Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım hayırlı uğurlu olsun bebişin inan çok sevindim tebrik ederim işallah sağlı saatli kucağına alırsın bebişini bir ömür mutlu olman dileğiyle :ecrin_bebek:

kızlar saat 6 olmuş mesai bitmiş valla..ben gidiyorum yarın görüşürüz..kendinize iyi bakın..öpüyorum kocaman..byeeee

ben her zaman dua ediyorum. bundan sonrada hep dua edeceğim hepimiz için. rabbim isteyen herkese bebek nasip etsinn. herkesin kucağını doldursun. sizde bana dua edin olur mu ? eğer hamile isem bebiş sağlıklı sıhatli olsun. sağ salim kavuşalım birbirimize...

:Saruboceq:rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah:Saruboceq:

bana baba demeyin nolurrr mafoldumben daha bir ay oldu nolur bana baba demeyin arkadaslarr
canım kusura bakma olur mu..birden düşünmeden yazdım sanırım.üzülme cnanım benim...seni üzmek yada kırmak istemem.. :teselli::1hug:

akşam olurken en güzel haberi limonnncum verdi , allah analı babalı büyütsün inşallah darısı tez zamanda hepimizn başına:Saruboceq:
hepinize ii akşamlar, eve gitmek lazım artık , koca bizden yemek bekler

kızlar merhaba ne haber ya bişey sorucam tüplerin açık olup oladıgı ultrasonda belli olurmu.bide insan kendi anlayabilirmi

kızlar eşim testi getirdi. yaptım şimdi. erken geldi oda dayanamadı. 5 dk. bile beklemedim. hemen 1 dakika içinde iki tane kırmızı çift çizgi çıktı hamilemiyim şimdi ben.

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

X