hafta sonra eşimin annesi ve babası gelcek ozaman kadar ne yapabiliceksek o kader işte napalım benim babamlar geldiğinde ilaç kullanıyodum çabuk geçti .şimdi napcaz bakalım hayırlısı neyse o olsun

bu da ayrı dert sandım di düşününce herkes hemencık hamile kalıyor bu kadar zor oldunu bilsem ben asla korunmazdımkı

Benbilirim görümcen uzaktanmı geliyor kaç gün kalcak.

ya szi fotoları nasıl eklıyrsunuz o güsel kızları nerden ındırılıyor bende istiyorum tarıf edın bakayım.o resımdekıelr kım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…