Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ya yumurta catlatma ıgnesını ne zaman yapıyolar adetın bıttıkten kac gun sonra

cnm ben 26 yasındayım 3 yıllık evlıyım ve 1 yıldır bebek ıstıyoruz.bende ole ılk 2 yıl hıc ıstemedım .sımdıde allah vermıyor.sımdı klomen kullanıyorum haftayada sanırım yumurta catlatma ıgnesı vurucak dr um

cnm kızıcak ne var bazen bizede boyle yapiliyo gormuyo arkadaslar ama tabi kendileri bilir kızma cnm gormediler belki yazini

cnm saol pazartesı gıdıcem dr a da cok merak ettım ıste nolcak dıye sabırsızlandım

KURBAN OLDUĞUM YÜCE RABBİM UMARIM BİZleri bebişten yoksun bırakarak terbiye etmez çok kızıyorum kendime şuanda ama ilk birkaç yıl düşünmeyen yada ilk kürtaj olan ben değilimdir herhalde aslında bu kadar karamsar bakmamak lazım ama elinde değil hele de benim gibi pimpirik bi insanın çok isityorum umraım kimsenin kucağı boş kalmaz senağlama

scuba cnm sen kac yasındasın ne zamandır bebek ıstıyosun

dedin bu kadın herşeye atlıyor baya uğraşmıştır diye yapım bu araştırmayı seviyorum. nerden baksan 29-30 varım.sırnaşık şey. 1,5 yıldır evliyim. 1 aydır bebek istiyoruz. ama fazla titizim heralde ocak ayında dr a gittim gebeliğe hazırlık için aşı falan gerekir diye. bir sürü test yaptırdım. hepsi normal vitamin eksikliğim bile yok. sadece kilo fazlam var onun içinde drum glucophage verdi. birde 2 günde bir yarım folic asid kullanıyorum oda gerkmezmiş ama içim rahat etsin diye işte böyle gene çok yazdım yaaaklava:

cnm hıc uzulme ya olacak bılıyorum de her zaman bende bazen karamsarlıga dusuyorum sıra bana hıc gelmıcek dıyorum ama bıgun gelecek bu gunlere gulumseyerek bakıcaz emın ol

cnm daha cok yenıymıs ya bende cok uzun zaman oldu sanıyodum .merak etme en kısa zamanda melekdsen gıbı senıde duyucaz bak gorursun.bende 27 yazsındayım.3 yıllık evlıyım ve 1 yıldır ugrasıyoruz hayırlısı deyıp beklıyoruz napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…