Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

limon cnm kanda gormeden kapilma lutfen ben hic kapilmadim kanda gor oyle hepimiz sevinelim

limonnnnnn bu senin için hadi halaya kızlaaaaarrrrrrrrrrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

zor bi ihtimal ama mümkünse hamen kanda yaptır değerinide öğren rakamsal olarak ki nekadarlık bilelim dimi. sadece pozitif derlerse sor kaç çıktı diye

canim kanda gor emin ol sonra herkeze soyle senin iyiligin icin sonra uzulme teste bisi vardir diye

kızlar ne olur cvp yazın ellerim titriyo heyecandan ikinci çizgi çok belirgin ama beş dakika beklemeden 1 dk içinde belirdi sonra daha koyulaştı lütfen yardım edin. bu testte bi yanlışlık yoktur demi.
canım tebrik ederim:teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey:hihoyyyt hihoyyyt kesin hamilesin başka açıklaması yok..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:kaç gün geçmişti adetin

ayyy sevinçten sormayı unuttum hiç ilaç kullanıyormusun gerçi kutudada yazar hangi maddelerin etkili olduğunu

hayır canım ilaç kullanmıyorum sadece polic plus içiyorum. bilmem ki ya bakalım ancak kan testi yaptırayım o zaman ne olcak iki tane test var yarın sabah birini daha yaparım

cnm bana dr 3. gun basla dedı basladım ve gunde 2 tane ıc dedı bı sabah bı aksam ıcıyorum
canım ben günde 1 tane kullandım ki yumurtalarım normala göre aşırı büyüdü..2 tane kullansam yumurtalar değil..ben çatlayacaktım az kalsın..ilaçı kesitm 11. gün 21,3, 13.gün 27,8 oldu..norlade 18-20 olası yeterliymiş...2 tane içmiş olsaydım sonucunu sen düşün :roflol: :roflol:

limon canım çok sevindim:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allah sağsalim kucağına almayı nasip etsinhihoyyyt

korktum sımdı ya ya bı sorun olursa cok ıcıyorum dıye.bıde adetınden sonramı 11 gun ben 13 hazıranda adet oldum.22 hazıranda dr a gıdıcem buyumusmudur cok

korktum sımdı ya ya bı sorun olursa cok ıcıyorum dıye.bıde adetınden sonramı 11 gun ben 13 hazıranda adet oldum.22 hazıranda dr a gıdıcem buyumusmudur cok
büyümüş olur canım 10. günü olacak..22 de..sen korkma benim yumurtalarım normal çalışıyormuş..onu öğrendik..ama eğer çatlama olmazsa yumurtalık kisti falan oluşuyor diye duydum ama zaten dr gideceğim..bişey olursa tedavi de edilir..kaydirigubbakcemile2

kızlar eşim testi getirdi. yaptım şimdi. erken geldi oda dayanamadı. 5 dk. bile beklemedim. hemen 1 dakika içinde iki tane kırmızı çift çizgi çıktı hamilemiyim şimdi ben.
süper harika ayyy bak bende heycanlandım şimdi. zemuszemus* inşallah sıkıntı çıkamzzz hayırlı our inşallah kızlar darısı hepimizn başına:CüvCüv::dance:

limon canım çok sevindim:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allah sağsalim kucağına almayı nasip etsinhihoyyyt

amin canım inşallah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ama hiç belirtim yok ya ona inanamıyorum kan testi yaptırayım o zaman inanacağım ama inanamadım idrarı damlattım oturdum ya 1 dakika içinde çift çizgi kutuda 5-10 dk. bekleyin diyodu. neden bu kadar çabuk çıktı ki.

limonnn canım henuz seni tanımıyorum ama inanki çok sevindim senin adına bende bekliyorum bakalım ne cıkcak ama bu ay beklemiyorum hayırlsıı allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin canım zemuszemuszemuszemus fazla sevindim yastayım smileyleri kullanmayı yakıstıramıyom pek arada gülüncek eğlencek sey olursa o zaman belki kullanıyom kusuruma bakma arkadasım sevindim gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…