Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

k.bakma canım msn de yeğene takıldım biraz:eek:
Ben iyiyim sizler nasılsınız bakalım iki yeni hamişler:CüvCüv:Beryal sende iyisin umarım hamilelik nasıl gidiyo baklım yaşasın ne güzel yaa bende hevese geldim bende istiyorumsırnaşık şey

canım benim iyiyim ama benim riskli biraz doktor yatmamı söyledi 10 gün yatıcam sonra da kontrole gitcem .inşallah sorun olmaz.allah herkese nasip etsin.öptüm

ohhhh maşallah maşallah ay ne güzel haber bu böyle valla sıkıntıdan patlamıştım işler yoğun diye ama valla güzel oldu bu haber ya bak sıkıntım geçti birden oh oh yandan yandan valla maşallah topiğimizin hanımlarına bombardıman gibi arka arkaya maşallah hadi devamı gelsin lütfen herkes bir bir hamiş kalsın ayyy beryalcim canım beni hemşerim inan çok sevindim canım allah hayırla ve sğlıkla kucağınada almayı nasip etsin

ay bak bende katıldım halaya hadi devam devam:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Valla sende olmasan canım benimŞeniz
Buarada benim adet dün bitti bugün hemen başladım incire bu saraçoğlu aç karnına için demiş sendemi öyle yaptın canım senden öğrenceğim çok şey var:jeyyar::jeyyar:

ewet canım aç karnına içilcek o 15 adet demiş ama ben 10 adet kaynatıp içtim tatlı geldi bana oyüzden

Valla bu ne ya biz geldik ayağımızın tozuyla halaya girdik bunlar çil yavrusu gibi dağıldılar tembeller ne olcek:dilcikar::dilcikar:
Canım bende incire başladım dün kocişe bi tlf hemen incir geldidelikafadulden

ay napalım şekerim kız bi anda bi uyku çöküyo anlatamam mirmirmirmirmirmirmirmirhiç duramıyom biraz yatıp dinlenince geçiyo tatlıma.s
hadi hayırlısı bakalım inşallah önümüzdeki ay sen sürpriz yaparsın canıma.s.

Darısı başımıza belenaycım inşallah yakında bizede nasip olur:Saruboceq:

ohhhh maşallah maşallah ay ne güzel haber bu böyle valla sıkıntıdan patlamıştım işler yoğun diye ama valla güzel oldu bu haber ya bak sıkıntım geçti birden oh oh yandan yandan valla maşallah topiğimizin hanımlarına bombardıman gibi arka arkaya maşallah hadi devamı gelsin lütfen herkes bir bir hamiş kalsın ayyy beryalcim canım beni hemşerim inan çok sevindim canım allah hayırla ve sğlıkla kucağınada almayı nasip etsin

ay bak bende katıldım halaya hadi devam devam:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım hemşerim çok teşekkür ederim benim daha çok yeni 2 haftalık.umarım sorun olmaz doktor yatmamı söyledi.dinlen dedi bol bol.10 gün sonra kontrole çağırdı.allah sizlerede nasip etsin topik hamile dolsun :CüvCüv: öptüm kocaman bu arada hamile listesini yenilermisin şekerim hemşerini yaz .ondan sonra da halaya çabuk :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım benim iyiyim ama benim riskli biraz doktor yatmamı söyledi 10 gün yatıcam sonra da kontrole gitcem .inşallah sorun olmaz.allah herkese nasip etsin.öptüm
Hadi tembeller lafımı geri aldım hamilelere serbest yatınsırnaşık şey
Valla canım Allah sana da bebişinede sağlık versin inşallah:Saruboceq:

ay napalım şekerim kız bi anda bi uyku çöküyo anlatamam mirmirmirmirmirmirmirmirhiç duramıyom biraz yatıp dinlenince geçiyo tatlıma.s
hadi hayırlısı bakalım inşallah önümüzdeki ay sen sürpriz yaparsın canıma.s.
Yat canım yat yeterki size bişey olasın şaka yaptımyerimseniben
İnşallah canım okadar çok istiyorum ki anlatamam çalışmalara tam gaz devam bu ay:jeyyar:

herkese slm
ben yeniyim bu sitede,24 yaşıma yeni girdim 7 aylık evliyim ilk aydan beri bebek istiyoruz ama şimdilik nasip olmadı,doktora gittim eşiminde benimde bi problemimiz yok çok şükür,1 seneye kadar normalmiş ama okadar çok istiyorum ki haliylede stres yapıyorum,son kontrolümde doktorum klomen verdi bu ay kullanıcam,herşey normal dedi ve sanırım hamile kalmayı kolaylaştırmak için verdi klomeni.hamilelik belirtilerini okudum da şuanda bende hepsi var ve bugün regl olmam gerekiyo belkide onun belirtileridir fakat 3 gün önce leke tarzında kahveringi bir akıntı oldu,dahada tekrarlamadı,o yüzden ümitlendim biraz...kusura bakmayın çok uzattım ama sanırım bunları paylaşma ihtiyacım vardı:eek:

