Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya aksi gibi benimki tam istediğim gibi bide cok dikkat eder uyuz azcık kilo alsın agzına bişe sürmez sini oluyom sinirkötükedihüso:dilcikar:

hoşgördükk cnm iyiyim yoğun bişekilde çalışıyorumm sen nasılsın keyfin nasılll
iyiyim canım cok şükür sewnin keyfin nasıl uzun zamandır konusmuyos özlemişim seni

kıslarr benim kusuruma bakmayın resmen bunalım geçiriyorum ben kimine yazabiliyom kimine yazamıyom kırılmayın olurmuu

olsun canım yaaaa kimse alınmaz biliyoz topiğin halini merak etme sen iyi ol yeter:1hug:

benim gunum aslında ayın 17sındede ben 18 gun diyorum bi gun mutlaka atlardı ama kahverengi leke ilk defa geliyor yani benim düşüncemle adt olcam

canım bazen hamile kaldığında da böyle lekelenmeler oluyormuşş..ilk defa geliyor dediğin için şüphelendim bende... CADIARZU

kıslarr benim kusuruma bakmayın resmen bunalım geçiriyorum ben kimine yazabiliyom kimine yazamıyom kırılmayın olurmuu
yok canım..kimse kırılmaz..bende işlerden her zaman herkese yazamıyorum..opuyorumnanaktan
slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli isiniz inşallah .
selam canım..iyiyiz sen nasılsın?
bütün kızlar hepinize bol neşeli muhabbetler kaydirigubbakcemile3 bende arkadaşta muhabbetime devam edeyim allaha emanet hayırlı haberlerle görüşmek üzere
selam canım hoş geldin..
kıslar galiba ben adt oluyom gibi iki üç damla kahve rengi leke geldi bacaklarımda sızlıyor adt oluyuyorum sanırım biliyodum bu ayda olmadıgını bakalım devamı gelcekmii
demek ki arka arkaya adet olacağız 3 gün içinde bende olurum..

kızlar bişi sorcam regliye 10 gün kala çalışma yaptık bu ay regl olmayıp hamiş olma durumum ne derecedir sizce bütün kızlardan bilgi isterim :kedi:

canım bazen hamile kaldığında da böyle lekelenmeler oluyormuşş..ilk defa geliyor dediğin için şüphelendim bende... CADIARZU

benimde aklıma gelmedi değil ama attım kafadan hemen sanmıyorum da oldugunu karnıma sancılar giriyo yok ben kesinlikle adt olcam

olurum deme belki olmazsan inşş

benim gunum aslında ayın 17sındede ben 18 gun diyorum bi gun mutlaka atlardı ama kahverengi leke ilk defa geliyor yani benim düşüncemle adt olcam

belki mevsim döngüsü nedeniyle olmuştur.dur bakalım beklemek endoğrusu gerçi hamilelik başlangıcı ve adt. belirtileri karışıyormuş öyle diyorlar

cnm bende cok belirti oldu kasikgimda hep sanci oldu adetime 10 kala memelerim cok acriyodu ama ben inanmiyodum korkuyodum baska arkadaslar gibi piskilojik olmasin diye adetime 5 gun kala idrar testi yaptim cift cizgi cikti sonra yine yaptim aynidi sali adetime 1 gun kala yaptim tamamen belirgin cikti cizgiler ve hemen hastaneye ciktim pozitif cikti hamilesiniz dedi kadin iste

iyi olmana sevindim.evet canım ya benim işlerim çok yoğunlaştı çok nadir geliyorum geldiğimde sen yoksun bende özlüyorumm.misafirlerin gittimi

belki mevsim döngüsü nedeniyle olmuştur.dur bakalım beklemek endoğrusu gerçi hamilelik başlangıcı ve adt. belirtileri karışıyormuş öyle diyorlar

kırmızıları gördümm artık çok gecc ama üzülmedim de aman yaa banane artık düşünmücem önce dr gidicem genel muayene olup butun testlerimi yapcam ondan sonra akısına bırakcam allah verirsee artık

28-29 günde bir oluyorum canım

adetinin ilk gününden itibaren 14 ya da 15. gün yumurtlaman olucak demektir bu.. o zaman adetinin 13. günü ilişikiye girmiş olman lazımm. hesap bu,biraz karışık gibi ama..umarım doğru zamanda girmişsinizdir ilişkiye ..

kızlar bişi sorcam regliye 10 gün kala çalışma yaptık bu ay regl olmayıp hamiş olma durumum ne derecedir sizce bütün kızlardan bilgi isterim :kedi:
eğer ovulasyon dönemi herkesin farklıdır ama tahmini adet dönemine 14 gün kala yumurta çatlamış olur yumurtanın çatladıktan sonra canlı kalması 48 saat spermin 72 saat..o nedenle genelde son 10 günde hamiş kalma olasığı düşüktür..ama bu herkes için geçerli değildir..geç gebelik ve erken gebeliklerde oluyor kişi adeti biter bitmez ki ilişkisinde hamile kaldığı gibi adetine 1 hafta kalada hamile kalabiliyor..kaydirigubbakcemile3

şuanda bende öyleyim cnm ama korkuyorum test yapmaya 1gün kaldı adetime korkunç ağrılarım var ayağa kalkamıyorum bir tansiyon düşüyor işyerinde yığılıyorum sabah kahvaltı yapmıyorum.bilmiyorum korktuğum içinde test yapamıyorum normalde benim hep 1 yada 2gün öncesi mutlaka başlar leke gelirdi 2aydır çok düzensizdi adetlerim.

iyi olmana sevindim.evet canım ya benim işlerim çok yoğunlaştı çok nadir geliyorum geldiğimde sen yoksun bende özlüyorumm.misafirlerin gittimi

canım ya görümcem var diğerleri erteledi gelmeyi onun için yazbikliyom görümcem ders calısıyo gizli gizli yazıyom:1ninca:

abyosun iyim canım nasıl olsun işte dün dr gittim yumurtam çatlamamış kist olmuştu birde adetim erken geliyor göstereyim dedim adet olduğum için kist kaybolmuş ama adetin erken gelmesi belli değil yani neden olduğu bakalım devam ederse dedi hormonlara baktıralm bebek nasıl olacak ozaman dedim erken geliyor sürekli bitmeyle olmanın ortası doğru zaman olur dedi bakalım denicez sizler naptınız herhangi bir değişiklik varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…