Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aslında evet ben doğaldan yanayım hap içmek istemiyorum ama acaba ne gibi zararı varmış bi diyorum sağlık ocağındaki doktora sorayım bide aile planlamasına oda derseki kullanma dediğin gibi gıda olarak alırım

bide düşünüyorum şimdi gebe kalmak istemeyenler farkında olmadan gebe kalıyolar e bunlarda haliyle 3 ay önceden başlamıyo gel burdan yak.:kahve:

belenaycım aşkolsun neden saçma bir soru oldu diyorsun. birbirimize sorucaz tabi ki:1hug:
canımsın sağol ne bileyim ya hep merak etmişimdir yumurtlama döneminde olur ya bu akıntı onun için dedim hamiş kalınca bu akıntı devam ediyormu diye a.s.

sessizdeniz canım merhaba.vildana katılıyorum.bencede hamilesin. bende idrar testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıkmıştı. ertesi gün kan testi yaptım ve sonuç pozitif.silikte çıksa hamilesin bence. hayırlısı olsun. en yakın zamanda kan testi yaptır benc bizide habersiz bırakma....

merhaba inşallah dediğiniz gibi olurd test beni yanıltmaz.bu arada artık psikolojik olarak sanırım bu gün gece 4den beri uyuyamıyorum,sürekli idrara çıkıyorum,sürekli acıkıyorum,kasıklarım çok ağrıyo özelliklede ayağa kalkınca....yarın dokdoruma gidip kan testi yaptırcam,kesin sonuç alırım umarım.bu kan testini yaptırmak için adetin 1 gün bile geçmesi yeterli mi?

günaydın canlarım bugün nasılsız hepiniz bugün ben geç kaldım biraz yeni hamiş haberi varmı bugünhihoyyyt

günaydın kızlar

Hamişlere sağlıklı bir gebelik diliyorum allah bizede nasip eder inşallah

hemşerim aaa ne demek göndereyim benim kayınvalideyi kız sana bile bakar sağolsun gerçekten çok iyidir
şimdi yaşadığın şeyleri hayal etmeye çalışıyorumda kimbilir nasıl güzel bir duygudur içinde bir canlının yeşermeye başladığını bilmek hele birde kıpırdamaya başladımı dah bi farklı heyecan dha farklı bir sevinç olur allahım kucağınada almayı nasip etsin hayırla ve sağlıkla canıma.s.

evet ya çok faklı birşey birde benim hiç umudum yoktu .sol yumurtalığımda yok biliyosun.sağ dakindede tek yumurtam vardı ve oldu.ben bile inanamıyorum hala.mucize gibi.meleğim inşallah ban sıkı sıkı tutunurda hayal kırıklığına uğramam.çünkü doktorum dediki.hamilelerin yüzde 50 si bebeklerini ilk 1 ayda kaybediyolarmış.bana yat dinlen dedi yatıyorum hep .hayırlısı bakalım.dualarınızı eksik etmeyin.allah sizlerde en kısa zaman da nasip etsin.allah hepimize sağlıklı hayırlı evletlar nasip etsin ..:Saruboceq::Saruboceq:

canım nasılsın bakalım yerim seniiii .halıların geliyoo.ohhh keyfin yerinde .allah içine sindirsin.güle güle otur şekerimm .birde gönlüne göre ev bulursun inşallah o zaman değmeyin vildoşumun keyfine.ohhh sen evi hazırla biz kızlarla çay içmeye gelicez.senin nefis pastaların dan da isteriz demi kızlar.

amiinn inşallah canım şu ev işimiz bi hayırlısıyla sonuçlansa iyi olacak iğreti gibi oldum evde çıkacazya ısınamıyorum daha soğudum bi kere:nazar:

merhaba inşallah dediğiniz gibi olurd test beni yanıltmaz.bu arada artık psikolojik olarak sanırım bu gün gece 4den beri uyuyamıyorum,sürekli idrara çıkıyorum,sürekli acıkıyorum,kasıklarım çok ağrıyo özelliklede ayağa kalkınca....yarın dokdoruma gidip kan testi yaptırcam,kesin sonuç alırım umarım.bu kan testini yaptırmak için adetin 1 gün bile geçmesi yeterli mi?

