Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH GEÇER ENDOSKOPİYE GEREK KALMAZ...:1hug:

cnm bu tahlıl ucretsızdı benden almadılar sadece muayene ucretı verdık ama bu aykı ucretlı olabılır tabı sen bılırsın

mavıgozlu cnm sen nasılsın ne durumdasın sımdı bakalım

iyi olmaya calışıyorum tatlım kötü günlerimi atlattım sayılır senin iyi olmana sevindim bebişinde tabii

hoş buldum canım benim idare eder uykusuzum çok uykum varr

cAnım iltercimmmmmmmmmm bende seni özledim

hoş geldin tatlım uzun zamandır gelmiyodun

kıslarr sayfam çok gec açılıyo biraz gec cvp veriyom bilginiz olsun okişş

MegrancıĞımm ben Şunda regl olmak ıÇın aktardan cıvanperÇemı+aynısafa+ısırgan otu aldım..aktar verdı daha doĞrusu..bırde aytıyetten hayıt tohumunu verdı..bunları ıÇıyorum..30-40 gÜnde etkısını gÖsterır dedı.. Ben Şuanda 18. GÜn oldu ıÇelı. Bakalım ne olacak...bır adet gÖrÜp bır an Önce rahatlamak ıstıyorum..Çok stres altındayım..nerde ıse 2 yıl olacak adet olmayalı ılaÇsız ve gelmesı aÇısından...

mavı tedavıye basladınmı cnm

hayır canım henuz hiç bi tedaviye başlamadım haftaya ilk defa dr gidicem inş henuz karar veremedim gitsem mi gitmesem mi die ya bebiş varsa diyom sonra bosa gitmiyim dr diyom ama bakalım hiçtew varmıs gibi hissetmiyom yani daha gunume cok var ama bakalım haftaya dr gidecem inş vazgecmezsem gitmekten

Kızlar bugÜn ınsır suyuna baŞladım akŞam dr randevum var bakalım Çatlatma ıĞnesı olcam sanırım tarıh belırlenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…