Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

anladım cnm ben sandımkı hamıle kalmadan evvelde alınması gerek okey bana uymaz su halde:)))
ya işte 1şubattı adetım başladı bitti bugunlerde sıkmı denemelıyız ya esımde cok yogun off.incir içiyorum onun dısında birde 21ınde dr a gitcek yumurta m yeterlımı testı olcak

anladım cnm ben sandımkı hamıle kalmadan evvelde alınması gerek okey bana uymaz su halde:)))
ya işte 1şubattı adetım başladı bitti bugunlerde sıkmı denemelıyız ya esımde cok yogun off.incir içiyorum onun dısında birde 21ınde dr a gitcek yumurta m yeterlımı testı olcak

canım adetin düzenliyse bitiminden sonra 14.gün yumurtlaman olur ogünlerde sık yaparsan şansın fazla olur incir kürünü 21 gün iç 7 gün ara ver tekrar ikinci 21 iç :kahve:

vildoş her sayfada sana sitem etcem işte dilimden kurtulamecen kaydirigubbakcemilekötükedihüso

dilnur sende hg canım bir göründün kayboldun sen nasılsın Şeniz
k.bakma canım msn de yeğene takıldım biraz:eek:
Ben iyiyim sizler nasılsınız bakalım iki yeni hamişler:CüvCüv:Beryal sende iyisin umarım hamilelik nasıl gidiyo baklım yaşasın ne güzel yaa bende hevese geldim bende istiyorumsırnaşık şey

k.bakma canım msn de yeğene takıldım biraz:eek:
Ben iyiyim sizler nasılsınız bakalım iki yeni hamişler:CüvCüv:Beryal sende iyisin umarım hamilelik nasıl gidiyo baklım yaşasın ne güzel yaa bende hevese geldim bende istiyorumsırnaşık şey

ben çokk çok iyiyim canım bebişde ellerinden öper teyzesi delikafaduldendelikafadulden
böyle deli annesi varken nasıl iyi olmasın dimi:dance:

ben çokk çok iyiyim canım bebişde ellerinden öper teyzesi delikafaduldendelikafadulden
böyle deli annesi varken nasıl iyi olmasın dimi:dance:
Ay o öpmesin dur ben yerim onun pamuk elleriniŞenizGerçekten çok pozitif bir insansın canım ya Allah mutluluğunu daim etsin:Saruboceq:

Ay o öpmesin dur ben yerim onun pamuk elleriniŞenizGerçekten çok pozitif bir insansın canım ya Allah mutluluğunu daim etsin:Saruboceq:

amin canım Allah hepimizi mutlu etsin sende bu mutluluğu tat en kısa zamanda :Saruboceq:
hadi kalk halay çekelim daha beryal için halay çekmedik hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:

amin canım Allah hepimizi mutlu etsin sende bu mutluluğu tat en kısa zamanda :Saruboceq:
hadi kalk halay çekelim daha beryal için halay çekmedik hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Amiiinn inşallah canım valla çok istiyorum:Saruboceq::Saruboceq:
geldim citosum hade lorke lorke:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:Ama dur kız bebiş düşcek sen yavaş çekdelikafadulden

Amiiinn inşallah canım valla çok istiyorum:Saruboceq::Saruboceq:
geldim citosum hade lorke lorke:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:Ama dur kız bebiş düşcek sen yavaş çekdelikafadulden

:roflol::roflol::roflol: kız bişey olmaz merak etme sen devam hayde hooppp :teytey::teytey::teytey:

Ben sizin yerinizede çekerim hamileler yeterki çocuklar düşmesindelikafadulden
:teytey::teytey:

bugün topiğin bekçisi olarak senle ben kaldık öbür kızlar pineklemeye gittiler heralde şakkıdı

bugün topiğin bekçisi olarak senle ben kaldık öbür kızlar pineklemeye gittiler heralde şakkıdı
Valla bu ne ya biz geldik ayağımızın tozuyla halaya girdik bunlar çil yavrusu gibi dağıldılar tembeller ne olcek:dilcikar::dilcikar:
Canım bende incire başladım dün kocişe bi tlf hemen incir geldidelikafadulden

merhaba kızlar nsılsınız geçmişi okuyamadım ne oldu ya beryaldemi hamile anlayamadımki bir kaç sayfa geçtim ama anlamadım beryal hamilemi biriniz cevap versin

merhaba kızlar nsılsınız geçmişi okuyamadım ne oldu ya beryaldemi hamile anlayamadımki bir kaç sayfa geçtim ama anlamadım beryal hamilemi biriniz cevap versin
evet canım hamile listesine 1 kişi daha ekleyeceksin beryalde hamile:teytey::teytey:

Valla bu ne ya biz geldik ayağımızın tozuyla halaya girdik bunlar çil yavrusu gibi dağıldılar tembeller ne olcek:dilcikar::dilcikar:
Canım bende incire başladım dün kocişe bi tlf hemen incir geldidelikafadulden

hadi hayırlısı inşaalah sanada denk gelir şifa Allah,tan tabiiki canım hiç stres yapma bana takıl hayatını yaşa sositosositodelikafadulden

iyiyiz belenaycım şenlik var burda beryalde hamiş:dance::dance::dance:
hadi bakalım sizide bekliyos artık sizin içinde şurda halay çekelim:teytey::teytey::teytey:

hadi hayırlısı inşaalah sanada denk gelir şifa Allah,tan tabiiki canım hiç stres yapma bana takıl hayatını yaşa sositosositodelikafadulden
Valla sende olmasan canım benimŞeniz
Buarada benim adet dün bitti bugün hemen başladım incire bu saraçoğlu aç karnına için demiş sendemi öyle yaptın canım senden öğrenceğim çok şey var:jeyyar::jeyyar:

X