Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

HADİ HOPPAAAAAAAA:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydın tatlım ne güzel haber dimi.:teytey::teytey::teytey:

canım benim kıyamam sana.
çok geçmiş olsun .
ayağını sıcak tut.bol bol da su iç tatlım .
içiyorum cnaım soğuk su bile içmem ben yaa nedne böyle oldum anlamadım ama çok ağrıyor yaaa belimi tutamıyorum kasıklarım desen ona keza adet oldum yaa ona seviniyorum ben hiç olmazsa içimi temizler demi beryal

içiyorum cnaım soğuk su bile içmem ben yaa nedne böyle oldum anlamadım ama çok ağrıyor yaaa belimi tutamıyorum kasıklarım desen ona keza adet oldum yaa ona seviniyorum ben hiç olmazsa içimi temizler demi beryal

ıcın temıslenır tabı hayatım bıde ben patlasam ıyıce sıstım

canım bence sen bir dr git yaa
canım sende pko yok demi biliyorsun pko da adet düzensizliği oluyor bende var pko kilo vermeden önce benimde çok düzensizdide ondan sordum cnaım

3mmkıst vardı gecen ay adetle temızlendı ama suan bılmıyorum varmı hep kasıgımda agrı olurdu suan bışıy yok.ama godocem cnm hem doktoru degıştırıyorum denem tahtası yaptı resmen benı

evet canım su her derde deva .ama soğuk su içme oda sıcaklığında su iç.bol su insana iyi gelir idrar yollarına da çok faydalı.sen hemen ayağına çorap giy içine de atletini giy kendine dikkat et.
ben geçen yıla kadar yaz kış içime atlet giymezdim ama annem uyardı şimdi yaz kış giyiyorum ve evdeyken şortta giysem ayağıma çorap ve terlik giyerim yere basma çok zararlı .farkında olmadan üşütüyo ruz çünkü.

kızlar benim bugün regl olmam lazım cycl prognam kullanıyorum 3 aydır o yüzden pek umutlanmıyorum çünkü bunu kullanırken hamile kalınabiliyormu bilmiyorum belenay dün araştırdım kalan varmış dedi ama bende olurmu bilmiyorum ay allahım keşke bende hamiş olsam ya off çok isiyorum ya

3mmkıst vardı gecen ay adetle temızlendı ama suan bılmıyorum varmı hep kasıgımda agrı olurdu suan bışıy yok.ama godocem cnm hem doktoru degıştırıyorum denem tahtası yaptı resmen benı
bencede değiştir canım daha iyi bir dr bul güzelce araştır git bakalım ne diecek cnaım
bende bu ay karar aldım dr felan gitmiyecem kendimi arındıracam bebek konusundan hamilelikten kendime dinlenme ayı ilan ettim bu ayı hiç birşey yapmıyacam sadece doğal tedavi yöntemlerini deniyecem çünki adetim gelsin diye riske atmıyacam onları deniyecem ama bebek için kendimi kasmıyacam artık özlelliklede bu ay beynimi bebek olayından arındıracam temmuzdada adetim geldimi dr gidecem ozamanda kilo vermke işi ile uğraşacam birazdah kilo verecem öyle gidecem dr ye
slm cnaım hoş geldin

evet canım su her derde deva .ama soğuk su içme oda sıcaklığında su iç.bol su insana iyi gelir idrar yollarına da çok faydalı.sen hemen ayağına çorap giy içine de atletini giy kendine dikkat et.
ben geçen yıla kadar yaz kış içime atlet giymezdim ama annem uyardı şimdi yaz kış giyiyorum ve evdeyken şortta giysem ayağıma çorap ve terlik giyerim yere basma çok zararlı .farkında olmadan üşütüyo ruz çünkü.
tamam canım dediklerini yapacam şimdi iş yerindeyim ama eve gidince giyerim zaten işlerimi toparlayıp eve gitmeyi düşünüyorum allahtna otel boş fazla müşteri yok işleim çabul biter eve gidip güzelce bir uzanıp dinlenmek isityorum ruhende yorgunum zaten
beryalcim ben bu ayı kendime dinlenme ayı olarak ilan ettim kendimi arındırma ayı olarak geçirecem hiç birşey yapmıyacam ilaç kullanmıuyacam sadece glokohane kullanıcam birde incir kürü ile hayıttı yapacam adetim gelmesi için özellikle beynimden hamilelik olayını bu ay çıkarmayı düşünüyorum böylesi daha hayırlı olacak gibime geliyor önümüzdeki ayda hem ssk başlamış olacak hemde kafam daha rahat olacak ozaman aydındaki özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum birde birazdaha kilo veririm ozaman kadar sne nediyorsun canım

