Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cok mutluyum kızlar titriyom boyle esim gelince gozlerimin yasla dolmasindan korkuyom cunku gozlerim doluyo sizle bile konusurken

canım benimya ben bu kadar sevindim sen kimbilir ne kadar mutlusun şimdi boş ver dolsun gözlerin yeterki mutluluktan dolsun canım arkadaşım :1hug::1hug: al bu çiçekler benden güzel anne adayımıza a.s.a.s.a.s.

günaydın tatlım. ayşe bugün 4 de aşılama yaptırıcak.
saol cnm Şeniz
hmm ok cnm inşallah tutar aşılaması kaydirigubbakcemile5
selam cnm
valla düğünümüze az kaldı işler çok yoğun başımız kalabalık
bugünde çarşıdaydık yine kıyafet aradık ayaklarım şişti bulamadııııımm istediğim gibi bişiiii mafoldumben
günaydın canım nasılsın?

saol cnm iyiyim sen nasılsın Şeniz

ay keşke bende yapsaydım ben hiçbirşey yemedim içmedimde günlere dikkat ettim o kadar. klava:klava: sopa bile yesem oynıycam bugün ohh yandan:dance::dance::dance: :teytey::teytey::teytey:
oyna canım oyna..bende oynayacağım..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::dance: :dance::dance: :dance: :dance:

vildancım gel halaya meleksen hamile...:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::dance: :dance: :dance: :dance: :dance: darısı başımıza...:içelim:

alkisalkisalkis tebrik ederim cnm allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah :teytey:

abyosun cnm hic adet sancisinna yanilma su an ben oyle hisediyorum ki agrilardan adet olucak misim hemde cok gibi agrilarim cok bebis yerlesiyomu ne adeti gormeden umudunuzu kaybetmeyin ama benim memelerim cok kotu aciyodu su anda aciyo cok boyle garip hisediyom karincalaniyo deyince ben bile

arkadaşımın niye neşesini bozayım ben onun adına çok sevindim ve kaç gündür söylüyordum kan testi yaptır vardı r diye benim moralim bozuk ama onun sevincini yürekten katılıyorum

vildoş teyze beni görmedinmi sen tüserim bak
öpmem seni ona göre :umursamaz:

hanımlar bende mayıs 15 te adet olmuştum. bugün hala gelen bişey yok acaba hamilemiyimdir. bende hiç belirti yok. zaman zaman adet olucakmış gibi sancı oluyo ama çok acı verici değil. sadece sol göğsüm azıcık acıyo ve şiş. ama öyle dayanılmaz hiç ağrım yok. kendimi hiçte hamile gibi hissetmiyorum. zaman zaman sağ kasığımda bi şişlik varmış gibi otururken zorlanıyorum o kadar. yani bilmiyorum ya. geçtiğimiz aylarda hep hissederdim adet olacağımı bu ay hiç bişey yok. hatta acayip mutluyum. bende hiç stres yok anlamıyorum ki. ne adet belirtim var ne hamilelik offffffff kafam karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…