Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryalcim hiç girmeyen arkadaşlar varsa listede sileleim ozman umut listemizde yukarılara çıkarız:) sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

beryal ilter ayla abyosun mercanayse beilgen pink ablam nasılsıznız kıslar
beryalim nohutumdan öpücük istiyomm sans öpücüğü

slm abyosuncum nasılsın ya ben doktora gidicemde değiştircem bu doktoru eski doktoruma gidicem acaba adetlimi gitmem lazım yumurtalılarımı kontröl ettirmem için

şu an adetli değilim ki ben gecen ayın 31 de oldum adetli mi gitmem gerek doktora

hesapladım 18 inde falan çatlamı olucak yumurtan oyüzden göremeyebilirsin üzülme çokta önemli değil ama insanın hoşuna gidiyor ilerde bebeğin olacak yumurtayı görmek

hoşgeldin abyosunummmmm nasılsınnn

maigözlüü sen nasılsın canım neden pek iyi değilsin bişimi oldu

beryalcim hiç girmeyen arkadaşlar varsa listede sileleim ozman umut listemizde yukarılara çıkarız:) sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
canım haklıısn valla..ama her zaman fırsatı olup da nete giremeyen arkadaşlar da olabilir..bunları nasıl bileceğiz..yoksa umut listesi azalsın herkes hamiş kalsın..:lepi: :lepi:
slm kızlar nasılsınız
selam canım..hoşgeldin..nasılsın?hihoyyyt hihoyyyt
selam canım nasılsın..hoş geldin..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

slm canım nasılsın?

hoşgeldin abyosunummmmm nasılsınnn

maigözlüü sen nasılsın canım neden pek iyi değilsin bişimi oldu

bişi oldugundan değil canım üzerimde bi durgunluk var iki gundur gece pek uyuyamıyom gece uyumadıgım için öğlene kadar yatıyom buda huzursuzluk veriyo başımı yastıga koyunca ağrı oluyo basımda şimdi kafam davul gibi kendime gelemedim halen bilmiyorum ne kadar surecek böyle yarında adet gunum adt olcam ben ona bağlıyom gerci böle olmam adt zamanımda ama uzun yazdım neyseee

hesapladım 18 inde falan çatlamı olucak yumurtan oyüzden göremeyebilirsin üzülme çokta önemli değil ama insanın hoşuna gidiyor ilerde bebeğin olacak yumurtayı görmek

sağol bilgilerin için masallah siz doktor olmusunuz nerdeyse ben hiç bişey bilmiyorum demek valla :kedi: ben cıkıyorum simdi gene girerim keske daha önce bulsaydım da üye olsaydım buraya cok güzelmiş burası tekrar grsrz arkadaslar hepinize iyi günler :teytey:

afiyet olsun tatlım nasılsın yumoşların nasıl oldu yanlış hatırlamıyosam dr kontrele gitcektin galiba
hg canım ben iyiym sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…