Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya kızlar benim kasiklarim fena agriyo bebis da yerlesmedimi ne sanciyo hep kasiklarim bilgecim seninde karin agrin kasik agrin varmi

ben geldim canim
hoş geldin canımhihoyyyt
aynen katılıyorum..1 saattir yapamadım yemeğimi kaydirigubbakcemile3 bu arada bişey sorucam limoonn bugün test yapıcaktı haberi olan var mı?
hatılayamadım valla..:bbo:
SLM HERKESE ÖPÜCÜKLERLEopuyorumnanaktan
hoş geldin canımhihoyyythihoyyyt
aslm canım opuyorumnanaktan
hoş geldin canımhihoyyytkaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 nasılsın?
tamam canım ondan 3 tane alman gerekiyor. oranları farklı oyüzden ben az kullanıyorum. sabah öğle akşam demişti sanırım beryal oda aynısını kullanmış canım 3. ay bitince bırakacaksın. 2 kutu yeter sanırım toplam
bende folik asit aldım ama günde 1 kullanıyorum..oranı farklı sanırım:)laelaelaelaelae

nasılsa bebek düşecek diye ya ben o kadar çok içtimki o hapı her tedaviye başladığımda yazıyorlar hamileyken tekrar bıktım yani bide zaten şişmanım daha çok şişiriyor

ben buraya ilk takılmaya başladığımda herkes birbirini tanıyordu benim yazdığım mesajlar arada kaynıyordu kimse cevap yazmıyordu çok üzülüyordum sonra uzun bir süre girmedim o yüzden olabildiğince herkese yazmaya çalışıyorum
güzelim sanırım ilk zamanlar herkes böyle olmuştur..bende kendimi öyle hissettim..ama şimdi hepinizi tanımaktan çok mutluyum..şimdi cevap yazmaya yetişemiyorz değil mi..opuyorumnanaktan

CANIM YA işallah bebeğin seninle kalır ama stres yapma daha iyi tetiklersin ama korkma rabbim sana ve eşine bağışlar bebişini dua edicem senin için:teselli:
bende işte bir seneyi geçti evleneli ama ilk ayda hamile kaldım tahmin bile etmezken bebişi neden dersen daha doğru düzgün birlikte bile olamaıyorduk çok aşırı sancı için ve ara ara kanamam geliyor diye doktora gittim doktor hamileisn dedi şoke oldum başladım hüngür hüngür ağlamaya olamaz dedim doktor nie dedim dedim biz yeni evliyzi doğru düzgün bişey yapamadık bile nasıl olur dedim piskolojimde çok bozuktu ki çalışmamda lazımdı iğne felan verdi istmeiyorsan alalım dedi yok aldırmam dedim ölelikle eve gittim iki gün sonra fikrimi değiştirdim aldırcam diye gittim aldırdım ama şimdi çok pişmanım ağlaya ağlaya aldırdım sancılara dayanamdım off şimdiyse evime geçtim kirada değlim 6 aydır felanda korunmuyoruz ama yok olmadı cycy prognam kullan dedi doktorum bir kere 12 geçti gittim o hapı verdi 3 ay kullandım bu ay kullanmıcam ama bakalım hayrılsı işallah allahım beni bu hatamla terbiye etmez yüce rabbim tez zamanda verri hayatımdaki en büyük pişmanlığım:çok üzgünüm:

bilgen cnm bu kadar kolay bırakma bebeyini ama cnm ya yapma boyle sevinmis tir her halde kayin halide baba anne olucak cnm ama esim hepimizden cok seviniyo

hayatta yaptığınn hiçbirşeyden pişmanlık duyma canım ben ilk evlendiğimizdede istiyordum şimdide düşünsene ilk yıllar korunduğumu ve sonra olmadığını benim düşünceme göre bir tane yapıcan sonra ara ver istediğin kadar

X