Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yaaaaaaaaa beryal buldum canıım ama been siteden fazla anlamadığım için yapamadıım seen kopyala diyosun ama gönderdiğin sadece web adresi tatlım ne yapmam lazıım:uhm::uhm::uhm:

canım o adres gibi olanı kopyala ve kullanıcı panaline gir ordan profil düzenlemeye gir .profil düzenlemenin en altında boy kilo yazan yere yapıştır tatlım :

sevgi kelebeklerim fotoğraflarıma yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ederim .

yumurta çatlatmadan bahsediyosan ben kaldım canım .
ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamile kaldım

evet catlatma ıgnesı dr bu ay yapıcak sanırımbugn adet gordum ne zman yapılıyo bu ıgne bıde ılac verıcekmıs bu ıgneden cok umutluyum ya ıns bu ay olur

evet catlatma ıgnesı dr bu ay yapıcak sanırımbugn adet gordum ne zman yapılıyo bu ıgne bıde ılac verıcekmıs bu ıgneden cok umutluyum ya ıns bu ay olur

canım adetinin 4 üncü gününden itibaren doktorun yumurta takibi yapacak
eğer yumurtaların gelişmişse adetinin 12 ile 16 ıncı günü arası en uygun zamanda vuruluyo

acrinsu, beryal+, bmy, jollita, mavi_qozlu+, PinkRose+, RELAX+, scuba, sekerkiz67+
efenim selamlar sevgiler buyrunnnnnnnnn

gunaydın kıslarr dun kapatmayı unutmusum online kalmısım özürr
şindi geldim ben nasılsınızzz

kızlar dün izmirdeydim oyüzden giremedim geçmişi okumam uzun sürüyor kusura bakmayın herkese merhaba a.s.

kızlar 37.5 ateşim var ama hasta değilim offfff bu kadar geçmi yumurtluyorum ya bana neler oluyor delikafadulden

kızlar dün izmirdeydim oyüzden giremedim geçmişi okumam uzun sürüyor kusura bakmayın herkese merhaba a.s.

hoşgeldin canım

yaa kıslarr escalesten haberi olan varmı biri bana bişi desin lütfenn çok merak ettim
msn yada telf numarası varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…