Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canım benİm annemİn 2 aylıĞa kadar ulutrasonda bİle gÖrÜnmemİŞ annem Ölecem bennnn dİye aĞlıyomuŞ :))))

çok enterasan gerçekten , başkalarında duyardım ama pek inandırıcı gelmezdi , hımmm şimdi böyle şeyler duyunca aklıma bişey geliyor ;mesela adet günümüz geçikiyor , dr gidiyoruz bakıyor bişey yok , kan testi yapıyor bişey yok, sonra adet olmak için ilaç veriyor , o anda görünmeyen gebelik varsa , o ilaç bebği düşürür değil mi?
benim iki ay önce 10 gün adet olmadım hiç bir yerde gebelik çıkmadı ilaç verdi yine 5-6 gün adet olmadım , sonra birdaha kan tesi istedi orda ufakda olsa değer yüksek çıktı sanki gebeymiş gibi oda şaşırdı ama üç gün geçmeden hastalandım acaba ben düşük mü yapmışdım .offff kafam karıştı uzun oldu biraz, sizce böyle birşey olabilrmi mantıklımı?

canım bena kalsa hemen gelcemdehem eşim yarın akşam ankaraya sınava gidiyo hemde şu aşılamanın sonucu belli olsun ona göre davrancam yoksa bu zamana kalmazdım

Canım benİm annemİn 2 aylıĞa kadar ulutrasonda bİle gÖrÜnmemİŞ annem Ölecem bennnn dİye aĞlıyomuŞ :))))

o zaman ki şartlarla karşılaştırmamak lazım. yani sana yaşlı demiyom hee alınma sırnaşık şeysırnaşık şey her sene gelişiyor tatlım biliyorsun. sen şimdi 15 gün sonra idrarda bakıcaksın. sonuca inanmıycakmısın. hadi kan testide yaptırdın 1 in altında çıktı gene mi inanmıycan.
tabiki öyle olmasını ummuyorum 100-200 lü bir rakam çıkacak inşallah. örnek olsun diye söyledim.

kızlar ben kaçıyorum eşim gelene kadar valizleri hazırlayım. memlekete gideceğiz demiştim ya. onun için. bir hafta falan kalırız. bir hafta sizden uzak kalacağım. döndüğümdede temizlik yaparım. zaten 15 gün iznim kaldı. sonra iş başı yapcaz. hayırlısı inşallah bu tatil bize uuğurlu gelir. ben valizi toparlayım geliyom. görüşürüz.

ilter görünmedi du bi sorayım beryalde sıcaklardan mayıştı girmedi galiba:))) arayıp rahatsız edem ben bu ıstıkları

yolculuk falan dinlemem bizede sonucu yaz ona göre halay çekcez heeee :teytey::teytey:

yazmazmıyım tatlım ya. eşim bi gelsin test yapayım. sonucu yazarım. zaten yarın sabah çıkcaz yola. inşallah halay çekecek sonuç çıkar canım . gerçi ben hiç ihtimal vermiyom ama bakalım artk

böyle birşey olması için 2 durumun üst üste gerçekleşmesi lazım. önce adetin gecikicek yani geç yumurtlıycaksın ve yumurtladığında döllenicek. sen tam bu sırada dr a gidiceksin oda test yapıcak henüz bebek rahme yerleşmediği için ki bu döllenmeden sonra 3-10 gün içinde gerçekleşir. oyüzden test negatif çıkabilir az da olsa böyle bir ihtimal vardır. sonra ilaç kullandığın için bebek tutunmayıp düşücek. ama senin durumunda değerin yüksek çıkmasının nedeni muhtemelen kullandığın ilaçtır. ama bu durumda kesin birşey söylenemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…