Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok şükür iyiyim betahcgem acıcık birşey yükselmeş doktor ilaçları kullan dedi 7gün istirahat yazdı perşembe günü tekrar baktırıcam açıkçası çok ümitli değilim ama bakalım

çok şükür iyiyim betahcgem acıcık birşey yükselmeş doktor ilaçları kullan dedi 7gün istirahat yazdı perşembe günü tekrar baktırıcam açıkçası çok ümitli değilim ama bakalım

inşallah bebişe bişey olmaz sen içini rahat tutki oda senden güç alsın.ne kadarlık bebişin

iltecim doğum günün kutlu olsun nice seneler
çok saol tatlım inşallah hep beraber Şeniz
iltercim doğum gunun kutlu olsun dilerim gönlünden gecen herseyi yasarsın bu sene içinde nice senelere rabbim sanada hayırlı evlat nasip etmesini dilerimm öptüm kokulu kokulu
saol canım benim amin cnaım inşallah acıkcası yüce rabbim bana süpriz yapar hediyemi gönderir dedim ama olmadı bu ayda nasip değilmiş ellebt yüce r,yaradanımın vardır bir bildiği
bende snei öpüyorum kokulu kokulu canımmm Şeniz

yükselmesi kötü bir şeymiymiş ki bilmiyorumda canım kusura bakma. bolbol dinlen ümitsizliğe kapılmamaya çalış canım olumlu düşünmeye çalış canım.

yükselmesi kötü bir şeymiymiş ki bilmiyorumda canım kusura bakma. bolbol dinlen ümitsizliğe kapılmamaya çalış canım olumlu düşünmeye çalış canım.

yükselmesi iyi birşey bebeğin tutunduğunu gösteriyor ama benim şuan 200 falan olması lazımken 92daha:çok üzgünüm:

selam kızlar,hepinize selam , hepinizi öpüyorum , keyfiniz yerindedir umarım.bilgen35 çok gçmiş olsun allah bebişini sana bağışlasın, bol bol dinlen.Ben cumartesi çatlatma iğnesini vurdurdum ve bugün kontrole gittim ,çatlamış bitanecik yumoşum,umarım inşallah bu sefer olur lütfen dualarınızı eksik etmeyin:Saruboceq:

çok tşklr canım dualarım seninle umarım bebişine kavuşursun:Saruboceq:

yükselmesi iyi birşey bebeğin tutunduğunu gösteriyor ama benim şuan 200 falan olması lazımken 92daha:çok üzgünüm:

bende öyle biliyordum. e ne güzel işte yükselmiş belki tahmin ettiğin kadar değildir bebiş daha küçüktür olamazmı. ilk kan testinde kaç çıkmıştı ki bide kaç gün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…