Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

opuyorumnanaktan hepinizi kocaman öptüm kızlar,ben çıkıyorum..yarın için mercanayse ye dualarımızı esirgemeyelim..
sevgileeerrrr..

opuyorumnanaktan hepinizi kocaman öptüm kızlar,ben çıkıyorum..yarın için mercanayse ye dualarımızı esirgemeyelim..
sevgileeerrrr..
dualarımız seninle güzlim..opuyorumnanaktan
abyosun cnm iyim uyukudan uyandim simdi cok uyuku basiyo basimi zor kaldiriyom
canım valla hamilelik belirtileri bunlar..benim adetime 1 hafta var..hayatrımda ilkez gece 1 de yatıp ertesigün 13,00 de kalktığımı tarih yazmamıştı bu pazar oldu....ama daha çok erken olduğundan hamilelik konduramam..yorgunluktandır diyorum..ama sninkisi öyle değil..gündüz de uyuyorsun..

cnm piskolojik dil cok yorgunum bide sicsak olunca asi diziyi izlerken uyuya kalmisim hemen az once kalktim iste

abyosun cnm benim adet 2 gun sonra ama testler cumartesi pazat hep cift cizgi cikti ama cok belirgin dil tabi ama scuba ya anlatiyom ya hep benim aldirmasamda hep belirtilerim oluyo

abyosun cnm benim adet 2 gun sonra ama testler cumartesi pazat hep cift cizgi cikti ama cok belirgin dil tabi ama scuba ya anlatiyom ya hep benim aldirmasamda hep belirtilerim oluyo

güzelim belirtiler neyse de senin testin 2 çizgi ççıkmış yani pozitif bence %100 hamilesin..daha öncede testlerin de çift çizgi oluyormuydu..

yok cnm cikmadi zaten 2 ay bu bebek yapma denemelerimiz
eee öyleyse..bende kesinlikle hamilesin..yarın kan testi yaptır..valla ben senden fazla heyecanlandım inan..yakında halay çekeceğiz demektir..:teytey: biz 10 aydır deniyoruz..bu ay ilk kez dr takibinde başladık..yumurta takibi falan..allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah tez zamanda...:Saruboceq: ben hamiş kalsam halay çekmekle kalmam amuda bile kalkarım..:)

inşallah canım. bak bu lafını unutma hamiş kalınca amuda kalktığın resmi eklersin buraya. şaka bir yana bu ay çabaların boşa çıkmaz inşallah

allah herkezin dualarini kabul etsin dilerim benimde tabi cnm persembeye kadar adet gelmese kan testine gidicem

inşallah canım. bak bu lafını unutma hamiş kalınca amuda kalktığın resmi eklersin buraya. şaka bir yana bu ay çabaların boşa çıkmaz inşallah
inşallah güzelim..allah kimsenin çabasını ve kucağını boş bırakmasın..ben çıkıyorum güzelim..buralar sana emanet..:)hihoyyyt hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…