Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım benim sende üzme kendini :teselli: allah elbet bir gün hepimizin kucağını dolduracak güzelim.allahtn ümit kesilmez..birgün ansızın gelecekler inşallah bebişlerimiz.duaların için teşekkü ederim canım benim..benimde dualrım seninle..:1hugpuyorumnanaktan

Huu huuuu ben geldim şekerllleeerrrr nasılsınız dün ganol ff iğnem bitti bugün olivrite iğnemi oldum yarın 4te aşılamamız var korkuyorumm ama umutluyumda dua edin hepinizzzzz

canım benim yaaa çok ama çok sevindim iğneyle büyümüş demek ki yumurtalar dr çatlatma iğnesi yaptığına göre..yarın için de dua ediyorum sana inşallah Rabbim bu ay ikimizin de tüm isteyenlerin de yüzünü güldürür.ben de perşembe günü çatlatma iğnemi oldum biliyosun.perş-cuma-cts ve bugün birlikte olduk umarım tutmuştur canım yaa..bende acayip karın ve kasık ağrıları var bide sanki gaz var gibi göbeğim kocaman olup sertleşti.sanırım iğnelerden oldu.sende var mı böyle rahatsızlıklar?

evet canım ilk aşılamam hem çatlatma iğnesi hem aşılama olcak bu ay bende hayırıısı olsun diyorum bakalım artık bende bu ay hiç kalkmadım sabahları duşaldım allah affetsin(
canım inşallah çabalarımız boşa gitmez..allah günah yazmaz herhalde..:Saruboceq:

kızlar ben çıkıyorum mesai bitti eve gidecem evdede çok işim var gelebilirmiyim bilmiyorum sonra görüşürüz

burçincim sen aşılama olmadınmnı? ben daha bugün çatlatma iğnesi oldum yarın 4te aşılama olacak dr siz beklemek istemiyosunuz sadece çatlatmaya bağlı kalmayalım dedi bakalım artık nolcak inşalllhhh allah her isteyene verir canım

inşallah abyosunum ya inşallah tek dileğimiz o canım

iltercim görüşürüz canı bende evi akşam toparlayayımda yarından sonra 2 hafta bişiye ellemek yok ya ne şansızım eşiminde sınavı var oda ders çalışıyo bana yardım edemiyo bu hafta sonu oda ankaraya gidecek offf valla madi olarak error veriyoruz

yok ben aşılama falan olmadım..5 tane yumurta olgunlaşınca gerek yok dedi dr..şu aşılama nasıl yapılıyor biliyor musun yoksa sen de yarın mı öğreneceksin?can yakıcı hırpalayıcı birşey mi acaba?bilmiyorsan da yarından sonra detaylı bir şekilde anlatır mısın bana?
Hakkımızda hayırlısı olsun güzelim,çabalarımız boşa çıkmasın inşallah..

burçin beryal biraz bilgi verdi acısız oluyomuş aman gülüm valla benimde bilgim yok açıkcası hemde hiçbir konuda offf yaaa yarın bakalım nolcak sonra yazarım buraya tamam canım

burçin beryal biraz bilgi verdi acısız oluyomuş aman gülüm valla benimde bilgim yok açıkcası hemde hiçbir konuda offf yaaa yarın bakalım nolcak sonra yazarım buraya tamam canım

tamam güzelim hakkında hayırlısı olsun..dualarım seninle..Allah yardımcın olsun,yüzünü güldüsün,kucağını doldursun inşallah..
öpüyorum çok.. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…