Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah fazla bekletmez bizi bebişlerimiz ama bir yılda çok uzun değil canım ne zamandır tedavi görüyorsun

inşallah fazla bekletmez bizi bebişlerimiz ama bir yılda çok uzun değil canım ne zamandır tedavi görüyorsun

ya ben bıcok dra gıttım.hıcbısey yok dedı hepsı oyuzden tedavı yapmadılar olur dedıle.bu ay basladım daha klomen kullanıyorum sımdı ılk tedavıyle bu ay denıcez yanı.bakalım ıse yarıcakmı

cnm hıc uzulme ya olacak bılıyorum de her zaman bende bazen karamsarlıga dusuyorum sıra bana hıc gelmıcek dıyorum ama bıgun gelecek bu gunlere gulumseyerek bakıcaz emın ol

işallah canım tek dileğim sağlıklı bir yaşam eşimle ve ailemle ve birtanede bebiş başka hiçbiiey istemyiorum ve bebiş isteyen herkesin en kısa zamanda bebişlerine kavuşmaları

bu klomen ilacı ne işe yarıyo burda ismini çok duydum ama

bu klomen ilacı ne işe yarıyo burda ismini çok duydum ama

cnm yumurta buyutmek ıcın mıs dr onun ıcın verdı 5 gun kullanıcam sonra yumurtalarım buyuklugune bakacakmıs sonrada zamanı gelınce catlatma ıgnesı yapılcakmıs .bende cok bılgılı deılım aslında ılk defa ıcıyorum

kızlar eşim testi getirdi. yaptım şimdi. erken geldi oda dayanamadı. 5 dk. bile beklemedim. hemen 1 dakika içinde iki tane kırmızı çift çizgi çıktı hamilemiyim şimdi ben.

kızlar eşim testi getirdi. yaptım şimdi. erken geldi oda dayanamadı. 5 dk. bile beklemedim. hemen 1 dakika içinde iki tane kırmızı çift çizgi çıktı hamilemiyim şimdi ben.

eveeeeeeeeeeettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :lepi: :teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar ne olur cvp yazın ellerim titriyo heyecandan ikinci çizgi çok belirgin ama beş dakika beklemeden 1 dk içinde belirdi sonra daha koyulaştı lütfen yardım edin. bu testte bi yanlışlık yoktur demi.

canıııııııııııııııııım gozun aydın ya ne guzel haber

ayyy sevinçten sormayı unuttum hiç ilaç kullanıyormusun gerçi kutudada yazar hangi maddelerin etkili olduğunu

kızlar ne olur cvp yazın ellerim titriyo heyecandan ikinci çizgi çok belirgin ama beş dakika beklemeden 1 dk içinde belirdi sonra daha koyulaştı lütfen yardım edin. bu testte bi yanlışlık yoktur demi.

hayır cnm kesınlıkle yanlıslık yok hamılesın bence hemen bı gıdıp kan testıde yaptır kutlamaya baslayabılırsın.....:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…