Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ıltercakırcım evet cnm bızım ıcınde herhes ıcınde ıyı olacak gecen yılda cok sıcaktıda su sıkıntısı vardı ALLAH versınde yagsın

ıltercakırcım evet cnm bızım ıcınde herhes ıcınde ıyı olacak gecen yılda cok sıcaktıda su sıkıntısı vardı ALLAH versınde yagsın

hepinizi öpüom sizlede hoşgeldinizz.... baya yağıyor burda ya bu sene denize gidemiycezmi hiç nie ısınmıyoki yaaasenağlama
kız daha sıcaklar olacaktır okadarda serin geçmez herhalde gireriz denize yaa ben duramam girmeden çatlarım vallahii
Ben artık vücudumu dinlemeyi öğrencem.Yoksa çok kafam karışıyor.Her söyleneni yapmaya çalışıyorum falan bünyemi bilmeden.En doğrusu vücudumuzu doğru dinlemek.İltercim bu arada sana rep vermeye çalıştım ama gitmiyor....Aynı kişiye üst üste verilmiyor herhalde.
en güzeli kendi vucuduna göre hareket etmek sonuçta herkesin kendi vucudu

Tatlı bebekcım...o ıÇınde hıssedıyorsun ya bence geırsı boŞŞ..saĞlıklı olsunda cınsıyetını 1 ay ÖĞren...tabıı heyecanlısınızdır..ben hıÇ Öyle bır duygu tatmadıĞım ıÇın cınsıyet falan umursamam heralde...gelsınde saĞlıklı gelsın..

Tabııı baŞıma gelemedıĞı ıÇın bılmıyorum hamıŞ kalırsam merak edermıyım..belkıde ederım..ama oda bır heyecan oda bır gÜzellık dıme...ınŞ. Guatırında ıı olur...bıŞı Çıkmaz cnm..

Ahh be chenn cıĞım..geÇmıŞ olsun cnm...:KK43::KK43: ınŞ. ıı olursun..sıcak Çaylar ıÇ sÜt ıÇ sıcak ıÇmeye ÇalıŞ...bıraz rahatlatır dıyer bılıyorum...tÜhhh nasıl ÜzÜldÜm Şımdı ...

evet cnaım su sıkıntısı gerçekten çok kötü allah kuraklık yaşatmasında varsın havalar serin gitsin
gerçi serin olsada ben girerim denize yaa dayanamam 5 dk girer çıkarım ama yine girerimmm

Tatlı bebekcİm...o İÇİnde hİssedİyorsun ya bence geİrsİ boŞŞ..saĞlıklı olsunda cİnsİyetİnİ 1 ay ÖĞren...tabİİ heyecanlısınızdır..ben hİÇ Öyle bİr duygu tatmadıĞım İÇİn cİnsİyet falan umursamam heralde...gelsİnde saĞlıklı gelsİn..

Tabİİİ baŞıma gelemedİĞİ İÇİn bİlmİyorum hamİŞ kalırsam merak edermİyİm..belkİde ederİm..ama oda bİr heyecan oda bİr gÜzellİk dİme...İnŞ. Guatırında İİ olur...bİŞİ Çıkmaz cnm..

Ahh be chenn cİĞİm..geÇmİŞ olsun cnm...:KK43::KK43: İnŞ. İİ olursun..sıcak Çaylar İÇ sÜt İÇ sıcak İÇmeye ÇalıŞ...bİraz rahatlatır dİyer bİlİyorum...tÜhhh nasıl ÜzÜldÜm Şİmdİ ...

NESLİHANCIM SENİN YAZIYI OKUYABİLDİM.BİN KERE AMİN YÜZ BİN KERE GELSİN DE DEDİĞİN GİBİ SAĞLIKLI OLSUNDA CİNSİYET ÖNEMLİ DEĞİL HER BİRİNİN AYRI AYRI GÜZELLİĞİ VAR İNŞALLAH ALLAHIM BİZE DEEEEEEE LÜTFEN ALLAHIMMM:1no2:

neslihancım senin regl düzenin nasıl?bu ay gecikme falan varmı?

ah be güselimm..ben 2 yıldır adet olmuyorum..sadece yumurtlama dönemlerinde olur sancım şişlik ağrılarım o şekilde bilirim yumurt.dönemimimi..ama adet olmuyorum...kesildi iice...

Bende bitkisell çay aldım bugün 18. Günüm içiyorum acaba onun etkisinden mi yoksa yum. Dönemimi bilmiyorum..çünkü geçen ayki yum. Dönemini yazmamıştım...sanırımm 1 ayı geçti..

:uhm::uhm:günaydın kızlar merhebalar benim bi sorum olacak hamişlere ben bugün doktora gittim 6. haftadayım tahlillere kaçıncı haftada başlıyolar

slmm kıslarr
hlymms tatlım nasılsın görüşmeyeli özlettin kendini bebişin nasıl yaramazlıklara başladımı

iltercakır hiç sorma ya geziyom:)))) kızın aşısı falan vardı kociş iki gün evdeydi yarında misafir var bugün fırsat buldum girdim özledim valla sizi sizde neler var neler yok hamile varmı hamile:)))))))))))

ah be güselimm..ben 2 yıldır adet olmuyorum..sadece yumurtlama dönemlerinde olur sancım şişlik ağrılarım o şekilde bilirim yumurt.dönemimimi..ama adet olmuyorum...kesildi iice...

Bende bitkisell çay aldım bugün 18. Günüm içiyorum acaba onun etkisinden mi yoksa yum. Dönemimi bilmiyorum..çünkü geçen ayki yum. Dönemini yazmamıştım...sanırımm 1 ayı geçti..

Canım benim geçmiş olsun.Hangi bitkisel çaya başladın peki?

X