Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sessiz deniz canım seninde bebişin hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....bugün cuma kızlar bizlerede dua edinnnn!

canım çitosum günaydın.nasılsın kahvaltı yapıldımı . eferin sana.canım benim az önce yazdığım bir yazı var bitkilerle ilgili onu alıntı yapıp tekrar yazarmısın ön sayfaya gelsin.bugün iki hamişimiz daha var onlarda okusun şekerim.öptüm.

günaydın canlarım nasılsınız ben şok vaziyetteyim hala inanamıyorum şu an işyerindeyim hemen topiğe koştum mucize bu rabbime şükür allahım isteyen herkese nasip etsin amiiiiin

canımmmm çok sevindim.allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .tebrik ederim.inana çok sevindim.bu ay hepimize çok uğurlu geldi.ne güzel arka arkaya hamile haberi almak.allahım isteyen herkese nasip etsin.sana da sağlıklı huzurlu ve hayırlı bir hamilelik diliyorum.kaç haftalık bebiş? :dance::dance::dance::dance:

canım arkadaşım tebrik ederim. hihoyyythihoyyythihoyyytallah tamamına erdirsin.şoktasın şuana dimi ben de 3 gündür öyleyim.çok güzel bir duygu allah isteyen herkese nasip etsin.bu arada senin kan değerin kaç yazarmısın.doktor muayne ettimi.benim 210 çıkmıştı bhcg.

hemde ne şok öğrendiğimde dilim tutuldu sanki sevinemedim bi tuhaf oldum sonrada ağlamaya başladım...canım benim 64ğ28 çıktı 2 haftalıkmış.bişey sorcaktım hamilelerdede muayeneyi vajinadan mı yapıyolar yoksa direk ultrason mu?vajinadan yapılan muayenenin zararlı olduğunu duymuştum da,doğrumu bilmiyorum....bu arada inanılmaz bi bel ve kasık ağrım var

kızlar günaydın herkese.cumanız mübarek olsun.öpüldünüz şekerler. kızlar bu arada araştırmalarım sonucunda birkaç bilgiyi paylaşmak istiyorum.hamilelikte kullanılması ve kullanılmaması gereken bitkiler.umarım sizlerede faydalı olur.

FAYDALI BİTKİLER VE BİTKİ ÇAYLARI : ELMA -LİMON -PAPATYA -IHLAMUR AHADUDU- PORTAKAL - NANE- KARANFİL- ADAÇAYI GİBİ BİLİNEN BİTKİ ÇAYLARINI AŞIRIYA KAÇMADAN TÜKETMEK TE FAYDA VAR.

ZARARLI BİTKİ VE ÇAYLAR : FESLEĞEN -ALOE VERA- GİNSENG- KİMYON- REZENE -YASEMİN -LAVANTA SAFRAN - SİNAMEKİ GİBİ BİTKİLERİ İÇEREN ÇAYLARDAN VE BİTKİ OLARAK KULLANILMASINDAN KAÇINILMASI GEREK.

BU ARADA ÇOK ÖNEMLİ BİRŞEY DAHA HAMİLELİĞİN İLK 3 AYINDA SABAH BULANTILARI İÇİN ZENCEFİL ÇAYI İÇMEK.TUZLU KRAKER YADA TUZLU BİSKÜİ YEMEK VE MUZ YEMEK BULANTIYI KESEN YİYECEKLERMİŞ. UMARIM FAYDALI OLUR.SEVGİLER

kocaman öpüldünüz şekerlerim.tekrar cumanız mübarek olsun..topiğimiz hamile dolsun :CüvCüv::CüvCüv:
paylaşım için sağol beryalcim kahvaltımı yaptım canım:1hug:

hemde ne şok öğrendiğimde dilim tutuldu sanki sevinemedim bi tuhaf oldum sonrada ağlamaya başladım...canım benim 64ğ28 çıktı 2 haftalıkmış.bişey sorcaktım hamilelerdede muayeneyi vajinadan mı yapıyolar yoksa direk ultrason mu?vajinadan yapılan muayenenin zararlı olduğunu duymuştum da,doğrumu bilmiyorum....bu arada inanılmaz bi bel ve kasık ağrım var

canım sonucun anlaşılmıyo karışmış yazılar.ben de daha olmadım muayne ama alttan bakılması daha iyiymiş çünkü kese görülebiliyormuş.merak etme bir sorun olmaz.sonucunu tekrar yazarmısın. kaydirigubbakcemile5

sessiz deniz canım seninde bebişin hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....bugün cuma kızlar bizlerede dua edinnnn!