öncelikle inşallah hamilesindir. kanda baktırmak için günün geçmesine gerek yok. çıkıyor hemen. 1-2 haftalık bebek varsa bile belli oluyo

günaydın vildanım canımbenim aslında sen cezalısın ama neyse kötükedihüso
kız yeni halıların hayırlı olsun benim bebiş odamada isterim teyzesi

canım bugün aşılamanın 12. günü. bende beklemedeyim. c.tesi kanda baktıracaktım ama sen 16. günü bekle diyince kafam karıştı. ne yapsam acaba? ben hiç ümidim yok. bugün hiç tadım da yok. bilmiyorum. rabbim hayırlısını versin.

sende bugünlerin tadını çıkarmaya bak canım. bol bol ceviz ye ve süt iç. çünki aşerme başlarsa hiç bişey yiyemezsin. sana arkadaş tavsiyesi. (yarımda olsa hamileliği biliyom ya:çok üzgünüm:)
inşallah çok bulantın olmaz.

canım ben 16 günü bekledim çünkü ilaçlar etkiliyormuş yanlış bişey olmasın diye doktorum bana 16 gün bak dedi.bence sende öyle yap.çünkü üzülmeni istemiyorum.ama önce 16 günün sabahı ilk idrarınla idrar testi yap sonra kan testi yaptırırsın.umarım idrar testinde ikinci çizgiyi görürsün. güzel haberlerini bekliyorum.sen pazartesiyi bekle tamamı canım.öpüyorum.allah yardımcın olsun. Şeniz

evet ya çok faklı birşey birde benim hiç umudum yoktu .sol yumurtalığımda yok biliyosun.sağ dakindede tek yumurtam vardı ve oldu.ben bile inanamıyorum hala.mucize gibi.meleğim inşallah ban sıkı sıkı tutunurda hayal kırıklığına uğramam.çünkü doktorum dediki.hamilelerin yüzde 50 si bebeklerini ilk 1 ayda kaybediyolarmış.bana yat dinlen dedi yatıyorum hep .hayırlısı bakalım.dualarınızı eksik etmeyin.allah sizlerde en kısa zaman da nasip etsin.allah hepimize sağlıklı hayırlı evletlar nasip etsin ..:Saruboceq::Saruboceq:
canım sen şimdi bunları düşünme bol bol dinlen eğer nasibi varsa meleğinin ne olursa olsun rabbim doğmasını nasip eder Allaha sığın tedbirini al ve allaha tevekkül et gerisi allahın bileceği iş birde sürekli pozitif ol hiç kötüyü düşünme kaydirigubbakcemile5

citooooooss şu profilindeki çirkin zenci bebeği kaldır oğlun ona benziycek :roflol::roflol::roflol::roflol:

canım sen şimdi bunları düşünme bol bol dinlen eğer nasibi varsa meleğinin ne olursa olsun rabbim doğmasını nasip eder Allaha sığın tedbirini al ve allaha tevekkül et gerisi allahın bileceği iş birde sürekli pozitif ol hiç kötüyü düşünme kaydirigubbakcemile5

tamam canım.zeten dua ediyorum ve bol bol dinleniyorum.sizlerinde duasına ihtiyacım var. kaydirigubbakcemile5

kızlar bişey dikkatinizi çektimi bakın ne kadar fazla kaldım dimi:))) tam işler az oh bugün bol bol sohbete katırım diyordum ki yinede iyi dayandım he sabahtan beri topikteyim ma şimdi çıkmam gerekiyor hepinizi seviyorum kendinize iyi bakın hamiş olmayanlar haberlerinizi bekliyorum hamiş olanlar sizde dikkat edin kendinize ve yeğenlerimize

belenaycım anca kendime geldim canım iki gündür sarhoştum tabiiki mutluluktan canım hihoyyyt
kız vildoş sen nasılsın bakemnaniknanik
hakcam sende iyisin dimi bebişte iyimi:1hug:
beryalim canım sen nasıl oldun şokları atlattınmı :1hug:
okyanusum daha gelmemiş oda iyidir umarım:1hug:
ve yeni gelen arkadaşlar hepiniz hg a.s. güzel paylaşımlar dileğiyle
ve burada olmayan diğer kızlar hepiniz iyisinizdir umarım

kızlar bilgisi olan bana bilgi versin.ben haftaya kontrole gidicem ya merak ediyorum nasıl bir muayne olacak.yani alttan vajinal muaynemi yoksa üstten yani karından ultrasyonlamı bakılacak.birde ilk aylarda neler yapılması gerekiyo birz bilgi verirmisiniz.yani tahlil aşı falan olacakmı? hazırlıklı gidim.aç karnına mı gideyimmi?

Son düzenleme:

sessizdeniz benimde tahmini 1 gün geçmişti ve idrar testinde 2.çizgi silik çıkmıştı.sen kalbini ferah tut. pozitif düşün pozitif olsun.

kızlar bişey dikkatinizi çektimi bakın ne kadar fazla kaldım dimi:))) tam işler az oh bugün bol bol sohbete katırım diyordum ki yinede iyi dayandım he sabahtan beri topikteyim ma şimdi çıkmam gerekiyor hepinizi seviyorum kendinize iyi bakın hamiş olmayanlar haberlerinizi bekliyorum hamiş olanlar sizde dikkat edin kendinize ve yeğenlerimize

bizde senden güzel haberler bekliyos teyzesi :) öptük seniŞeniz

X