Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

abyosun, bilgen35, Duru_, huzeyfe, mavi_qozlu, meleksen, nilaykisir, osmaniye80, scuba, vildangel+, yeb2004 herksese neşeli günler...opuyorumnanaktan

hoşgördükk cnm iyiyim yoğun bişekilde çalışıyorumm sen nasılsın keyfin nasılll

kıslar galiba ben adt oluyom gibi iki üç damla kahve rengi leke geldi bacaklarımda sızlıyor adt oluyuyorum sanırım biliyodum bu ayda olmadıgını bakalım devamı gelcekmii

adtim bitsin karar verdim dr gideceğim genel olarak muayene olacagım önce iyi bi dr bulmam lazım bakalım ne zaman giderim

bütün kızlar hepinize bol neşeli muhabbetler kaydirigubbakcemile3 bende arkadaşta muhabbetime devam edeyim allaha emanet hayırlı haberlerle görüşmek üzere

kıslar galiba ben adt oluyom gibi iki üç damla kahve rengi leke geldi bacaklarımda sızlıyor adt oluyuyorum sanırım biliyodum bu ayda olmadıgını bakalım devamı gelcekmii

gelirsede üzme kendini canım ya allah herşeyin hayırlısını versin:teselli:

Bana hoşgeldin diye arkadaşlar hoşbulduk vildan sesin soluğum niye çıkmıyor benim günüm geçti soğan kürü yapıyordum 15 liğini yapmıştım 10 luğuda bilteli 6 gün oldu gelen giden yok sanki adet olucakmışımk gibi karnım ve gögüslerim agrıyor ama bugün test aldım sabah yapıcam ama hiç ümidim yok. Hafta sonu temzilik yapıcam da ondan önce tedbir olarak yapayım dedim bakalım.

Meleksen sen daha günün geçmeden hamile olduğunu öğrenmisşsin şüphelendinmi idrarmı kan tahlilimi yaptırdın canım

normalde benimde bugün leke gelmesi gerekiyordu henüz bişey yok yarına kadar beklicem adet günüm yarın zaten :uhm:

kıslarr benim kusuruma bakmayın resmen bunalım geçiriyorum ben kimine yazabiliyom kimine yazamıyom kırılmayın olurmuu

kızlar bana müsaade sizlere hayırlı günler hoş sohpetler gidim biraz ninni yapiyim halsizlendim hepinizi kocamannnnnnnnnnn öpüyorumma.s.

normalde benimde bugün leke gelmesi gerekiyordu henüz bişey yok yarına kadar beklicem adet günüm yarın zaten :uhm:

benim gunum aslında ayın 17sındede ben 18 gun diyorum bi gun mutlaka atlardı ama kahverengi leke ilk defa geliyor yani benim düşüncemle adt olcam

bilgen35, canım geçmiş olsun düşük yapmışsın kendini üzme bence demek ki hamile kalabiliyosun o sevinci yaşayabildin demekki şimdi doğru zaman değilmiş :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…