Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

mavi gözlü nasılsın canım sıkıntılı gibisinopuyorumnanaktan

evet canım ama bende çözemedim pek uzerimde durgunluk var herseyi koyverdim hiç bişi yapmıyom depresyona girmek istemiyom ben yaaa mafoldumben yani herhangi bişi olmadı ama ben iyi değilim nedenseee

hoşbuldum canım

inşallah olmazsın bunlarda hamişlik belirtisidir.

afiyet olsun tatlım nasılsın yumoşların nasıl oldu yanlış hatırlamıyosam dr kontrele gitcektin galiba

hg canım ben iyiym sen nasılsın
evet canım benim yumoşum öyle büyüdükü 11.günümde 21,3 ,13.gün 27,8 olmuş..valla çatladı mı bilmiyorum adetime 5 gün var..bekliyorum..işallah adet olmam diye..ama doktorunda bu ay fazla umudu yok sanırım adet olunca gel dedi..:bbo: fisfisfis

yok cnım ben sadece hamilelik öncesini biliyorum. birkaç ay sonra sende böyle olucaksın merak etme

sağolasın canım benim..nasılsın bakalım..benim yokluğumu aratmadın değil mi..kaydirigubbakcemile5 :1hug: yoksa bendesenin gibi hep buradayım..:lepi:

aratırmıyım hiç parmaklarım ağrıdı yazmaktan sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

hoş geldin canım nasılsın bitanem bence sen hamilesin ondan böylesin bitanem inşallah hamilesindir canım ŞenizŞeniz

hoşbuldum canım benim hayırlısı canım bekleyip görecegiz allahım banada bir can nasip gördüyse vardır bundada bi hayır hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ben beklemiyorum bu ay rabbim en iyisini bilir canım allahım tez zamanda hepimize bebiş versin amin

arkidişler,bendeniz iki bebikimi kaybettim,.ilki bir aylık,ikincisi iki aylıkken düşük yaptım.:gitme:mafoldumben mafoldumbeninşallah üçüncüde bebikim benden ayrılmaz,.benimle kalır,.:sinifsinif: :sinifsinif:

amin cnaım amin allahım hayırlısı neyse onu versin dediğin gibi kafana takma ben takmıyorum acıkcası sizler olmasınız gelmiyecem bile ama sizlerle olmak beni mutlu ediyor yoksa artık bebek düşüncesini kafamdan çıkarıyorum yavaş yavaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…