Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

scuba cnm yemeyi yaptin mi ben yaptim bisiler cnm bisi yapmak istemiyo cok utu var ama canim istemiyo yapmayi utu

senağlamabıktım artıkkk böyle yaşamaktan....ne adet olabiliyorummm ne de birşeyyyy......

ve kilo almışımm(( hastalanmadım yineeeeee.........yineeeeeeeeeeee .........yineeeeeeee...........ya rejimde iken bir insan nasıl kilo alıyor anlamıyorum....delirmek üzereyeim....afedersiniz tuv. çıkamıyorum 5-6 gündür....çok sıkıntılıyım....kafayı yedim yiycem....hiç bir şeye adepte olamıyorum artıkkkk...

adet mi o ne cnm...ben bayağıdır nerde ise 1 yıldır olmuyorum....ondan öncede ilaçla 4-5 ayda bir oluyordum oda 1 gün bile sürmüyordu... mafoldumben

yum. dönemlrini bazen takip edebiliyorum...geçen hafta test yaptım bişi çıkmadı....

amin cnmm..hepimizin herşey gönlünce olsun...ama bıktım artıkk herşeyden....dr. da gitmiyorum 1 aydırr dr. da görmek istemiyorum artık....Ya menapozlular gibiyim 27 yaşındayımm ama 60 yaşında gibiyim.....çok yoruldum artıkkkk....mafoldumben mafoldumben hayattan hiç bir zevk almaz oldum....

selam kızlar, nasılsınız.
bugün ara ara girdim okudum ama yazamadım.çok yoğun bir günde benim için çok yoruldummmm.
Bir tarafdan ii oluyor aslında daha hızlı geçiyor zaman gün saymak daha kolay oluyor

dr. yum. çatlatma için çapırdı ama ben 1-2 ay ara verdim...biraz kilo verim diyeee...gerçi korunmuyorum amaa adette olmadığım için arada geliyorlarr işte ...hrerşeye saldırıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…