kızlar benim bugün regl olmam lazım cycl prognam kullanıyorum 3 aydır o yüzden pek umutlanmıyorum çünkü bunu kullanırken hamile kalınabiliyormu bilmiyorum belenay dün araştırdım kalan varmış dedi ama bende olurmu bilmiyorum ay allahım keşke bende hamiş olsam ya off çok isiyorum ya
güzelim beryal söylediyse doğrudur hamile kalan var dediyse kalabilirsinde bence sen bir kaç gün daha bekle test yap allah gönlüne göre versin cnaım

bencede değiştir canım daha iyi bir dr bul güzelce araştır git bakalım ne diecek cnaım
bende bu ay karar aldım dr felan gitmiyecem kendimi arındıracam bebek konusundan hamilelikten kendime dinlenme ayı ilan ettim bu ayı hiç birşey yapmıyacam sadece doğal tedavi yöntemlerini deniyecem çünki adetim gelsin diye riske atmıyacam onları deniyecem ama bebek için kendimi kasmıyacam artık özlelliklede bu ay beynimi bebek olayından arındıracam temmuzdada adetim geldimi dr gidecem ozamanda kilo vermke işi ile uğraşacam birazdah kilo verecem öyle gidecem dr ye

CNM BENDE ISTE KILO PROBLEMIM VAR DIETE BAASLADIM BENDE BIRAS BEYNIMI DINLENDIRMEK ISTIYORUM 9 AYDIR SUREKLI BEBEK MUHABBETI ZAMANI GELMEDI DEMEKKI DAHA RABBIM VERMEDI ZAMANINI BEKLIYELIM CNM YA]

CNM BENDE ISTE KILO PROBLEMIM VAR DIETE BAASLADIM BENDE BIRAS BEYNIMI DINLENDIRMEK ISTIYORUM 9 AYDIR SUREKLI BEBEK MUHABBETI ZAMANI GELMEDI DEMEKKI DAHA RABBIM VERMEDI ZAMANINI BEKLIYELIM CNM YA
evet cnaım zamnaı gelince yüce rabbim hepimizin kollarına verecek bebeklerini onun için ben kendimi arındırmak istiyorum bu konudan biraz düşnmek istemiyorum geçen ay kendime söz vermiştim adetim gelirse üzülmiyecem diye gerçektende sözümde durdum üzülmedim sadece çok ağrım olduğuna üzüldüm ama bu ayda çok heveslendi heveslenmiyecem önümüzdeki ay vucudumu dinlemeyi bırakıcam artık yeter dinlenmek istiyorum ruhen ve bedenen ben sanki kendimi 10 çoçuk doğurmuş gibi yordun hissediyorum her ayın stresi üstüne ilave oldu ve yoruldum eşimde bıraka rtık diyor allah nezaman verirse diyor onun için artık düşünmiyecem

güzelim beryal söylediyse doğrudur hamile kalan var dediyse kalabilirsinde bence sen bir kaç gün daha bekle test yap allah gönlüne göre versin cnaım[/QUOTE]

:emir_bebek:f işallah ama hiç umudum yok işallah tez zamanda bebeklerine kavuşur tüm arkadaşlar

:emir_bebek:f işallah ama hiç umudum yok işallah tez zamanda bebeklerine kavuşur tüm arkadaşlar
amin canım inşallah
ama benden sana tavsiye çok fazla kendini germe gerdiğinde çok düşündüğünde olacağı varsada olmuyor bak ben çok geriyordum kendimi olmadı bir türlü ben artık yoruldum ve dinlenmek istiyorum

X