Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canım hoş geldin bebişinde iyidir umarum sende tabiii

tşkederim canımmm iyi sayılırım normalde özel hastaneye gidiyordum ama bugün devlet hastanesine gittim vajınal muayene yapıldı affedersin öküze sokar gibi bakıyolar mahfoldum yaa tahlil veririrler diye gittim ama 10 gün sonra gel çook küçük görünmüyo dediler sen nasılsın canımma.s.a.s.

iltercim ben bekliyodum o ay kalacağımı her ay bekliyodu gerçi ama o ay farklıbi şekilde bekliyodum nergis kokusu aldım hiç yokken sonra iştahda biraz artış vardı kayınvalidemler bendeydi onlar gittiler test yaptımçok silikti 2. çizgi sonraki gün hemen belirdi sabah namazından sonra yaptım testi sevinçten şaşkınlıktan heyecandan uyuyamadıkeşime sarıldım sıkısıkı öylece kalakaldık

Canım ne oldu sana geçmiş olsun?Mideyle ilgili bir problemmi vardı?

yok grip olmuştum doktorda ilaç vermişti onu yutarken boğazımda kaldı hala şuan boğazımda akciğer filminde gözükmedi ama hissediyorum boğazımda geçmezse pazartesiye kadar endeskopiyle boğazıma bakılcak bi bu eksikti başımda

Bende merak ettim şimdi.Peki sen ne hissediyorsun cinsiyetini..

içimden kız diye geçiyo 4.5 yaşındaki yeğenim berfin melek teyze senin kızın olcak diyo ama her nedense dilime hep oğlum oğlumuz geliyo anlamadım o yüzden çok heyecanlıyım sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ama işte ilk ya eyecan başka biraz

yok grip olmuştum doktorda ilaç vermişti onu yutarken boğazımda kaldı hala şuan boğazımda akciğer filminde gözükmedi ama hissediyorum boğazımda geçmezse pazartesiye kadar endeskopiyle boğazıma bakılcak bi bu eksikti başımda

Allah Allah ılık su falan içtinmi canım?Belki ilacın erimesini sağlar.Geçmiş olsun canım yaa yanında olsam bir şeyler yapardım belki... senağlama

iltercim ben bekliyodum o ay kalacağımı her ay bekliyodu gerçi ama o ay farklıbi şekilde bekliyodum nergis kokusu aldım hiç yokken sonra iştahda biraz artış vardı kayınvalidemler bendeydi onlar gittiler test yaptımçok silikti 2. çizgi sonraki gün hemen belirdi sabah namazından sonra yaptım testi sevinçten şaşkınlıktan heyecandan uyuyamadıkeşime sarıldım sıkısıkı öylece kalakaldık

canım benim hayırlı olsun bebişin sen doktora gittinmi ne durumda bebiş gözüküyomuu ve test yapıldımı:uhm::uhm:

tşkederim canımmm iyi sayılırım normalde özel hastaneye gidiyordum ama bugün devlet hastanesine gittim vajınal muayene yapıldı affedersin öküze sokar gibi bakıyolar mahfoldum yaa tahlil veririrler diye gittim ama 10 gün sonra gel çook küçük görünmüyo dediler sen nasılsın canımma.s.a.s.

hg cnm 2 aylıkken ılk testı yaptılar bana kan ıdrar
ıyıde nıye allttan muayene etmısler kı hamıleyken devlet ıste yaaaa
yanı ole kolay kolay alttan muayene yapılmaz ya hamılesın sen dusuk lur dıye bakmıyo doktorlar ya zaten devletten ınsan gıbı muamele yokk varsada cok nadır

mrhaba geçmiiş olsun allah şifaa versin canıma.s.a.s.

slmm kıslarr
hlymms tatlım nasılsın görüşmeyeli özlettin kendini bebişin nasıl yaramazlıklara başladımı

hg cnm yaa kalp kalbe karsıymıs bak bende demın kızlara senı sordum mavıden haber varmı hıc gormuyorum dıye
bebsımde yaramazlıklara basladı cnm aman o ıyı olsunda c.tesı gorcez ıns.

slmm kıslarr
hlymms tatlım nasılsın görüşmeyeli özlettin kendini bebişin nasıl yaramazlıklara başladımı
hoş geldin canımmm nasılsın

iltercakır hiç sorma ya geziyom:)))) kızın aşısı falan vardı kociş iki gün evdeydi yarında misafir var bugün fırsat buldum girdim özledim valla sizi sizde neler var neler yok hamile varmı hamile:)))))))))))
gez gez unut bizi burda sonrada özledim deee seni seni :eek:klava::eek:klava:

iyiyim canım yaa nasıl olayım iş yerindeyim arkadaşlarla yazışıyoruz işte başkada birşey yok sizden dualarınız bekliyoruz okadar canım
canım sorduğun soruya bilmediğim için cavap veremiyorum kusura bakma

canım benim yaa inşallah ben de yaşarım o duyguyu
ben bu ay hiçte umutlu değilim esasında tabi içten içe engel olamıyorum kendime her nekadarda frenlemeye çalışsam olmuyor geçen ay çok umutlandım yumurtlama takibi yaptırdım çatlatma iyneleri vuruldum ama olmadı çok ağladım çok üzüldüm diye bu ay umutlanmak istemedim gel gelim şimdide çok garibim o yüzdende kendime engel olamıyorum acabaamı diyorum yaaaa

hg cnm 2 aylıkken ılk testı yaptılar bana kan ıdrar
ıyıde nıye allttan muayene etmısler kı hamıleyken devlet ıste yaaaa
yanı ole kolay kolay alttan muayene yapılmaz ya hamılesın sen dusuk lur dıye bakmıyo doktorlar ya zaten devletten ınsan gıbı muamele yokk varsada cok nadır

canım benim benn özelede gidiyorum zaten ilk doktoruma özele gittim oda vajinal ultrasyonla baktı nette araştırdım hiçbir tehlikesi yokmuş eger hafif kanama olursa ozaman hem ilişkiyi yasaklıyolar hemde vajinal ultrasyonu işte doktorumda 13 de gel dedi devlette 10 gün sonra gel dedi devlete gitmemdeki amaç tahlillerimi orda yaptıracagım bide ssk oldugum için rapor almak için gerekece o yüzden canıım ama alllah kimseyi düşürmesin yaa:nazar:

içimden kız diye geçiyo 4.5 yaşındaki yeğenim berfin melek teyze senin kızın olcak diyo ama her nedense dilime hep oğlum oğlumuz geliyo anlamadım o yüzden çok heyecanlıyım sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ama işte ilk ya eyecan başka biraz

Canım hayırlı sağlıklı evlat olsun inş.O heyecanı yaşamak bizlerede nasip olur inş.

X