Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

doğum günün kutlu olsun güzelim..ben ve diğer arkadaşlarımız da seni çok seviyyor..ben seni tanıdığıma çok seviniyorum..daha nice senler dilerim..bizlerle ve tüm sevdiklerinle birlikte opuyorumnanaktana.s. bu çiçekler sana..:1hug:
saol canım benim çok mutluyum yaa gerçekten sizi tanıdığıma çok sevindim çiçekler için tşkler canımm Şeniz

ilter çakır doğum günün kutlu olsun canım sağlıkla bebişle ve kocanla upuzun yıllar dilerim

iltercim doğum gününmüüü canımm doğum günün kutlu olsun iyiki tanıdım seni canı kardeşim benimopuyorumnanaktan

Slm herkese kızlar ya birliktelikten sonra yatak sırtüstü beklemek gerçekten gebe kalma şansını yükseltiyor mu

Slm herkese kızlar ya birliktelikten sonra yatak sırtüstü beklemek gerçekten gebe kalma şansını yükseltiyor mu

evet canım spermlerin dışarı çıkmasın diye en az 1 saat yatmak faydalı belinede ince bir yastık koymanın faydası olacağını duymuştum

evet canım spermlerin dışarı çıkmasın diye en az 1 saat yatmak faydalı belinede ince bir yastık koymanın faydası olacağını duymuştum

YOKMU BANA CEVAP VERİCEK HAMİŞLERDEN TECRÜBELİ ARKADAŞLARmafoldumben

canım bende sirrinenura katılıyorum .ve bende hamile kaldığım ay denedim .sırt üstü yattım hep ilşkiden sonra.faydası var bencede.

TEŞEKKÜR EDERıM CANIM çok sağol şeyi merak ediyorum ben canım ya hani deneyipte o ay hamiş olan varmı acaba

X