Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hayıt tohumu diye bir bitki var o da regli düzene sokuyormuş....İncirde aynı şekilde regli düzenliyor değilmi?

incir kürünün iki tedavisi var birinin adeti azdır o regli için bide bebiş için var onda incirin adeti daha çok canım 2 tedavidede uygulanıyor inş. hayıt işe yarar canımm

Canım inş.düzene girer reglimiz... Bence ilk önce bu karışımı dene zaten hemen teki etmiyormuş biraz sabır canım kafamızıda rahat bırakalım bu konuda inş. oluruzda kurtuluruz bir an önce...

ya arkadaslar ayrimcilik mi var anlamadim iki gundur su sitete bi selam demiyo kimse yahu herkez takilmis birine :1shok:

kızlar yaa bizim editörün işi çok zor o silecem diye uğraşıyor biz habire yazıyoruz çok zor vallahii

editore yazik olmasin istiyosaniz msn adresleri vericek ordan laflicaksiniz su an biz relaxla yaptimiz gibi hic siteyin yavasliginla ugrasmiyoz msn den catir catir konusuyoz

ya arkadaslar ayrimcilik mi var anlamadim iki gundur su sitete bi selam demiyo kimse yahu herkez takilmis birine :1shok:
slm demek yasakya güzleim ondan dememişizdir hiç ayrımcılık olurmu bazen bende geliyorum kimse birşey yazmıyor bana olur öyle arada üzülme lütfen yaa :1ninca: saklanıyor millet editör burda diyeee :roflol:

Canım olurmu öyle şey.Hayıtlardan incirlerden konuşuyorduk.Neslihanda bende regl olabilmek için uğraşıyoruz onu yazıyorduk.Sende varmı bir değişiklik?Adet düzenin nasıl?

merhaba cnm aramıza hoşgeldin

kimyasalda olsa gebe kalabilmişsin
dr bidaha hamile kalabilirsin dedimi
bide adetlerin düzenlimi cnm

hb canlarım saolun hormon testlerımde hıcbırsey cıkmadı hersey normaldı ve drum hamıle kalabılırsın dedı adetlerım duzenlı hep aynı tarıhlerde oluyorum canım

editore yazik olmasin istiyosaniz msn adresleri vericek ordan laflicaksiniz su an biz relaxla yaptimiz gibi hic siteyin yavasliginla ugrasmiyoz msn den catir catir konusuyoz
cannım bendede 4-5 arkadaşımın hem msn var hemde telefonu var ama herkez işyerinde ms acaıyor canım yaa öylede bir sorun var olmazsa kendimize geyik muhabeti yapabilecek başka bir site bulalımm

hoşgeldin bende yazışmaları okuyorum pc de sorun var zannediyordum fakat editör sayfaları siliyormuş takip edemiyorum nasılsın? a.s.

kızlar meleksenın dedıgı gıbı bende bazen gırıyorum ama hıc cvp alamıyorum lutfen bırbırımızı gormezden gelmeyelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…