Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm sen uzgunsen biz mutlu olsakta ne olur sikma canini allah buyuk cnm korusun seni bebisini dilerim inan ki suan seni cok iyi anliyorum

mrb canım hoş buldum siteye yeni üye olanlardanım. listeyede adımı yazdık bakalım inşallah uğur getirecekkkkkk

iyiyim scubacım ağlamaktan gözlerim şişti ben çıkayımda moraliniz bozulmasın

olurmu hiç öyle şey bi tanem ama ağlama artık ne olur olumlu olmaya çalış. biz burda sadece sevinçlerimizi değil üzüntülerimizide paylaşıyoruz. dinlenmek istiyorsan tmm ama ben seninde bizimle mutlu olmanı istiyorum.

meleksen tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah adet tarihin geçmemiş nasıl anladında test yaptın canım

abyosun cnm hic adet sancisinna yanilma su an ben oyle hisediyorum ki agrilardan adet olucak misim hemde cok gibi agrilarim cok bebis yerlesiyomu ne adeti gormeden umudunuzu kaybetmeyin ama benim memelerim cok kotu aciyodu su anda aciyo cok boyle garip hisediyom karincalaniyo deyince ben bile
canım benim..inş.öyledir..şuan zaten kasık ve bel ağrım yok sadece göğüslerimşiş ve çok acıyor..kasıklarım geçen hafta çok ağrıdı özellikle sol tarafa doğru..2-3 gündür ağrımıyor..ne diyelim..hayırlsı güzelim..allah ne zaman vereceğini bilir..ama ben çok mutluyum yaaaa...sanki kendim hamiş kalmış gibi inan..çok sevindim..allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah..opuyorumnanaktan

hanımlar bende mayıs 15 te adet olmuştum. bugün hala gelen bişey yok acaba hamilemiyimdir. bende hiç belirti yok. zaman zaman adet olucakmış gibi sancı oluyo ama çok acı verici değil. sadece sol göğsüm azıcık acıyo ve şiş. ama öyle dayanılmaz hiç ağrım yok. kendimi hiçte hamile gibi hissetmiyorum. zaman zaman sağ kasığımda bi şişlik varmış gibi otururken zorlanıyorum o kadar. yani bilmiyorum ya. geçtiğimiz aylarda hep hissederdim adet olacağımı bu ay hiç bişey yok. hatta acayip mutluyum. bende hiç stres yok anlamıyorum ki. ne adet belirtim var ne hamilelik offffffff kafam karıştı.

sanki ben yazdım bunları sende ne varsa bende de var. sol göğsüm özellkile dün sızladı kolum yandan deydiğinde bile. kasıklarda aynı otururken hatta dizimi bükmeden yere eğildiğimde ben üşüttüm diye düşünüyorum.

yeb2004 cnm nasil anladim bende hep belirti oldu scuba da biliyo ama ben kendimi kaptirmadim ama son 35 gundur karnim catliyo agridan cumartesi test yaptim iki cizgi cikti ama biri az belirgin di pazar yine test yaptim yine ayni cikti bugun konusurken kıılzarla bi test yapim dedim iki cizgi belirgin cikti hemen hastaneye gitim geldim az once

sanki ben yazdım bunları sende ne varsa bende de var. sol göğsüm özellkile dün sızladı kolum yandan deydiğinde bile. kasıklarda aynı otururken hatta dizimi bükmeden yere eğildiğimde ben üşüttüm diye düşünüyorum.

bende üşüttüm belkide ne bileyim adet günümde geçti ondan bi umutlanıyorum. bi hüzünleniyorum. bilmiyorum ki bakalım canım. galiba hamile falan değilim bende. ama adetim niye gecikti kine ? bi kaç gün daha bekleyim. ne olcak. adet olcakmıyım.

meleksen tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah adet tarihin geçmemiş nasıl anladında test yaptın canım
hoşgeldin şeker
hanımlar bende mayıs 15 te adet olmuştum. bugün hala gelen bişey yok acaba hamilemiyimdir. bende hiç belirti yok. zaman zaman adet olucakmış gibi sancı oluyo ama çok acı verici değil. sadece sol göğsüm azıcık acıyo ve şiş. ama öyle dayanılmaz hiç ağrım yok. kendimi hiçte hamile gibi hissetmiyorum. zaman zaman sağ kasığımda bi şişlik varmış gibi otururken zorlanıyorum o kadar. yani bilmiyorum ya. geçtiğimiz aylarda hep hissederdim adet olacağımı bu ay hiç bişey yok. hatta acayip mutluyum. bende hiç stres yok anlamıyorum ki. ne adet belirtim var ne hamilelik offffffff kafam karıştı.
canım evde idrar testi yapsana .al bugün yarın sabah yap ilk idrarınla ve aç karnına
oyy gurban oliim nohut ben seni görmemmi Şeniz yerim seni nohutum :asigim:
ye beni teyzoş parçala istersen :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

kızlar mercanayse aşılamaya gitti şimdi hepinize selamı var .dua edelim de hayırlısıyla bebişi gelsin

hoşgeldin şeker

canım evde idrar testi yapsana .al bugün yarın sabah yap ilk idrarınla ve aç karnına

ye beni teyzoş parçala istersen :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

evde test yapsam bu günden çıkar mı ki acaba ? en fazla ne kadar geçmesi lazım. benim beklediğim tarihten 2 gün geçti canım.

canım büyük ihtimalle hamişsindir...hemen test al..biz burada sonucu bekliyoruz..kaydirigubbakcemile2

slm kıssslaaaar...ben cöe demeye geldiiiim...

scuba bende bi halt yokmjus bu ay ve 8 yumurtladıgım için agır belirtiler yasıyormusum ondanmıs hissttiklerim...

bide ben aylardır ilaçlar kullandım şimdi yumurtalıklar normal ben de iyiyim...bunlar normalmiş ama üzülmedim kalmadıgıma inşallah gelecek aya...:nazar:

yeb2004 cnm nasil anladim bende hep belirti oldu scuba da biliyo ama ben kendimi kaptirmadim ama son 35 gundur karnim catliyo agridan cumartesi test yaptim iki cizgi cikti ama biri az belirgin di pazar yine test yaptim yine ayni cikti bugun konusurken kıılzarla bi test yapim dedim iki cizgi belirgin cikti hemen hastaneye gitim geldim az once

tatlım bence tek tek yaz hepsini birkaç gündür uyku hali vardı, sıcaklanıyordun mesela bunlarda hamilelik belirtisi canım

slm kıssslaaaar...ben cöe demeye geldiiiim...

scuba bende bi halt yokmjus bu ay ve 8 yumurtladıgım için agır belirtiler yasıyormusum ondanmıs hissttiklerim...

bide ben aylardır ilaçlar kullandım şimdi yumurtalıklar normal ben de iyiyim...bunlar normalmiş ama üzülmedim kalmadıgıma inşallah gelecek aya...:nazar:

herşey yolundaysa sevindim canım vakti zamanı var demekki. unutma bizi sıksık gel emi

X