Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

.....♥.......♥......♥......♥ .LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ.....♥.......♥......♥......♥

ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)
okyanus84......................................... .................................................. ..HAMİLE(93)
hakca............................................. .................................................. .....HAMİLE(94)
citos2903......................................... .................................................. ...HAMİLE(95)
mehay............................................. .................................................. .....HAMİLE(96)
mumudihaba........................................ .................................................. .HAMİLE(97)
beryal.......................................................................................................HAMİLE(98)

HADİ BAKALIM KIZLAR AZ KALDI DALYAYA

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
g sezen............................................. ....................................bilinmiyor
hilal1975......................................... .......................................bilinmiyor
tatlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
hasret............................................ ........................................bilinmiyor
gülen............................................. .........................................bilinmiyo r
sefil............................................. ...........................................bilinmi yor
zeynoo24................................... .............................................bilin miyor
eda&Cemil......................................... .....................................bilinmiyor
ecetuna........................................... ........................................bilinmiyor
BuRCuCuKkK........................................ ..................................bilinmiyor
dilruba_diba...................................... .......................................bilinmiyor
travon............................................ ..........................................bilinmiy or
nazlımelek........................................ .......................................bilinmiyor
vahşi kedi.............................................. ..................................bilinmiyor
roselenda......................................... .......................................bilinmiyor
y_onay............................................ ........................................bilinmiyor
kançiçeğim........................................ ......................................bilinmiyor
ilayda51.......................................... .........................................bilinmiyo r
gözdenc........................................... ........................................bilinmiyor
cucan............................................. .........................................bilinmiyo r
*sennur*.......................................... .........................................ERKEK(KER EM)

hg canım hayırlısı olsun umarım burası sana uğurlu gelir bi an önce kavuşursun bebeğine:Saruboceq:
daha önce adetlerinde öle oluyo muydu hani k.rengi lekelenmeler falan:uhm:

hoşbuldum sağol güzel dileklerin için çok teşekkür ederim
daha önce böyle bişey olmadığı için dikkatimi çekti zaten bi değişiklik olarak göğüs ağrımla beraber göğsümde kaşıntı ve sağ göğsümde kırmızı lekeler oldu iki gün bu şekildeydi daha sonra geçti.böyle bi belirti duymuşmuydunuz?

kızlar ben birazdan gelcem.kaynanam eltimle görüşecek msn camdan ok öptüm sizleri.
hadi canım çabuk git gel öptüm bende

evet canım bendede erkek yazıyoduyerimseniben
sağlıklı olsunlarda önemli diil ama insan merak ediyo yinede:eek::eek:
ya ewet canım bende çok merak ediyorum aslında ben kız çocuklarını daha çok seviyorum ama yinede rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin cümlemize

Bunu söylediğin iyi oldu zaten 60 kilo olmuşum artık incirler ziyan olmasın diye deniz anası gibi olurdumdelikafaduldendelikafadulden

aman aman sakın kg alma bu kg ideal canım dikkat et kendine hamile kalıncada alırsın ben şimdi kendime kayırıyorum kapılardan sığmazsam diye korkuyom -tatlicadiarzu-

Üstüne görme yaşayabilirsin canım yinede kendine dikkat et hamile olabilirsin.Bende de öyle olmuştu ama 2 gün sonra tam geldisırnaşık şey

inşallah diyorum ama yine de umutlanmak istemiyorum çünkü bu umudu 7 aydır yaşıyorum,her defasında çok üzülüyorum,inanın bu siteyi keşfetmek çok iyi oldu benim için,insan bi sorunla karşılaşınca sadece o sorunu kendisinin yaşadığını zannediyo bazen,ama burada aynı ümidi taşıyan çok kişi var,Rabbim bütün bebiş isteyenlere en kısa zanma versin inşallah:Saruboceq:

hoşbuldum sağol güzel dileklerin için çok teşekkür ederim
daha önce böyle bişey olmadığı için dikkatimi çekti zaten bi değişiklik olarak göğüs ağrımla beraber göğsümde kaşıntı ve sağ göğsümde kırmızı lekeler oldu iki gün bu şekildeydi daha sonra geçti.böyle bi belirti duymuşmuydunuz?

canım bende böle bi belirti olmadı sadece lekenlenmeler oldu bide adet gecikmesi
diğer belirtiler bulantı vs öğrendikten snr oldu belki hamile olabilirsin 1-2 gün daha bekliyip test yap istersen

inşallah diyorum ama yine de umutlanmak istemiyorum çünkü bu umudu 7 aydır yaşıyorum,her defasında çok üzülüyorum,inanın bu siteyi keşfetmek çok iyi oldu benim için,insan bi sorunla karşılaşınca sadece o sorunu kendisinin yaşadığını zannediyo bazen,ama burada aynı ümidi taşıyan çok kişi var,Rabbim bütün bebiş isteyenlere en kısa zanma versin inşallah:Saruboceq:

hg sessizdeniz canım merak etme bu topiğe gelen hamile olup öyle çıkıyor uğur var bu topikte:nazar::CüvCüv:

aman aman sakın kg alma bu kg ideal canım dikkat et kendine hamile kalıncada alırsın ben şimdi kendime kayırıyorum kapılardan sığmazsam diye korkuyom -tatlicadiarzu-
Ehh az şimanım boyum 1.58 kilom boyumu geçtidelikafadulden hakikaten hamile kalıncada cok alırsak nasıl veririz sonra o kilolarıkafamçokkarıştı aman aman Allah korusun canım öyle deme

Ümidini kaybetme ama fazlada kendini kaptırma çünkü daha sonra yaşayacağın hayal kırıklığı insanı daha kötü yapıyo kendini dinleme rahat bırak.Çünkü daha yakın bir zamanda bende aynı şeylleri yaşadım ama sonuç sandığım gibi olmadı.Bu sende de aynı olacak diye bişey yok ama kendini yinede iki sonuca da hazırlamalısın.Bak bana adet oldum benden mutlusu yok önümüzde zaman çok:jeyyar::jeyyar:

Ümidini kaybetme ama fazlada kendini kaptırma çünkü daha sonra yaşayacağın hayal kırıklığı insanı daha kötü yapıyo kendini dinleme rahat bırak.Çünkü daha yakın bir zamanda bende aynı şeylleri yaşadım ama sonuç sandığım gibi olmadı.Bu sende de aynı olacak diye bişey yok ama kendini yinede iki sonuca da hazırlamalısın.Bak bana adet oldum benden mutlusu yok önümüzde zaman çok:jeyyar::jeyyar:

inan bunun için çok uğraşıyorum,moral verdiğin için sağol,itiraf etmek gerekirse ben bunları yani yaşadıklarımı kimseyle paylaşmadım şimdiye kadar,-bebek yok mu-diyelere -daha erken-diyorum,bi bilseler deli gibi bebek istediğimi:1no2:

inan bunun için çok uğraşıyorum,moral verdiğin için sağol,itiraf etmek gerekirse ben bunları yani yaşadıklarımı kimseyle paylaşmadım şimdiye kadar,-bebek yok mu-diyelere -daha erken-diyorum,bi bilseler deli gibi bebek istediğimi:1no2:
Valla sen aynı ben gibisin bende öyle diyorum erken daha düşünmüyorum falan yalanlar sallıyoruz işte:nazar:Çok sinir oluyorum ama soranlara hemen olmuyomu yoksa demezler mi boğasım geliyo vallakötükedihüso:mymeka:

X