Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok mutsuzum kızlar ya bu ayki ümitlerim de suyu düştü:KK43:( Hiç umutlanamayacakmıyım ben ?İnşallah bu ay tutanlar vardır içinizde güzel haberlerinizi paylaşında bizde mutlu olalım kızlar

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903......................................... .................................................. ...HAMİLE(95)
mehay............................................. .................................................. .....HAMİLE(96)
mumudihaba........................................ .................................................. .HAMİLE(97)
beryal............................................ .................................................. .........HAMİLE(98)
sessizdeniz................................................................................................HAMİLE(99)
belenay.....................................................................................................HAMİLE(100)

KIZLAR BU LİSTEYİ BÖLE YENİLEYECEĞİM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN HADİ BAKALIM TOPİĞİMİZİN ANNE ADAYLARI SİZLERİDE BEKLİYORUZ ARKAMIZDAN ÇABUK ÇABUK GELİN

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
tatlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
gülen............................................. .........................................bilinmiyo r
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&Cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
BuRCuCuKkK........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................ERKEK(KER EM)

belenay cım 100kim dalya diycek diyordun bak sana kısmetmiş.oyyy tebrikler tekrar :teytey:

dersime çok çalışırım bende önümüzdeki aya hamiş kalırım görürsünüz:dilcikar:
aha buraya yazdım:enbuyukkk:
tabi hamiş kalacaksın allahın izniyle ama bu ay biraz daha sıkı çalış dersine emi canım benim allah duyuyor bizleri elbette zamanı gelince vereceka.s.

tabi hamiş kalacaksın allahın izniyle ama bu ay biraz daha sıkı çalış dersine emi canım benim allah duyuyor bizleri elbette zamanı gelince vereceka.s.

belenaycım kaç haftalık hamilesin ve kan değerini öğrenebilirmiyim kaç çıktı.?:uhm:

çok mutsuzum kızlar ya bu ayki ümitlerim de suyu düştü:KK43:( Hiç umutlanamayacakmıyım ben ?İnşallah bu ay tutanlar vardır içinizde güzel haberlerinizi paylaşında bizde mutlu olalım kızlar

canım günaydın hayırlı cumalar.umutsuz olma bak bugünde iki hamile haberimiz geldi. belenay ve sesiz deniz hamile. birdahaki ay sende güzel haberler verirsin inşallah.allah isteyen herkese nasip etsin . :Saruboceq:

canlarım hepinizi çok seviyorum allah hepinizden razı olsun beni hiç yanlız bırakmadınız hep destek oldunuz ne olur dualarınızı yine yollayın bana meleğimin kalp atışını duyayım sağlıkla ve hayırla kucağıma alayım

allahım sen çok büyüksün takdir senin sen ne dilersen biz onu yaşarız biz ancak ve yanlız senden diliyoruz burada bulunan tüm kardeşlerimede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et kimsenin kucağını boş bırkma bu güzel duyguları herkese yaşat özellikle topiğimizdeki şekerlere en kısa zamanda nasip et ya rabbim hayırlı cumalar canlarım dualarım sizlerle sizlerde beni unutmayın

canım bizde seni seviyoruz dualarımız hep seninle merak etme ŞenizŞeniz

beloş abla hııı saman altından su yürüten seni
bide diyoki geçen gün leke şeklinde adet oldum bu ayda bişey yok hayırlısıyla önümüzdeki aya inşallah diyo bizi kandırıyo meğerse gizli gizli hamiş kalıyomuşsun:jeyyar:

canım benimde 201 çıktı.ama hala kafam karışık bana 2 haftalık dedi doğrumu acaba?:uhm::uhm:

normal değerler
0.2-2 haftalık 5-50
1-2 hft 50-500
2-3 hft 100-5000
.
.
.
.
bu böyle devam ediyo sende bende 1-2 hft 50-500 aralığındayız senin ki gün olark benden fazladır atıyorum benimki 15 günlükse senin ki 20 günlüktür ama ikiside 2 haftalık olarak değerlendiriliyo

beryalcim salı akşamından beri girmemiştim yine.... geriye dönüp bi baktım ki sende hamişmişsin::)) ohhh ohhhh.... valla bu böyle giderse liste sayısı azalacak yaw... süppperrrr hihoyyyt ayyy inşalllah bu günlerde hamile kalma salgını vardır -tatlicadiarzu- öptüm seni canıımm... şaka bir yana tekrar hayırlı olsun, sağlıklı bir gebelik diliyorum veeee tabiii kiiii darısı başımıza kaydirigubbakcemile2

canım çokkkkk teşekkür ederim evet darısı başınıza.allah en kısa zamanda size de bu duyguları yaşatsın.canımsın.öpüyorum. bu arada durmak yok çalışmalara devam kaydirigubbakcemile3 ŞenizŞeniz

sanki ben yanlış topiğe girdim :uhm:
hamileler topiğinde kendimi kısır koyun gibi hissettim-tatlicadiarzu-

sanki ben yanlış topiğe girdim :uhm:
hamileler topiğinde kendimi kısır koyun gibi hissettim-tatlicadiarzu-

canım ya öyle deme.senin dünyalar tatlısı bir kızın var bizler daha ilk bebişimize hamileyiz.allah en kısa zaman da seninde dileklerini kabul edecek biliyorum.allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.:Saruboceq:

inşallah hayırlısıyla bi alın kucağınıza anlayın hanyayı konyayı sırnaşık şey

normal değerler
0.2-2 haftalık 5-50
1-2 hft 50-500
2-3 hft 100-5000
.
.
.
.
bu böyle devam ediyo sende bende 1-2 hft 50-500 aralığındayız senin ki gün olark benden fazladır atıyorum benimki 15 günlükse senin ki 20 günlüktür ama ikiside 2 haftalık olarak değerlendiriliyo

tamam canım çok teşekkür ederim içimi rahatlattın .bende sorun var diye korkuyordum.öptüm şeker Şeniz

canım ya öyle deme.senin dünyalar tatlısı bir kızın var bizler daha ilk bebişimize hamileyiz.allah en kısa zaman da seninde dileklerini kabul edecek biliyorum.allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.:Saruboceq:

o bebeklikten çıktı nerdeyse genç kız olacak ben şöyle sıçan gibi minicik konuşmayı bilmiyen ne giydirsem giyen ne versem yiyen bana muhalefet olmayacak(en azından büyüyene kadar)sümsük gibi minicik bişey istiyom:ecrin_bebek::CüvCüv:

kızlar cevap yazamıyom kusura bakmayın bir yandanda çalışıyorum test sonucunu aldık şimdi 1190,43 çıktı değerim sanırım 3-4 haftalık daha doktora gitmedim sormadım pazartesi gideriz inşallah
bu arada vildncım sen kısır koyun olamazsın tescillendi onaylandı kızınla beraber hadi ikinci biraz naz yapıyor diye ne bu sitem gelecek canım gelecek bana söyledi annesi yollarda çalışma varmış gelicem hemen dedi:)

X