Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlar,hepinize selam , hepinizi öpüyorum , keyfiniz yerindedir umarım.bilgen35 çok gçmiş olsun allah bebişini sana bağışlasın, bol bol dinlen.Ben cumartesi çatlatma iğnesini vurdurdum ve bugün kontrole gittim ,çatlamış bitanecik yumoşum,umarım inşallah bu sefer olur lütfen dualarınızı eksik etmeyin:Saruboceq:

İnanın herbiriniz için hergün dua ediyorum.ALLAHIM isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlar,hepinize selam , hepinizi öpüyorum , keyfiniz yerindedir umarım.bilgen35 çok gçmiş olsun allah bebişini sana bağışlasın, bol bol dinlen.Ben cumartesi çatlatma iğnesini vurdurdum ve bugün kontrole gittim ,çatlamış bitanecik yumoşum,umarım inşallah bu sefer olur lütfen dualarınızı eksik etmeyin:Saruboceq:

inşallah olur canım çalışmışmıydınız dün

inşallah olur canım çalışmışmıydınız dün

evet canım dün çalışdık.Ama bişey sorucam söylemesi ayıp öğlen 2 gibi oldu 1 saat yattım sonra kalktım, o bir saat yatmak yeterli olur mu?yani hani hemen ayağa kalamayın diyorlar ya CADIARZU

çok şükür iyiyim betahcgem acıcık birşey yükselmeş doktor ilaçları kullan dedi 7gün istirahat yazdı perşembe günü tekrar baktırıcam açıkçası çok ümitli değilim ama bakalım
canım nerdesin sen çok merak ettim seni
jeli sordunmu doktoruna .
nasılsın şimdi .
beryal+, bilgen35, iltercakir, kekecb, scuba+, yaren35 selam kızlar..ben geldim..nasılsınız?
selam canım hoşgeldin
inan bilmiyorum daha çok küçük 3 haftalık galibakafamçokkarıştı
canım şu takvimini değiştir de bebişin ne kadarlık olduğunu görelim

selam canım .
hayırlısı olsun inşallah .

evet canım dün çalışdık.Ama bişey sorucam söylemesi ayıp öğlen 2 gibi oldu 1 saat yattım sonra kalktım, o bir saat yatmak yeterli olur mu?yani hani hemen ayağa kalamayın diyorlar ya CADIARZU

canım bugün yarın ve çarşamba gece de çalışın .ve ilşki sonrası hemen kalkma. sırt üstü yat

bence sperm sayısında sorun yoksa yeterli olur canım merak etme. eee ne zaman belli olur dedi drun

canım bugün yarın ve çarşamba gece de çalışın .ve ilşki sonrası hemen kalkma. sırt üstü yat

hımmm bende öyle düşünüyorum ama dr bu akşamda çalışın dedi , çünki 24 saat sürüyormuş çatlama yani yarın sabahdan itibaren pek bi işe yaramıyacağını söyledi ama bilmiyorum CADIARZU çarşambada çalışalım bence

hımmm bende öyle düşünüyorum ama dr bu akşamda çalışın dedi , çünki 24 saat sürüyormuş çatlama yani yarın sabahdan itibaren pek bi işe yaramıyacağını söyledi ama bilmiyorum CADIARZU çarşambada çalışalım bence

canım biz iğneden sonra 5 gün çalışmıştık tutu walla tavsiye ederim kaydirigubbakcemile3

bence sperm sayısında sorun yoksa yeterli olur canım merak etme. eee ne zaman belli olur dedi drun

progestan fitil verdi ,attan al dedi hamile kalmışsan ,kandaki progestoron hormonunu dengelemesi içinmiş.
bu ayın 29-30 kadar hastalanmazsan gel dedi , bu ayın3 de hastalanmışdım.
Bu arada eşimin sperm sayımını yaptık bir sorun yokdu herşey normaldia.s

X