Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım herhangi belirti yada değişikli var mı..ne bileyim ağrı sancı..

tatlım adetin gecikeli 4 gün olduğu ve sen düzenli yumurtladığın için hormonun baya yüksek çıkacak oyüzden hemen çıktı.

canım herkeste belirti olacak diye birşey yok bendede hiç belirti yok mesela benim ablamda hamile ilk başta ondada belirti olmamıs yani bunyeden bunyeye değişiyor dört gun gecmiş canım cıkmıcakta nolcak tabiki cıkacak allah hep böle yuzunu güldürsün

tşk ederim canım. bende hiç beklemiyodum bu ay hala inanmıyorum. kan testi yaptırayım bi ancak o zaman sevineceğim.

canım sende gelmişsin..opuyorumnanaktan allah hepimize versin inşallah..:Saruboceq:

canım herhangi belirti yada değişikli var mı..ne bileyim ağrı sancı..

yok canım hiç bi belirti yok bundan bi hafta önce falan kasığım battı bi kaç gün. kasığımı kendime çekip oturamıyodum. ama başka hiç bişey olmadı. bende o yüzden inanamıyorum. hiiiiiiiiççççççç.

mercancım hoşgeldinnnnn
abyosun tatlım sende hoşgeldin geldim ama kalmıcam canım çıkmam gerek limonunnn hamile olduguna çok sevindim tebrik etmeden gitmek istemedim canım

HoŞbuldummm canlarıımmmmmm tÜpbebek le ılgılı bı yazı vardıda onları okuyodum yazamadım kusuruma bakmayın

limonnnn senden bi ricam var sadece dua istiyom bu ay inş vardır bebiş eğer varsa koçişe evlilik yıldönümü süprizi yapmayı çok istiyorum önümüzdeki ayın 12sinde aslında ama yakın oldugu için bunu çok diliyorum sadece içten içe bi dua diğer arkadaslarım içinde aynı seyi istiyorum canım rabbim kucagına almayı nasip etsin

canım inşallah hamiş kalırsın bu ay benimde geçen aydı evlilik yıldönümüz..inş.babalar günü süprisi olur diyuorum bende..inş.sana ve eşine güzel bir yıl dönümü hediyesi olur bebişin..canım en içten duam seninle..tüm hamişlerde bizler için dua etsinler..hamişlerin duası kabul olur yaaa..

ben her zaman dua ediyorum. bundan sonrada hep dua edeceğim hepimiz için. rabbim isteyen herkese bebek nasip etsinn. herkesin kucağını doldursun. sizde bana dua edin olur mu ? eğer hamile isem bebiş sağlıklı sıhatli olsun. sağ salim kavuşalım birbirimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…