ewet canım aç karnına içilcek o 15 adet demiş ama ben 10 adet kaynatıp içtim tatlı geldi bana oyüzden
Ben 7 yaptım ya olmazmı acaba bundan sonra bende 10 yapayım bari ama ne olcak okadar incir yazık ya incirleri ziyan olmasın yiyim dedim fazla yenmiyoda bu adam batıracak bizidelikafaduldendelikafadulden

baktım canım erkek yazıyor benim içimede erkek doğuyor aman sağlıklı olsunda hiç farketmez

herkese slm
ben yeniyim bu sitede,24 yaşıma yeni girdim 7 aylık evliyim ilk aydan beri bebek istiyoruz ama şimdilik nasip olmadı,doktora gittim eşiminde benimde bi problemimiz yok çok şükür,1 seneye kadar normalmiş ama okadar çok istiyorum ki haliylede stres yapıyorum,son kontrolümde doktorum klomen verdi bu ay kullanıcam,herşey normal dedi ve sanırım hamile kalmayı kolaylaştırmak için verdi klomeni.hamilelik belirtilerini okudum da şuanda bende hepsi var ve bugün regl olmam gerekiyo belkide onun belirtileridir fakat 3 gün önce leke tarzında kahveringi bir akıntı oldu,dahada tekrarlamadı,o yüzden ümitlendim biraz...kusura bakmayın çok uzattım ama sanırım bunları paylaşma ihtiyacım vardı:eek:
Üstüne görme yaşayabilirsin canım yinede kendine dikkat et hamile olabilirsin.Bende de öyle olmuştu ama 2 gün sonra tam geldisırnaşık şey

♥....♥.....♥......♥.....UMUT LİSTESİ.....♥.......♥......♥......♥
adrian61
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
alew2187
alin
amway
amor_amor
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
Asigecelerr_85
atmosfer
aum
AN.GEL
anadoluesk
aysimay
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
belenay
benbilirim
beyaAZz
bircan
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
belçika
beyz@
bebişiiim
bidenem
bilgen35
binbirgece
biopelin
bitirici
bucuarda
beyaz46
butterfly2020
biricik
bskskrc
buse_burcu
claire
cano77
cananisa
casablanka_05
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cemre822
ÇAKILTAŞI
çakirs
deasy
DeliMavi
delimavi_reyhan
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
dileknur
derinlik
dil_nur
Ecrin_Ceylin
ecrin1001
edali368
efsane30..
elifecan
E.L.İ.F.T.G.
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
esra naz
enikazya
elifffffff
etelane
evla
ezgiciik
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
fleeflame
firuzem
firdevs2006
gambito_45
ggaye
gizem1986
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
gulomin
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gönülyarası
günbatımı
greys.85
GASLAN
gamze22106
gamze1977
gunozgur82
ISKOC
ilkkad
incisu
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hazall24
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
hassas16
hazalk
ILGAZ
jasmin666
innocence
interhat
iiissil
imran88
K_23
kaçar61_1
kamelya62
kamişko
kardelen_32
karagözlü
kardelen_32
keyzi
kevser14
kuba
kubaba
kudra
kuka
kurnaz
krispi
kaya
layd_pacino
laren
lajoconde
leyl
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
lica42
leylim
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
marveyn
maviruya
mehtap123
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
miray10
moke
MONA ROSA
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
maisa
mine_ibo
MadLen
nbatur55
nal
nix
necla_cevk
nergis55
nergiz78
nergis55
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevgul61
nevinırmak
nevrosky
nina55
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
oburşirin
okyanus83
orkide76
osmaniye80
ozlemacar
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
pancuben
papatya_1979
pembekordon
PEMBE RÜYA
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
psoriasis
rabiş
rabis80
reyyan86
rockwell
roscitak
rodal
rozalin
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
shekerkiz
sselda
selcenuguz
selenbeyazit
seleney
selinx
semiror
sevdagül
_sevcan_
serdi
sinem25
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
sinem 25
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
seagirl26
shimina
sebago
soslufustuk
tatlibebek
tatli.cadi
tavşanlı
tuba_cüneyt
tugbakork
tuliny
tramissu1986
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
vildangel
violette
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasgom
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yeeeeer
yelda85
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
ylmzhatice
yadel
z@z@
zencefill
zeko
zerrinn
zeyno:)
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan
zug
zu66
xyxy

kız beryal sildim seni bu listeden şimdi geliyor hamiş listesi oraya ekliyorum hiç unuturmuyum yeni gördüm hamiş olduğunu

herkese slm

hg canım hayırlısı olsun umarım burası sana uğurlu gelir bi an önce kavuşursun bebeğine:Saruboceq:
daha önce adetlerinde öle oluyo muydu hani k.rengi lekelenmeler falan:uhm:

Ben 7 yaptım ya olmazmı acaba bundan sonra bende 10 yapayım bari ama ne olcak okadar incir yazık ya incirleri ziyan olmasın yiyim dedim fazla yenmiyoda bu adam batıracak bizidelikafaduldendelikafadulden

canım incir fazla yeme sonra kg alcen sadece suyunu iç

kızlar ben birazdan gelcem.kaynanam eltimle görüşecek msn camdan ok öptüm sizleri.

X