Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kayra senin değerin reglden 3 gün önce 1 mi çıktı?Ben 0-5 arası hamile değildir diye biliyorum...[/QUOTE]

ewt hamiş değilim zaten 3 gün önce 1 çıktı 10 gün sonrada 1 çıktı gebelik yok yani 1 de

günaydın arkadaşlar bugün doktora gittim ama benim doktorum yoktu yarına kaldı yani ya bu ilaçlardan öğğğğğğ geldi artık dün akşam içmek istemedim eşim zorla içirdi oda boğazıma takıldı kaldı işte sabah acile gittim boğuluyorum tabi uyandım eşime dedim boğazımda kaldı hap ben kötüyüm tekisi SAÇMALAMA OLURMU ÖLE ŞEY odun ya benim bu koca yontulmuş şekil verilmiş odun sonra ben istifra edince anladı bişeyler olduğunu akciğer filmimi çektiler bişey yok ama şurup verdi pazartesiye kadar geçmezse endeskopi yapılcak dua edin ne olur çeksin

aynen deiğin gibi bizim evde öyle bende burnumdan kıl aldırmam çünki o aldırmıyor dediğim dedik lik yapıyor hatta meşur bir lafı var onun inadım inat adım cavur ahmad der ama bende kızdığımdan bende altta kalmıyorum uzuyor gidiyor tattışma ama yine sonunda pes eden ben oluyorumm senağlamasenağlama

Canım yaaa demek sen pes ediyorsun.Kız kıyamıyorsun yoruluyorsunda ondan bırakıyorsun bence inatlaşmayı.Bende sıkışınca hemen bir şeyler fırlatmaya başlarım fena oluyor bendeki sinir.Eşim sen kendini kaybediyorsun diyor bana.kötükedihüso:eek:klava:

ewt hamiş değilim zaten 3 gün önce 1 çıktı 10 gün sonrada 1 çıktı gebelik yok yani 1 de [/QUOTE]

hamile değilmisin ben senden çok umutluydum bu ay neyse sakın üzülmek yoookkk allah baş edilmeyecek üzüntü hastalık vermesin

günaydın arkadaşlar bugün doktora gittim ama benim doktorum yoktu yarına kaldı yani ya bu ilaçlardan öğğğğğğ geldi artık dün akşam içmek istemedim eşim zorla içirdi oda boğazıma takıldı kaldı işte sabah acile gittim boğuluyorum tabi uyandım eşime dedim boğazımda kaldı hap ben kötüyüm tekisi SAÇMALAMA OLURMU ÖLE ŞEY odun ya benim bu koca yontulmuş şekil verilmiş odun sonra ben istifra edince anladı bişeyler olduğunu akciğer filmimi çektiler bişey yok ama şurup verdi pazartesiye kadar geçmezse endeskopi yapılcak dua edin ne olur çeksin

Canım ne oldu sana geçmiş olsun?Mideyle ilgili bir problemmi vardı?

Escales adetin kaç gün geçince test yapmıştın arkidaşım

canım benim adet günüm 5 nisandı hani şu internetten bakılan şeyler varya onlara baktım 8 mayıs muhtemelen olması tarih ben 11 mayısta gittim ama geneldede benim hep günüm geçer ben öyle düşünüp gittim doktora durumu anlattım 11 mayısta kan tesinde değerim 9.73 çıktı o zaman kimyasal gebelik olabilir dediler

Megraynn ateŞİm 36.8 Çıktı normal mİ

canım ateş 36 larda seyredince normal kabul ediliyor 36 nın altına düşmeye başlayınca regl yaklaşıyor diyorlar.Belki dedikleri gibi senin ovulasyon dönemine yaklaşmıştır.Neslihan durmadan seni eşine yönlendiriyor vardır bir bildiği.Bencede çalışmalara başla istersen...

günaydın arkadaşlar nasılsınız uzun süredir giremedim nevar ne yok tanımadığım arkadaşlar var herkeslere merhabalar

kayra senin değerin reglden 3 gün önce 1 mi çıktı?Ben 0-5 arası hamile değildir diye biliyorum...

ewt hamiş değilim zaten 3 gün önce 1 çıktı 10 gün sonrada 1 çıktı gebelik yok yani 1 de [/QUOTE]

Anladım canım arkadaş sormuş değerim 1 çıktı diye de o yüzden yanlışmı biliyorum acaba diye merak ettim.Yani sonuç olarak 0-5 arası hamilelik yok demektir...

Escales Çok soru sordu ama gÜnÜn geÇİnce yaptın İdrar testİnİ negatİftİ dİmİ

Canım bildiğim kadarıyla 10 gün geçmesi gerekiyor idrarda çıkması için benimki 10 günü geçmişti hala yapmaya niyetim yoktu testi yakınlarım yap deyince yaptım ve çok net iki çizgi çıkmıştı.Senin 1-2 gün geçti sanırım bence biraz daha bekle...

bu sabaahhh yağmur var istanbuldaaaaa gözlerim dolu dolu oluyor bilmemm nedenn günaydın kızlarr

X