Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çaktırma beryal teyzesi :kedi:
napıyım bana fırsat kalmıyo onlardan sırnaşık şey

canım ertelememizz mumkun deil çünkü koçiş bir aydır randevu almak için uğrastı hiç düşmüyodu iş yerinde arkdaslarıda denemişler üç kişi hep aramıs sonunda düşürmüş almıslar bu dr ilk defa gideceğim dr tanımıyom yani canım çok yoğunmuş orası taa beşiktasta ben avcılara yakın oturuyorum yani aramızda iki saat var trafiğide içine katarsak bilemicem yani öle bi imkanım yok malesef ama idrar testi yapsam o gun sabah çıkarmıki gecen ay gunu gunune adt oldum bu ayda gunumde yapsam çıkarmı off ne yapıcam ben yaa

drun film yada emarı hemen çektirip çektirmeyecegını bilmiyorum belkiş gun verebilir inş verir dicem ama buda bi ihtimal yanı ya istersee film

koçişe dedim ala ala adt gunume mı aldın die çok kızdım onada ama oda bozuldu ben az uğrasmadım bununla diee bana azcık bagırdıda ben napıyım benmi işletiyorum dedi elimden gelse deiştiririm dedi üzüldü garibimm

drun film yada emarı hemen çektirip çektirmeyecegını bilmiyorum belkiş gun verebilir inş verir dicem ama buda bi ihtimal yanı ya istersee film

tatlım sen ogün kan testini yaptırbilirsen yaptır. sonuç ne olursa olsun druna söyle.sonuç negatifse bile daha sonraki bir güne versin

scuba cnm bugun annemler giti 3 gun burdadi gitiler yine suprizi onlarada yapamadim ama annem tuturmus sen hamilesin yuzun deyismis gozunden anlasiliyo diye dilim vala diyom anlatiyom yok diyo hamilesin diyo:kedi:
canım annen öle dediyse hamilesindir bence .çünkü ben test yapmadan 3 gün önce anneme gitmiştim annem de bana dedi sende bir değişiklik var sen hamile olmayasın dedi ben yok dedim .ama 3 gün sonra hamile olduğumu öğrendim ..inşallah sende hamilesindir.
ya kızlar sıcaktan sizi cok uyku basiyomu sıcaktan zor duruyoz uyuku basiyo beni birde esimi sabah erken geciriyorum ya ondan mi acaba
canım hamilelik uykusu olmasın zemuszemus
canım senin adet günü ne
çaktırma beryal teyzesi :kedi:
napıyım bana fırsat kalmıyo onlardan sırnaşık şey

canım benim tamam söylemem sen takıl hadi azcık vereliniortak

selam canım bende hamiş olmaya çalışanlardanım
iğne oldum adetime 5 gün kaldı bakalım ne çıkacak.tüm heyecanımı kaybettim ama yinede az da olsa beklioz işte umarım hepimiz hamiş kalırız:CüvCüv::ecrin_bebek:

canım sen çarşamba sabah aç karnına git kan testi yaptır bence .zaten hamileysen kesin çıkar.
canım eşin ne yapsın zaten zorla almış adamcağız.

hoşgeldin canım çatlatma iğnesi mi oldun .ismi ne iğnenin .

öncelikle hoşgeldin aramıza. tedavi mi oluyorsun biraz kendinden bahsedermisin?

canım ayın 18 adt gunum dr gidecegım gunde 18ı idrar yaptırabilirsem yaptırrım inş yaptırrım saat 10da evden çıkıcam saat iki ye çeyrek kala randevum

cvplarınız cok teşekkür ederim çıkmam lazım ev işi yapıyorum hafta sonu yatılı misafirim var görüşürüz kıslar kendinize iyi bakın allaha emanet olun

selam canım ismim şirin evet klomen kullandım 2 ay kist yaptısonra kistin gitmesi için 2 ayda doğum kontrol hapı kullandım,kistim gitti şükür bu ayda çatlatma iğnesi oldum adetime 5 gün kaldı bakalım bekliom canım

selam canım ismim şirin evet klomen kullandım 2 ay kist yaptısonra kistin gitmesi için 2 ayda doğum kontrol hapı kullandım,kistim gitti şükür bu ayda çatlatma iğnesi oldum adetime 5 gün kaldı bakalım bekliom canım

canım ayın 18 adt gunum dr gidecegım gunde 18ı idrar yaptırabilirsem yaptırrım inş yaptırrım saat 10da evden çıkıcam saat iki ye çeyrek kala randevum

idrar testinde çıkmama ihtimali yüksek en iyi dr a durumu anlatıp filim falan gerekirse ileriki bir tarihe almasını istemek. zaten evli olduğun için hamilelik ihtimali varmı diye mutlaka sorması lazım ilaç bile yazarken soruyorlar. sende var diyceksin ne yapılması gerektiğini biliyordur dr sen merak etme canım

BERYALcim takvim için tekrar teşekkürler.belki çok önemli değil ama 2months 20days olması lazım.değiştirmemiz mümkünmü.önemli değil ama bende ordan takip ediyorumda ondan.şimdiden teşekkürlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…