Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben bu ay hep o şekilde yaptım ve oldu diğer aylar yapmıyordum ben tiksiniyorumda meniden

BENDE hep yapıyorum cnm ama bence bu biraz kısmet işi ve birazda stresle ilgili.çünkü her ilişki stresle olursa nekadar yastık koyarsan koy olmaz.Tabiki kısmet o sadece vesile olmuş olur.tek şeylere bağlı kalmamak lazımm.

slm hatunlar nasılsınız bakalım
bu ayki klomenide bitidim bakalım cumaya dr gidicem inşallah bu ay tutarya

ilter çakır doğum günün kutlu olsun canım sağlıkla bebişle ve kocanla upuzun yıllar dilerim
saol bilgencim t,çok tşk ederim canım allah sana birdehaki yaşında bebeğinle olmayı nasip etsin cnaım çok tşk ederim hepinize
iltercim doğum gününmüüü canımm doğum günün kutlu olsun iyiki tanıdım seni canı kardeşim benimopuyorumnanaktan
bende sizleri iyiki tanıdım iyiki varsınız canlarım hepinizi çok seviyorum tşk ederim toprağım benim canım arkadaşımm opuyorumnanaktan

nasıl yani canlarım ya denediniz oldu ha ay ben hiç denemedim ya doktorumunda demesine rağmen olucaksa öle de olur diye saçma geldi am bu kesin denicem zati adetimde başladı cycl prognamıda kullanmıcam bu ay 4 ay demişti ama ben 3 ayda noktalıcam sıkıldım artık bide hapsız denicem ve beklicem her birliktelikten sonra allahım bu ay olur işallah off ya takmakta istemiyorum ama elimde değil sizlerde biliyrosunuz gerçi dememe gerek hepiniz çok öpüyorum artı beni cevapsız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM çok sağol şeyi merak ediyorum ben canım ya hani deneyipte o ay hamiş olan varmı acaba

tatlım ben bu ay deniyorum ilk defa hep öyle yaptım. uyuya kalıp döndüğüm olmuş olabilir tabii ama sabaha kadar sabredip yıkanmadım. bende bilmiyorum ne oldu görücez

tatlım ben bu ay deniyorum ilk defa hep öyle yaptım. uyuya kalıp döndüğüm olmuş olabilir tabii ama sabaha kadar sabredip yıkanmadım. bende bilmiyorum ne oldu görücez
valla güzelim bende bu ay sabaha kadar bekleyip yıkandım garanti olsun diye..bakalım tutacakmı.:ecrin_bebek:. 1 hafta sonra herşey belli olcak geri sayım başladı kaldı 7 gün..inşallah adet olmam..:Saruboceq:

AY İŞALLAH OLUR CANIM ya KURBAN OLDUĞUM YÜCE RABBİM TEZ ZAMANDA İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İŞALLAH BENDE DENİCEM BU AY BAKALIM HAYIRLISI

valla güzelim bende bu ay sabaha kadar bekleyip yıkandım garanti olsun diye..bakalım tutacakmı.:ecrin_bebek:. 1 hafta sonra herşey belli olcak geri sayım başladı kaldı 7 gün..inşallah adet olmam..:Saruboceq:

senden sonrada ben bi 7 gün daha sayıcam hakkımızda hayırlısı

valla güzelim bende bu ay sabaha kadar bekleyip yıkandım garanti olsun diye..bakalım tutacakmı.:ecrin_bebek:. 1 hafta sonra herşey belli olcak geri sayım başladı kaldı 7 gün..inşallah adet olmam..:saruboceq:

işallah uğraşların boşa çıkmaz canım allahım tez zamanda kucağına verir bebişini fazla bişey kalmamış ama çok stres yapama bak benim iki gün geçti bebiş olmıcanı bile bile beklenti içine giriyorsun elinde değil ama sonra adet oluca çok üzüloyrsun ben bugün çok üzüldüm hiç sancımda yoktu ama öğlen adetim oldu ofiste olmasam hüngür hüngür alayacaktım çok şükür saat 5 olduda bir saat sonra eve gidicem sende çok stres yapmamaya çalış sora daha çok üzülyürosun ama dua edicem senin için işallah vardı canım

evet canım ilk aşılamam hem çatlatma iğnesi hem aşılama olcak bu ay bende hayırıısı olsun diyorum bakalım artık bende bu ay hiç kalkmadım sabahları duşaldım allah affetsin(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…