Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok cnmm yumurtalıklarım kendi kendine çatlamıyo işte pos. var ya bendee....ondan...adet olamıyorum...

scuba cnm yemeyi yaptin mi ben yaptim bisiler cnm bisi yapmak istemiyo cok utu var ama canim istemiyo yapmayi utu
canım benim ben gelirim yarıma ayrıca ütü yapmayı da çok severim..şaka falan demiyom..bir çok kadının aksine ben ütü yapmayı çok seviyorum valla..geçen pazar tam 5 saat aralıksız ütü yaprım..bütün yazlıkları ütüledim valla..bazen ben manyakmıyım diyorum..kimse sevmiyor ütü yapmayı...bende bi tuaflık var sanırım..:bbo:kafamçokkarıştı

kızlarr özür dilerimmm... bugün hiç ii değilimm mafoldumben sizinde moraliniz bozmim....öptüm sizi...

dr. yum. çatlatma için çapırdı ama ben 1-2 ay ara verdim...biraz kilo verim diyeee...gerçi korunmuyorum amaa adette olmadığım için arada geliyorlarr işte ...hrerşeye saldırıyorum....

bebek için kilo vermek istiyorsan tedavivi ol bir yandanda sağlıklı beslenerek zayıfla zaten hemen olmıycağı için korunmana gerek yok.adet olmayan biri daha zor kilo verir. ihmal etme yarıda da bırakma tedavini. çok zor ama sabret canım

ahh canım biz ölelim o zaman 34 yaşıma geldim sen hayata sıkı sıkı tutn..
slm kızlarrrr...ay ben hiç ii değilmmm...belim çok ağrıyooo...mafoldumben
belki hamişsindir..belli mi olur
adet mi o ne cnm...ben bayağıdır nerde ise 1 yıldır olmuyorum....ondan öncede ilaçla 4-5 ayda bir oluyordum oda 1 gün bile sürmüyordu... mafoldumben
canım bir uzmana görün bence..opuyorumnanaktan
selam kızlar, nasılsınız.
bugün ara ara girdim okudum ama yazamadım.çok yoğun bir günde benim için çok yoruldummmm.
Bir tarafdan ii oluyor aslında daha hızlı geçiyor zaman gün saymak daha kolay oluyor
canım benim hoş geldin..nasılsın?hihoyyyt hihoyyyt

NESLıHAN
off canım ya üzülme kurban olduğum rabbim tez zamanda verir işallah herşeyin çaresi üzülme tatlım ya stresede girme dicem biliyorum saçma olucak elidne değildir ama üzülme lütfen ya of allahım off ya

aynen katılyırum abyosuncum herşeyi paylaşmak içi değilmi zaten burası bak yazıştıkça inan bana kafan dağılıyo bunaltma kendi çok çaresizmiş gibi görme canım ya neler neler va herşey bizim için derdi veren rabbim dermamnınıda verir sıkma canının ya

kızlar dr. çok ii ve çok uzmannn ondan değiştirmiyorum ki zaten bu dr. benim 9 veya 10 . doktorum...bunda kaldımm çünkü gerçekten ii...bir dr....

serra84 cnm ben hamisimm sende yakin zamanda dilmidi adet ozbek nerde ya onunda adeti bu gunlerde di sanirsam

tşk. ederimm canlarımmmm ilki varsınız....

beni mazur görün....

çok şükür ço.kkk neleri var bilmem mi....en azından benim şansım var....TEDAVı ŞANSIM.....Rabbime binlerce şükürler olsun....

ahh canım biz ölelim o zaman 34 yaşıma geldim sen hayata sıkı sıkı tutn..

canım benim hoş geldin..nasılsın?hihoyyyt hihoyyyt

iyiyim canım benim, çok yoğundum bugün çok yoruldum gerçekten.Merakla heyecenla gün bekliyorum .29-30 haziranı bekliyorum.

sen nasılsın, iyisindir umarım.

nselihan165 bu kadar umutsuz olma , bence önce ilk olarak adet düzensizliği ile ilgilenmen gerekir önce onu hallet, bebiş düşünülmese bile bir bayan için düzenli adet olmak sağlık açısında çok önemli , bir çok yöndena.s

bişi sorucam bugün sabahtan beri sol kasığım ama arkadan öne doğru bir ağrı ağrıda değil sancıı vuruyoo bu ne ağrısıdır...acaba üşüttüm mü??

merhaba kıslar ben geldimmm

nasılsınız bakalım 2gündür giremiyorum çok yoğunum yeni hamişler varmı haberler neler ???

canım merhaba a.s. hoş geldin bende 22 haziranı bekliyorum..bakalım..inş.bu ay hamiş kalırım..:CüvCüv:

kızlar dr. çok ii ve çok uzmannn ondan değiştirmiyorum ki zaten bu dr. benim 9 veya 10 . doktorum...bunda kaldımm çünkü gerçekten ii...bir dr....

eee ne güzel işte devam et ilaçla bile olsan her adet görmen bebiş için bir şanstır. hem senide rahatlatır. bekar bile olsaydın bu tedaviyi görmen gerekirdi. kendi sağlığın için, kilo için, bebek için mutlaka devam etmelisin. toparla kendini hazır hissettiğinde başla tedavine ama fazlada bekleme canım

KEKECB....

evet bende onun için zaten 2-3 ay bebek için ara verdm tedaviye...dr. bir ilaç verdi DUPHASTON ama ben kullanmadımm Hayıt içiyorum..ilaç lardan bıktımm artıkk kendi kendine olsun istiyorumm ama olmuyacak sanırım...Bana kızmayın ilacı içmediğim için çünkü ben bu ilacı biliyorum daha önceden 1 sene kullandımmm son 4-5 ay o bile etki etmemişti adet olamamıştım...bende bu önümdeki 2-3 ay ilaçsız yaşamak istiyorumm hayıtta hormonları düzenlediği için ilaç kullananlardaki etkisi azalttığı için kullanıyorum...bana dua edinnn buna iht. var....

neyse canlarımmmn SİZİ SEVİYORUM......

ÇIKIYORUM BENNN AKŞAMA GİRERİM BELKİ....

PAYDOS ONDAN ÇIKIYORUM....ÖPÜLDÜNÜZ...

DUALARINIZA İHT. VAR....mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…