Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

scuba cnm sen yari hemsiresin ya bana sey sorcaktim aksam esim diyo tatile gidemicez mi simdi diyo bebek 3 aylik falan olsa tatile gitmemiz tehlikelimi olur gerci ben doktora sorarim ozamana kadar

eğer kanaman olmazsa gidebilirsin meleksen ama riskli enfesyon yönünden denize yada havuza girmemeyide bir düşün istersen

scuba cnm sen yari hemsiresin ya bana sey sorcaktim aksam esim diyo tatile gidemicez mi simdi diyo bebek 3 aylik falan olsa tatile gitmemiz tehlikelimi olur gerci ben doktora sorarim ozamana kadar

valla ben havuza giriyorum hamişkende giricem ama bizimki temiz kimse girmiyor. yolculuk için soruyorsan herşey yolundaysa uzun süre hareketsiz kalmıycaksan olur. bide sıcaktan ve güneşten çok korunucaksın. yüksek faktörlü kremler kullanıcaksın. ama dediğin gibi drun yönlendirir seni

yok cnm biz yurt disina bulgaristana memlekete gitmeyi dusunuyoduk denize havuza girmem cnm biz gezelim esim balik tutsun oyle tatil istiyoduk az uzak turkiyeden olalim

üzülme diycem ama saçma olacak hayatta herşeyin çaresi vardır bak burda kaç yıldır ümitle bekleyen insanar var ümidini asla yitirme opuyorumnanaktan

bide nedense sanki ilk aldıran benmişim gibi bu kadar kötü oluyorum doktora kontröle de gittim gayet sağlıklısın dedi folic acid verdi kullan yeterli dedi sonrasında 12 gün geçti işte kesin var dedim kaç kere evde test yaptım bişey çıkamdı işte kan testi yaptırmaya gittim boş çıktı ondna sonra cycl prognamı verdi bide folic asid verdi tekrar ama bana adet tarihinden başlayarak 10 günü birlikte ol yarım saat bekle felan dedi tabi ben daha hiç beklemdim saçma geldiği için neden dersen ben ilk evlendiğimde doğru düzgün yapamamışken hamile kaldıysam demekki beklemeklede pek alakası yok diye hiç beklemedim ama bu ya beklicem çünkü iyice çaresiz hissetmeye başladım kendimi

kızlar ben pazartesi işe başlıycam gündüzleri olmuycam akşamlarıda fırsat bulursam girerim artık

canım inşallah en yakın zamanda hamiş kalırsın:CüvCüv:

ya bu kadar umutsuz olma lütfen canım senin adetlerin kaç günde bir geliyor ki ilk 10 gün ilişkiye gir demiş bu arada kullandığın ilaç hamile kalmana engel değil biliyorsundur

kızlar ben pazartesi işe başlıycam gündüzleri olmuycam akşamlarıda fırsat bulursam girerim artık
hayırlısı olsun güzelim bende gündüzleri işten giriyorum demek ki görüşemeyeceiz artık..sen gündüz ben akşam yokuz..bana özel mesaj atarsın artık:)opuyorumnanaktan

keşke olmasaymış diyorsun ama bilemeyiz belki öylesi hayırlıydı. şimdi üzülmenin bulunduğun duruma bir katkısı varmı? geçmişte bırak ve bu güne odaklan elinden geleni yap ve dua et

teşekkür ederim ama işte birtürlü psikolojiden çıkamadım atamadım kendimi o kadar suçlu hissediyorumki ve kesinlke büyük konuşmıcaksın ben hep kızardım kürtaj olanlara ve derdimki kesinlike olduktan sonra aldırmam kıyamam derdim demekki öle bi durum geliyormuşki insan kendini bile tanıyamıyormuş ve yapmam dediğin eyi yapabiliyromuşsun ama çok ama çok pişamanım

canım ilk evlendiğin pskolajinle şimdiki aynı mı tabiki değildir..belki bu açından da bakmak lazım..ama sen ilişkiden sonra yastık koy kalçana ve bonyo falan yapma..sabahı bekle..:CüvCüv: hamiş kalırsın inş.yakında..

ilişkiye girdikten sonra belinin altına yastık koy ve en az yarım saat öyle yat

evet canım cycl kullanırkende hamiş olabiliymuşsun doktor bana işte şu günler birlikte ol dedi ve yarım saat bekle dedi ama hiç takip etmedim hiç beklemedim 4 ay kullan dedi doktor bana o ilacı ama ben 3 ayda noktalıcam bu ay kullanmıcam bide öle denicem bu ay artı yumurtlama dönemine uyucam ve bekilcem her birliktelikten sonra kesinlikle çok sityorum artık olsun allahım lütfen ya terbiye etmesin yüce rabbim benim gibi olan herkesi aratmasın bebiş kimseye tek dileğim o

tamam balım beklicem kesin bu ay yastıkta koyayyım onu düşünmemiştim bak çok sağol canımopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…