Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim canım sadece kasık ağrılarım var ama durumum genel olarak iyi.aşk sarhoşundan biraz halliceyim kaydirigubbakcemile3 hala inanamıyorum .yaaaa sen nasılsın.neler yapıyosun cici anne adayıŞeniz

hakcam toprağım gerimigeldin bizimi ösledin yerim seni.az önce yazdım sana sen çıkmışsın.bir şey yazdım sen ve çitos en yeni anne adayları olarak,, şu çömez kardeşinize bilgi verin bakim.ben hafataya doktora gitcem nasıl muayne edecek benikafamçokkarıştı

Son düzenleme:

beryalcim canım günaydınnn.iyi olmana sevindim canım.
beryal doktordan doktora değişiyor.benim bugün 9 hafta bitecek kısmetse 10.haftaya giricez. Pazartesi kontrole gittiğimde karından baktı. ama alttanda bakabilir senin daha yeni olduğu için alttanda bakabilir.dediğim gibi doktordan doktora değişir. benim bir arkadaşımın 3.aya kadar alttan yani vajinal baktı. canım doktoruna gittiğinde senden kan vermeni isteyecektir. TSH,RUBELLA ve birkaç test daha. rutin testler bunlar. kendine ve yeğenimize dikkat et.

iyiyim canım sadece kasık ağrılarım var ama durumum genel olarak iyi.aşk sarhoşundan biraz halliceyim kaydirigubbakcemile3 hala inanamıyorum .yaaaa sen nasılsın.neler yapıyosun cici anne adayıŞeniz

bende iyiyim canım pardon biz iyiyiz teyzesi bebişime ninniler söylüyorum okyanus teyzesinden öğrendik şuan bir sıkıntım yok hafif bulantım oluyor sabah kalkınca kafamçokkarıştı

yaaaa niye soruma kimse cevap vermiyo küstüm işte size senağlama :dilcikar::dilcikar:

canım aslında gitmedim iki dakika telefonla konuşurken bilgisayar kendini güncellemiş,güncelleyincede bilgisayar kapanıyor ve tekrar açılıyor.pc nin başına geldiğimde bütün sayfalar gitmiş,o yüzden yani.size haber vermeden gitmem çok acil birşey olmadıktan sonra:1hug:

tamam canım çok teşekkür ederim.bilgim yok ya yanlış birşey yapmak istemedim.sağol toprağım.öpüyorum miniği ve seni. ŞenizŞeniz

yerim seniiii .çok ta düşünceli benim arkadaşım.oyyy kurban olsunlar senin göbişine hihoyyythihoyyyt

bende iyiyim canım pardon biz iyiyiz teyzesi bebişime ninniler söylüyorum okyanus teyzesinden öğrendik şuan bir sıkıntım yok hafif bulantım oluyor sabah kalkınca kafamçokkarıştı

citosum canım hg...iyi olmana sevindim canım...yegenimiz nasıl?bu arada maydonozu fazla tüketmemeye çalışın ve adaçayı içmeyin...beryalcim sende. aslında okyanus bizden kıdemli doktorun sana birşey dedi mi okyanus,şunlara dikkat et diye. yada kızlar sizleri doktorunuz uyardı mı bazı besinler ve içecekler için?

kahvaltını yaptın mı şekerim.doğru söyle bak paralarım seni.hımmmm kahvaltı edilecek arada mutlaka meyve ve bol su içilecek .oki doki çitosum.hergün hesap vereceksin bana.bugün kahvaltımı yaptım.seni bunaltıam ve sende mecburen yapacan kahvaltını tememmmiii kaydirigubbakcemile5

tamam kısma .dövme beni.yazdıktan sonra gördüm ama yaaaa.çok teşekkür ederim haakcam toprağım benimmŞeniz

yokkkkk kızar mıyım hiç,biz birbirimize cecap yazarken diğerimiz cevaplamış oluyor. yani geç oluyor ama olsun.kaydirigubbakcemile3

yok benim hiç haberim yok walla kör cahilim .daha ilk kontrolüme haftaya gidicem doktorum daha çok küçük 10 gün sonra gel kontrole dedi o yüzden bilmiyorum hiçbirşey.bilginiz varsa bana da söyleyin.neler zararlı?:uhm:

benimki bana fazla yeme dedi sadaece meyve ve sebze yiyecen dedi eti fazla tüketme dedi hamur işini yasakladı benim şeker biraz yüksek çıktı glokefene biraz daha devam dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…