Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ben yokken okadar çok kaynatmışsıznızki geçmişi okuyarak zaman kaybetmek istemedim sondan başladım:jeyyar:
Anladığım kadarıyla bir hamile haberimiz daha var Beryalcim tebrikler canım :CüvCüv:

canım çok teşekkür ederim dün çitos bugün ben bakalım yarın kim güzel haberi verecek.bir çoğumuzun bu ay belli olacak bir kaç arkadaşın da haberleri gelecek inşallah.sen nasılsın bu arada yeni gelişme varmı tatlım.

hb canım çok iyiym beryali öğrendim daha ii oldum
valla en kısa zamanda vildanda olcak gibime geliyoo ama inşallah bu ay daha çok hamiş haberi alırız
canım benimde 5 haftalıkken başladı iştahım hala yok bulantılarım devam ediyo ama zorlada olsa yiyorum sakın yememezlik etme muhakkak sabah öğle akşam öğün atlama kahve kola hazır meyvesuyu kullanma mümkünse ben midem çok kötü olduğu zaman tost yapıyom valla 7 haftadır sebze yemeği yiyemiyorum kokusuna dayanamıyorum bide makarna benim kurtarıcım oldu devamlı bunları yiyorum arada ceviz badem kayısı falan tüketin beryalcim sende

canım teşekkür ederim ayrıca bize bilgilendirmene de çok sevindim .çooook teşekkür ederis kıdemli anne adayı.öptük seni. ŞenizŞenizŞeniz

arkadaslar ben yenı katıldım aranıza banada yardımcı olabılırmısınız.2,5 seneden berı ugrasıyorum ama bı turlu hamıle kalamadım.testlerı herseyı yaptırdık esımle ama doktorum hıcbır sorun yok dedı.sımdı ne yapmam gerekıo bana bı yardımcı olsanız...

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin ne gibi belirtilerin vardı yazarmısın? bende aşılama yaptırmıştım şuan beklemedeyim son üç günüm sadece adet olacakmışım gibi kasıklarda ağrılar var başka hiçbir belirti yok.sende neler olmuştu?

canım benim güzel haberler verirsin inşallah.benim çok yeni ama yemek falan istemiyo canım. kasıklarım ağrıyo daha doğrusu iğne gibi batıyo ve uyumak istiyorum halsizlik birazda üşüme oldu.

arkadaslar ben yenı katıldım aranıza banada yardımcı olabılırmısınız.2,5 seneden berı ugrasıyorum ama bı turlu hamıle kalamadım.testlerı herseyı yaptırdık esımle ama doktorum hıcbır sorun yok dedı.sımdı ne yapmam gerekıo bana bı yardımcı olsanız...

canım hoşgeldin aramıza.umarım en yakın zamnda güzel haberlerini alırız.soruna gelince.bence herşey yaptırdıysanız adet olunca adetinin 3 .günü doktordan randevu al ve yumurtalık takibi yaptır.o sana uygun ilaç verip yumurtalarını uyarır.ve doktorun belirleyeceği bir günde de çatlatma iğneni dene .ben geçen ay denedim şuana hamileyim.ovıtrelle diye bir iğne var.tavsiye ederim.bana adetimin 12.günü vurdu ve vurulduğum gün ertesi gün ve bir sonraki gün yani iğneyi vurulduğun günü takiben 4 gün arka arkaya ilşki önerdi denedik ve hamileyim ben .allah san da yardım etsin ama bence deneyin.madem sorun yok yardımcı tedavi alman gerek beklemek istemiyorsan .umarım yardımcı olmuşumdur.sevgiler.

canım teşekkür ederim ayrıca bize bilgilendirmene de çok sevindim .çooook teşekkür ederis kıdemli anne adayı.öptük seni. ŞenizŞenizŞeniz

rica ederim canım birbirimize yardımcı olcas tabiki yerimseniben
sen folic asit kullanıyo musun canım:uhm:

beryal tesekkur ederım.elbetteki artıık beklemek ıstemıyorum.nerdeyse 3 sene olacak.gfecen ay rahım fılmı cektırdım ve doktorum bu deneyın gun asırı yınde adet olursan gel dedı.bu ay cok umutluydum ama adete 2-3 gun kala kahverengınde sıvı geldı az ondan sonra kırmıızı bı parca gıbı bısey geldı hasta oldum sandım ama bılmıyorum bıraz daha beklemelımıyım acaba...

