Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kıslar cnm cok sıkkın ıdrarda negatuv cıktı kandada ne gatıv ve ben hala adet olmadım ve sat 3 haızran kesın kesın yok dımı yanı pekı nıe adet olmadım:KK43:

Kıslar cnm cok sıkkın ıdrarda negatuv cıktı kandada ne gatıv ve ben hala adet olmadım ve sat 3 haızran kesın kesın yok dımı yanı pekı nıe adet olmadım:KK43:

canım daha önce olmuyormuydu gecikme. olsaydı kanda çıkardı heralde geç yumurtlamış olabilirmisin

canım daha önce olmuyormuydu gecikme. Olsaydı kanda çıkardı heralde geç yumurtlamış olabilirmisin

genelde one gelırdı hıçılerı attıgını bılmem gec dollenme olsada kan da cıkardı dımı ya psıkolojımı bozuyorum kendı kendıme kafayı yemek usereyım

canım benimde öyle olmuştu 9 gün geçmesine rağmen ne hastalanmışdım nede hamişdim,dr istenilen şekilde yumurtlayamadığımdan dolayı olmadığını söylemişdi, ilaç vermişdi 1 hft içinde hastalanmıştım

canım benimde öyle olmuştu 9 gün geçmesine rağmen ne hastalanmışdım nede hamişdim,dr istenilen şekilde yumurtlayamadığımdan dolayı olmadığını söylemişdi, ilaç vermişdi 1 hft içinde hastalanmıştım

anladım cnm hayırlısı bakalım ya kendımı yıpratıyorum baska bışıy ypamıyorum

kizlar slm artik bende anne olmak istiyorum ve hap kullaniyordum. 2 gün önce biraktim ve duydumki hap kullananlar hemen hamile kalinamiyormus ve hemen kalinsa bile düsük yada sakat kalma orani varmis.. en az üzerinden bi 2 ay gecmesi gerekiyormus yani 2 ay hamile kalmaman gerekiyormus. sizce ne yapmaliyim dogrumudur sizce bu? ve aslinda bilmiyorum kararsizim evliligimizin 1.senesindeyim biraz daha mi beklesem diyorum? e maglum cocuk olunca hersey eskisi gibi olmiycak biraz daha sorumluluk olcak. acaba biraz beklesemmi diorum? esim bu arada 29 yasinda...

anladım cnm hayırlısı bakalım ya kendımı yıpratıyorum baska bışıy ypamıyorum

hiç yıpratma kendini , beyin ile affedersiniz kadın rahmi direkr bağlantılıymış yani beyninde ne hissedersen aynı şekilde orasıda etkileniyormuş , o nedenle kendimizi, bilinici ne kadar iyi tutar iyi hissedersek , herşey o kadar ii olur , ben buna inanıyorum .
benden şimidilik bu kadar kızlar , evimeeee gidiyommm, yiyi akşamlar hepinize öptümmmma.s.

kizlar slm artik bende anne olmak istiyorum ve hap kullaniyordum. 2 gün önce biraktim ve duydumki hap kullananlar hemen hamile kalinamiyormus ve hemen kalinsa bile düsük yada sakat kalma orani varmis.. en az üzerinden bi 2 ay gecmesi gerekiyormus yani 2 ay hamile kalmaman gerekiyormus. sizce ne yapmaliyim dogrumudur sizce bu? ve aslinda bilmiyorum kararsizim evliligimizin 1.senesindeyim biraz daha mi beklesem diyorum? e maglum cocuk olunca hersey eskisi gibi olmiycak biraz daha sorumluluk olcak. acaba biraz beklesemmi diorum? esim bu arada 29 yasinda...

hoşgeldin birz daha beklemek istiyorsanda bence hapı bırak etkisi daha çabuk geçen risk taşımıyan bir yöntemle korun bir süre kendini hazır hissettiğinde beklemen gerekmez böylece ama sen yinede bir druna sor

slm herkese,bende hamile kalamayanlardanım mafoldumben eşimde ve bende çok şükür bir sorun yok ama olmuyo işte... çok üzülüyorum elimde değil ...

slm herkese,bende hamile kalamayanlardanım mafoldumben eşimde ve bende çok şükür bir sorun yok ama olmuyo işte... çok üzülüyorum elimde değil ...

hoşgeldin canım bek ne güzel ikinizde de sorun yokmuş neden üzülüyorsun:eek:lmaz: ne zamandır bekliyorsun

zaten Allaha havale ediyorum Allah ıslah etsin onu sadece beni değil herkese karşı böyle kıskanç huyu bu çok pis bi huy ama bak diğer konularda iyi olabiliyorda ama bu huyu bütün iyiliklerinide götürüyor herşeyde en güzel o en iyi o yapar en mükemmel o
- Allah Resûlü Sallallahu Aleyhi Ve Sellem: "kalbinde Zerre Kadar Kibir, Büyüklenme Bulunan Kimse Cennete Giremez!" Buyurdu. Bir Adam, "fakat Kişi, Elbisesinin Ve Ayakkabılarının Güzel Olmasını Ister." şöyle Buyurdu: "allah Güzeldir, Güzelliği Sever. Kibir, Hakkı Inkâr Edip, Insanlara üstten Bakmaktır." Ibn Mesûd Radıyallahu Anh. Müslim.

[B]Gaye Allah... O, hepimize sesleniyor:

“(Rasulüm) kullarım sana, beni sorduğunda (söyle onlara): Ben çok yakınım. Bana dua ettiği vakit dua edenin çağrısına karşılık veririm. O halde (kullarım ) karşılık vermem için bana yönelsinler ve bana inansınlar ki doğru yolda gitmiş olsunlar.” (Bakara, 186) [/B]

Allah herkesin kalbine göre veriyor canım benim yüreğini ferah tut unutma içindeki canın sana çok ihtiyacı var herşeyi bir kenara bırak sadece ve sadece onu düşün şu an huzur bulsun yüreğin a.s.

:eek:vereliniortakvereliniortakvereliniortakgamyoncuiremsua.s.Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar bende pko var 2 yıldır evliyim ve cocuk istiyoruz olmadı ben kendimde sağlıkçıyım aslında baya bilgim var ama her bilgi heryerde kullanılmıyor malesef , tanıdığım çok ii bi doktor var infertilite uzmanı bende ona gittim tabiki oda bana adetin 3.günü rutin olan LH,FSH,PROLAKTİN 17 HİDROKSİPROGESTERON VE DHEA tahlilleri yaptırdı,pco olduğum için LH VE FSH da dengesizlik var olduğu belli oldu,daha sonra SİS yaptırdı rahim durumum için sonra eşimden spermiyogram ve kruger istedi onlarda gayet ii çıktı en son bide hsg istedi sen özelsin herşeyine bakalım öle başlayalım tedavine dedi hsg de çektirdim tüplerim acık cıktı adetimin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı bugun 3.gün 5 gün içip gene gidicem yanına yumurtalar olgunlaşınca catlamasını sağlıyıcı ilaç vericek tahminen ama ben genede bu ilaçla beraber incir kürünüde yapıorum haşlayıp suyunu içiorum yumurta oluşumu için birebir tavsiye ederim inş bu ay gebe kalırımmm nedersinizz.. umut ediyorum ve allahımın izniyle inş hepimiz istediklerimize ulaşırız

Canım hoşgeldina.s. dualarım tüm anne olmak isteyen arkadaşlarımla..Her zaman şunu diliyorum... Rabbim isteyen herkese nasip et ardından banada nasip et inşallah..... hepimiz adına aminnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

X