Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm sendemı otelde calışıyosun

canım ben dün senin için araştırdım .evet bu ilacı kullanıp hamile kalanlar varmış ama tabi şunu da unutmamalı ki herkesin bünyesi bir değil .
sen ilaçlarını devamlı kullan zamanında .eğer bir ay sonra yine hamile kalamazsan ya ilacı değiştir yada doktorundan başka ilaç iste yada doktorunun değiştir.

CANIM BENCEDE DİNLEN BİRAZ KENDİNİ HEM BEDENEN HEM PSİKOLOJİK OLARAK RAHAT HİSSETMEN GEREK
aklından çıkar bebek düşüncesini ve rahatla tatlım stres yapma .
glıkofene günde 2 kez devam et ve azcık ta yediklerine dikkat edersen kilo vermende kolay olur .inşallah gelecek meleğin .

hoşbulduk canlarımmm valla zor uyandım bugün saat 9da uyanıp geldim işe:))) sizler nasılsınız

resimlerime yorum yazan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim .nohutum öpüyo sizi.
el sallıyodu göbişimden gördünüzmü :dance:

selam bebişlerrr ben geldimmmmmmmmm
hoş geldin kuşum nasılsın bakalım
cnm sendemı otelde calışıyosun
evet canım otelde çalışıyorum kuşadasında oturuyorum ben 4 yıldızlı bir otelin muhasebesini tutuyorum sendemi otelde çalışıyorsun canım
benim esas meslğim cost kontrol ama normal muhasebede yapıyorum :lepi:
tamam canım dediklerini uyguluyacam bu ay stressiz bir ay olacak benim için inşallah
hoşbulduk canlarımmm valla zor uyandım bugün saat 9da uyanıp geldim işe:))) sizler nasılsınız
uykucu seni anatomi çalışmaktan uyuya kaldın demii
canım ben gece 4 te kırmızı kartı yedim :roflol: ama halen ağrılarım devam ediyorum akşam kırılmadın demi bana inan sen aradıpında çok kötüydüm yatak döşek yatıyordum annem vardı başımda yumuşlarınında büyüdüğüne çok sevindim tatlımm Şeniz

iltercim ayıp ediyon hayatım ne kırılması aşklsun sen iyi ol yeter valla bu deplasman maçları beni yoruyo yavvv bi an önce gol olsada kurtulsak demi ama kafamçokkarıştısüprizzzzz:jeyyar:

CNM BENIMKI 3 YILDIZ ESIM NORMALDE RESEPSION +MUHASEBE BIRDE MUDUR YARDIMCILIGI YAPIYORUM ESIMDE OTELIN MUDURU.OLDUKCA YORUCU OLUYO
evet sezonda işler çok olduğundan yorucu oluyor ama ben rahatım burda seviyorum otelimii

gunaydin tekrardan kızlar nasilsiniz
günaydın canım hayırlı olsun bence sen hamilesin inşallah güzel haberler verisin bize kan testi yaptır bence adetin geçince

hoş geldin cadıı

iltercim ayıp ediyon hayatım ne kırılması aşklsun sen iyi ol yeter valla bu deplasman maçları beni yoruyo yavvv bi an önce gol olsada kurtulsak demi ama kafamçokkarıştısüprizzzzz:jeyyar:
kız ne deplasman maçı lig tatile girdi millet habire oyuncu alıyor siz daha alamadınızmı oyuncuları ben bu ara almıyacam biraz bekliyelim ucuzlayınca alayım diyorum ne kalırsa artık laelaelaelaelae

kızlar ben çıkıyorum 6 kişiyiz yinede yazmıyorsunuz küstüm işte çıkıyorum :umursamaz:
şaka bir yana bu gün işlerim toparlıyayım sonra gelirim belki yada işlerimi bitirir eve giderim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…