kızlar ben şimdilik çıkıyom biraz dinleniyim
sona gelirim yine öptüm sizi ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

bizim doktor tam dayaklık haaa :eek:klava::eek:klava:
insan eccik morel verir dimi yok bu kiloyla ilerleyen aylarda yerinden kalkamanda sezaryen olursa dikiş tutmazda falan filan zati birdahaki aya başka doktora gitcez biz sevinçten deliriyoz adam bize nutuk atıyor :mymeka:

o doktoru bana yollasana sen parçalayım onu.ben 98 kiloyla kist ameliyatına girdim ve halen üstünde 30 tane dikişim var 10 ay oldu ve şimdi hamileyim .ne açılıyomuş ne diyo o? bende sezeryan gibi oldum ve çok sağlıklıyım birde kilo falan sorun değil dikkat edersen doğumdan sonra hiçbirşey olmaz.ne biçim biri o insana moral vereceğine sinir ediyo.takma sen onu.sadece yediklerine dikkat et.hamur işlerinden uzak dur kilonu 5 aya kadar korursan sorun olmaz kuşum .sen üzülme.yerim seni cici anne adayı. :CüvCüv:

ben yazasıya kızlar kaybolmuş vildoş alcen olsun kankini aramadan gittin:dilcikar::dilcikar::eek:klava:

rica ederim canım birbirimize yardımcı olcas tabiki yerimseniben
sen folic asit kullanıyo musun canım:uhm:

hayır kullanmıyorum dün doktora sordum telefonda sadece glukofene devam et 10 gün sonra gel hem bakarıs ultrasonla hemde konuşuruz neler yapacağını dedi.

tebriklerrrrrrrrrr beryalllllllllll
kızlar bu folık asıte nedır banada bilği verdın bendemı alsam caep bişey bilmıyorum ben:KK43:(( daha benım hamiş olabılcegım martta bellı olur cok beklıcem bakalım bu ay ne olcak.bekleyelım görelım.:))) yokmu benle aynı olanlülülülülülü

beryal tesekkur ederım.elbetteki artıık beklemek ıstemıyorum.nerdeyse 3 sene olacak.gfecen ay rahım fılmı cektırdım ve doktorum bu deneyın gun asırı yınde adet olursan gel dedı.bu ay cok umutluydum ama adete 2-3 gun kala kahverengınde sıvı geldı az ondan sonra kırmıızı bı parca gıbı bısey geldı hasta oldum sandım ama bılmıyorum bıraz daha beklemelımıyım acaba...

canım bence bekle ama yine adet olursan doktoruna söyle yumurta takibi ve çatlatma iğnesi istiyorum de ovıtrelle yi tavsiye ederim .

o doktoru bana yollasana sen parçalayım onu.ben 98 kiloyla kist ameliyatına girdim ve halen üstünde 30 tane dikişim var 10 ay oldu ve şimdi hamileyim .ne açılıyomuş ne diyo o? bende sezeryan gibi oldum ve çok sağlıklıyım birde kilo falan sorun değil dikkat edersen doğumdan sonra hiçbirşey olmaz.ne biçim biri o insana moral vereceğine sinir ediyo.takma sen onu.sadece yediklerine dikkat et.hamur işlerinden uzak dur kilonu 5 aya kadar korursan sorun olmaz kuşum .sen üzülme.yerim seni cici anne adayı. :CüvCüv:

ewet canım bizde çok sinir olduk oyüzden başka doktra gitcem kötükedihüso
bir yemek yidim yoruldum uykum geldi birden mirmirmirmir

tebriklerrrrrrrrrr beryalllllllllll
kızlar bu folık asıte nedır banada bilği verdın bendemı alsam caep bişey bilmıyorum ben:KK43:(( daha benım hamiş olabılcegım martta bellı olur cok beklıcem bakalım bu ay ne olcak.bekleyelım görelım.:))) yokmu benle aynı olanlülülülülülü

teşekkür ederim tatlım darısı size..folik asit hamileliğin ilk 3 ayında alınan vitamin şekerim.bebeğin kemik ve beyin yapısına faydalı .bebeğin gelişimi için kullanılan bi nevi vitamin.senin tçalışmalar nasıl gidiyo?kaydirigubbakcemile5

yok okumadım bakıyım bir gecmiş cok birikiyor okumak zor gelıyor tembellıkten okucam sımdı bakıyım bir

X