Allah razı olsun canım benim...inan bu haberi alınca aklıma bebek isteyenler geldi ve hepinizi çok iyi anladığım için çok dua ettim Rabbim isteyen herkse en kısa zaman da ver inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar nasılsınız bu ne ya maşallah amma çalışmışız bu ay he bereketli oldu ama ben hala inanamıyorum mucize bunun adı gerçek bir mucize
sessiz deniz senide tebrik ederim canım allah hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin

hakcam günaydın tatlım.ya ben beloşumun yazısını okudum ama anlam çıkaramadım.hamile mi yoksa anlamadım yaaaaa :1shok:

beryal canım günaydın. evet canım belenayda hamile. 2009 yılı hepimize uğurlu geldi.inşallah darısı en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızın başına:Saruboceq:sen nasılsın,yeğenimiz nasıl?

herkese günaydın :CüvCüv:
benimde çoooooooookkkkk güzel bi haberim var......dün kanda gebeliğe baktırdım ve 2 haftalık hamileyim......Rabbime sonsuz şükürler olsun....isteyen herkesin olsun inşallahhhhh
belenaycım seninde gözün aydın,Allah tamamına erdirsin inşallah

sessizdeniz canım tebrik ederimmmmm:teytey:...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...kendine dikkat et...ne güzel bir Cuma günü güzel haberlerle başladık inşallah devamı gelir.

canım sonucun anlaşılmıyo karışmış yazılar.ben de daha olmadım muayne ama alttan bakılması daha iyiymiş çünkü kese görülebiliyormuş.merak etme bir sorun olmaz.sonucunu tekrar yazarmısın. kaydirigubbakcemile5

canım karışıklık olmuş benim ki 64.28 çıktı.
normal değerleride 1-2 hafta için 50-500 arasındaymış

sessizdeniz ve beloş ablam tebrik ediyorum ikinizide allah kucağınıza almayıda nasip etsin inş

beryal canım günaydın. evet canım belenayda hamile. 2009 yılı hepimize uğurlu geldi.inşallah darısı en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızın başına:Saruboceq:sen nasılsın,yeğenimiz nasıl?

canım benim ben iyiyim sen nasılsın bebişimiz nasıl.bişey sorucam ben iğneden sonraki 16.gün yaptığım kan testinde 201 çıktı sonuç.araştırma yaptım çoğu kişinin daha çok çıkmış acaba benim hamileliğimde sorun mu var yaaaa anllamadım :uhm: yardım edin bana

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903......................................... .................................................. ...HAMİLE(95)
mehay............................................. .................................................. .....HAMİLE(96)
mumudihaba........................................ .................................................. .HAMİLE(97)
beryal............................................ .................................................. .........HAMİLE(98)
sessizdeniz................................................................................................HAMİLE(99)
belenay.....................................................................................................HAMİLE(100)

KIZLAR BU LİSTEYİ BÖLE YENİLEYECEĞİM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN HADİ BAKALIM TOPİĞİMİZİN ANNE ADAYLARI SİZLERİDE BEKLİYORUZ ARKAMIZDAN ÇABUK ÇABUK GELİN

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
tatlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
gülen............................................. .........................................bilinmiyo r
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&Cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
BuRCuCuKkK........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................ERKEK(KER EM)

dersime çok çalışırım bende önümüzdeki aya hamiş kalırım görürsünüz:dilcikar:
aha buraya yazdım:enbuyukkk:

canım doktordan doktora değişiyor. ama ilk haftalarda vajinal muayene yapıyor doktor. benim arkadaşıma doktor 3 aya kadar vajinal bakmış. bir problem yok. bende Pazartesi gittiğimde 9 haftalık doktor karından baktı.bugün 10.haftamıza girdik Allahım tamamını erdirsin inşallah nerde varsa...zaten bir problem olsa doktor bakmaz.

Allah razı olsun hepinizden arkadaşlarım.burası gerçekten uğurlu geldi...darısı tüm isteyenlere:Saruboceq:

canlarım hepinizi çok seviyorum allah hepinizden razı olsun beni hiç yanlız bırakmadınız hep destek oldunuz ne olur dualarınızı yine yollayın bana meleğimin kalp atışını duyayım sağlıkla ve hayırla kucağıma alayım

allahım sen çok büyüksün takdir senin sen ne dilersen biz onu yaşarız biz ancak ve yanlız senden diliyoruz burada bulunan tüm kardeşlerimede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et kimsenin kucağını boş bırkma bu güzel duyguları herkese yaşat özellikle topiğimizdeki şekerlere en kısa zamanda nasip et ya rabbim hayırlı cumalar canlarım dualarım sizlerle sizlerde beni unutmayın

X