Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

meleksen hesapladım 20 şubat 2010 da kucağına alıcaksın bebeğini inşallah. :teytey::teytey::teytey::teytey:

dur ben de geliyim halay başıyım :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

dur ben de geliyim halay başıyım :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hadi güzelim..halaya devam..bunu kutlayalım..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyytopuyorumnanaktan

soal canlarim benim cok saolun tek incir suyu tarcin bazen ictim bol meyve yeyik esimle ve takvim tutum tedavi olmadim bu 2 aydi bebek yapmak icin denedigimiz

soal canlarim benim cok saolun tek incir suyu tarcin bazen ictim bol meyve yeyik esimle ve takvim tutum tedavi olmadim bu 2 aydi bebek yapmak icin denedigimiz

ay keşke bende yapsaydım ben hiçbirşey yemedim içmedimde günlere dikkat ettim o kadar. :eek:klava::eek:klava: sopa bile yesem oynıycam bugün ohh yandan:dance::dance::dance: :teytey::teytey::teytey:

cok mutluyum kızlar titriyom boyle esim gelince gozlerimin yasla dolmasindan korkuyom cunku gozlerim doluyo sizle bile konusurken

liste güncellendi darısı umut listesindekilerin başına inşallahh:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey:darısı hepimize..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

durucum nasılsın canım benim özledim kız seni ben sabahtan beri ağlıyorum moralim çok bozuk

X