Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlar bugÜn İnsİr suyuna baŞladım akŞam dr randevum var bakalım Çatlatma İĞnesİ olcam sanırım tarİh belİrlenecek

iyi yapmişsın canım bende kalmadan önce yapmıştım ondansonra 2 ay geçmedi kaldım kii ben tam dediği gibide uygulayamadım belki onunda faydası olamuştuur:teytey::teytey:

Sana karışım yapmışlar.Civanperçeminin regl olmadaki etkisi yüksek sanırım.Hayıt tohumuda düzene sokuyormuş adeti.Ben tek başına hayıt içiyorum.Çünkü doktorun verdiği farlutal daha yeni bitti.Biraz daha bekleyeceğim regl olmayı belki olurum.İnan bazen bende hiç olmayacağım diye korkuyorum.Düzene girer inş. hepimizin regli canım.Geçmiş olsun.... Doktor neden regl olmadığın konusunda bir şeyler söyledimi peki?

iyiyim pc kelek yapıyor sayfa hata veriyor pc yavaşlıyor nefret ediyorum kaydirigubbakcemile2

iyi yapmişsın canım bende kalmadan önce yapmıştım ondansonra 2 ay geçmedi kaldım kii ben tam dediği gibide uygulayamadım belki onunda faydası olamuştuur:teytey::teytey:

Ben incir suyunu bir kere denedim ama o kadar tatlıki içerken midem kalktı.Tatlı içecek içememe gibi bir sorunum var çünkü.O yüzden hayıt içiyorum onun yerine...Umarım aynı etkiyi yapıyordur...

MegrancıĞım bende pos. Var ve kılolandıĞım ıÇın kılo vermem lazımmıŞ...

Kılo vermeye ÇalıŞıyorum...ya ben ganophenı duydum burdan beryal sÖylemıŞtı dr. A sorucam bakalım ne dıyıcek..

GerÇı artık ılaÇ kullanmaktan bıktım..bu cıvanperÇemımın hayıtın etkısını denıyorum...ınŞ ıı gelır gelmez ıse genopen mı ne onu kullanım dıyorum.. Off beynım uyuŞtu artık...ılaÇ ısmı duymak ıstemıyorum...Çok sıkıntılıyımm Çok.k.k bır patlasa Şu regl bır gelse keŞkee yolunu nasıl beklıyorum bır bılsen...ŞÖyle hastalanımm dÜzene gırsınn rahatlım dıyorum..2 yıldır dıle kolay denemedıĞım bıŞı kalmadı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…