Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cümleten selamün aleyküm kıslarra.s.
aleykümselam güzelim..nasılsın?

canım adet sancısı benide öldürür oldugum yerden kalkamam ama bana dr sıcak su torbası koyma adetliyken kisti tetikler demişti söyleyeyim dedim canım

saol canım benim herkes kilon iyi cok göstermiyo diyo ama ben vermek istiyorum dediğin gibi hamilelikten sonra cok ugrastırmaz hemde rahat olur diyorum ma dur bakalım:sm_cool:
sıcak su torbası zararlı biliyom ama çok ağrıyooorr..genelde ayaklarımın altına koyuyorum bazen belime..kasıklarıma pek koymamamaya çalışıyoum..

sıcak su torbası zararlı biliyom ama çok ağrıyooorr..genelde ayaklarımın altına koyuyorum bazen belime..kasıklarıma pek koymamamaya çalışıyoum..

valla canım iyi diyelim iyi olsun hamdolsun biraz yüksek ateş biraz bademcik iltihabı biraz üzerimden kamyon geçmiş hissi şükür allah beterinden saklasın gülümseyebiliyorum a.s

abyosuncum evet yani öyle dedim diye yan gelip yatmıyorumda sadece o naz yapmasın demi ama birazda biz nazlanalım :umursamaz: bak yan gelip yatmanın haricinde yaptığım şeyleri anlatıyım 1.bal polen tarcın çörekotu karışımı yiyorum her sabah aç karnına 1.tk 2. nisan yağmuru şifalıdır yağmur suyu almıştım onu eşime okuttum onun manevi yönü daha kuvvetlidir nede olsa kuranı_kerimi ezbere hafızasında taşıyo şifalı yağmur suyunuda sabah akşam 3 yudum 7 gün içicem 3.düşük önleyici hamile kalmayı kolaylaştırıcı hamayil yani çevşen gibi bişi içinde dualar yazıyo kaynanam yaptırdı onu taşıyorum üzerimde üstüne daha kolay hamile kalabilmek için zayıflıyorum e daha napıyım

cümleten selamün aleyküm kıslarra.s.
aleyküm selam hosgeldin
amin canım ya sizde olmasanız ben dertten ölürüm iyiki varsınız

huzeyfe bende 83 kiloyum ama hiç niyetim yyok diyete gerçi daha kahvaltı bile etmedim çay ve sigaraya talimim
ay sende iyiki varsın canım benim ayrıca sen iki canlkısın iyi beslenmem lazım hadi düşük degilse canım benim yesene yemegini

selamun aleyküm kıslarr nabersinizzz
aleyküm selam hosgeldin
herkese merhabaaa kısslarr
ben geldimm sengözlerimebaksanab
hosgeldin taaaaatlım nasılsın

evet canım zararlı en iyisini yapıyosun bende ilaç içmedğim sürece gecmiyo maalesef o dahada zaralı ama ne yapim ölücek gibi oluyom 3 gün kendime gelemiyom:eek:klava:

valla canım iyi diyelim iyi olsun hamdolsun biraz yüksek ateş biraz bademcik iltihabı biraz üzerimden kamyon geçmiş hissi şükür allah beterinden saklasın gülümseyebiliyorum a.s

durucum bendenmi bulaştı kız :roflol:3 gündür ateş öksürük burun akıntısı ölüyorum resmen

bilgencim bende pek kahvalı yapmayı sevmezdim hele erkenden ama şimdi yapıyorum en geç 9 da kahvaltımı yapmam lazımmış doktorumun dediğine göre faydasınıda gördüm düzenli sağlıklı beslenince kilolardan kurtulmak çokda zor olmuyo sigara ve çay kendine çok zarar veriosun canım hemde ac karnına yapma yaa :eek:lmaz: osmaniye seninki gerçekten etine dolgun sevmiyomuş anlışlan kendi nasılmış bari o senin istediğin gibimiymiş :umursamaz:

durucum bendenmi bulaştı kız :roflol:3 gündür ateş öksürük burun akıntısı ölüyorum resmen

yok kıs bacım 3-4 gün önce hiç sevmem ama canım çekti gittim koca bir kutu dondurma aldım sıcak ferahlayayım diye sanırım abarttım fazla yedim onun acısı çıkan kaydirigubbakcemile3

selam güzelim..hoşş geldin..nasılsın?hihoyyyt hihoyyyt

aleykümselam canım..iyiyim ben sen nasılsın bakayım..hihoyyyt hihoyyyt

selam arkadaşlar nasılsınız bilgencim çok üzüldüm ama hayırlısı canım

tşklr sen nasılsın

aleyküm selam hosgeldin

ay sende iyiki varsın canım benim ayrıca sen iki canlkısın iyi beslenmem lazım hadi düşük degilse canım benim yesene yemegini

aleyküm selam hosgeldin

hosgeldin taaaaatlım nasılsın

evet canım zararlı en iyisini yapıyosun bende ilaç içmedğim sürece gecmiyo maalesef o dahada zaralı ama ne yapim ölücek gibi oluyom 3 gün kendime gelemiyom:eek:klava:

topluca h.b. kıslarr

X